Як убити скорпіона

Скорпіонів дуже складно вбити. Ці отруйні павукоподібні звикли до життя в суворих умовах, і тому їм не страшні пестициди. Найвірніший спосіб убити скорпіона - це проткнути гострим предметом його панцир або завести тварину з гострими зубами і кігтями, яке любить полювати на скорпіонів, і яке замість вас позбавиться від скорпіонів. Нижче читайте, з чого потрібно почати.
Частина 1 з 3: Протикаємо панцир

 1. 1

  Одягніть щільний одяг. На всяк випадок, якщо раптом скорпіон добереться так близько, що зможе вжалити, одягніть джинси або штани з щільного матеріалу, важкі шкіряні черевики.

 2. 2

  Знайдіть гострий предмет. В Арізоні, місці, де у дворах і спальнях скорпіони не рідкість, в будівельних магазинах продаються великі, довгі щипці. Ними ви можете проткнути панцир, а потім щипцями взяти і викинути скорпіона. Якщо у вашій місцевості такий інструмент не продається, підійдуть ножиці з довгими лезами, довгий ніж або інший довгий, гострий предмет.

 3. 3

  Швидко проткніть скорпіона. Скорпіони зазвичай не дуже швидкі, але все одно ви повинні діяти швидко, щоб встигнути проткнути його, поки скорпіон не втік. Якщо потрібно, проткніть скорпіона ще раз, доки не будете впевнені, що він мертвий.
  • Щоб не проткнути, а розчавити скорпіона, ви також можете скористатися тупим твердим предметом, таким як важка книга, черевиків або кувалда. Однак, деякі види скорпіонів можуть робити тіло плоским, як монета, тому просто придавити скорпіона не завжди достатньо. Вам потрібно буде покриття черевиком, каменем або іншим важким предметом, щоб переконатися, що ви розчавили скорпіона. Коли скорпіон перестає ворушитися, або його тіло розірвано на кілька частин, швидше за все він мертвий.

 4. 4

  Шукайте скорпіонів вночі. Якщо у вас в будинку завелися скорпіони, ви можете позбутися від них. Просто методично вбиваючи їх ночами. Це час, коли вони найбільш активні. У будівельному магазині купите лампочку ультрафіолету і вставте її в ліхтарик. Посвітити ліхтариком на стіни, кути, уздовж плінтуса і в інші місця, де можуть бути скорпіони. Під світлом ультрафіолету панцир скорпіона буде відблискує.
  • Не забудьте також перевірити зовнішні стіни. Скорпіони можуть також ховатися між каменів у дворі та інших місцях, які можуть служити притулком.

 5. 5

  Розгляньте варіант з наймом фахівців з боротьби з шкідниками. Якщо від однієї лише думки, що потрібно мати справу зі скорпіонами, вам хочеться втекти і сховатися, зверніться за допомогою до фахівців. У деяких місцевостях, професіонали можуть прийти до вас і замість вас знищити скорпіонів.
  • Деякі фірми по боротьбі з комахами використовують пестициди, замість того, щоб вручну вбивати скорпіонів. Це звичайно добре, але багато людей на власному досвіді переконалися, що пестициди неефективні в боротьбі з скорпіонами.

Частина 2 з 3: Використання альтернативних методів

 1. 1

  Заведіть кота. Коти - природний ворог скорпіонів. Вони із задоволенням будуть полювати на скорпіонів і є їх. Так що, якщо ви заведете кота, вам не потрібно буде хвилюватися через скорпіонів. Якщо у вас ще немає кота, подумайте про те, щоб завести його.

 2. 2

  Поставте курник. Курки також люблять їсти скорпіонів. Кури, крім скорпіонів, з`їдають і інших комах-шкідників, що робить їх удвічі корисними в боротьбі зі скорпіонами.

 3. 3

  Спробуйте діатомову землю. Це натуральна речовина зроблено з подрібнених органічних залишків. Це білий порошок, який можна розсипати в дверних отворах, щілинах і розломах як на вулиці, так і в будинку. Він абсолютно безпечний для людей і тварин, але крихітні осколки органічних залишків добре пронизують знизу панцир скорпіона, коли він повзе по порошку. Діатомова земля також добре вбиває павуків, тарганів та інших комах.

 4. 4

  Поставте липкі пастки. Пастки для мишей і щурів, підходять і для скорпіонів. Встановіть їх біля води та в темних кутках. Якщо скорпіон попався. Приберіть пастку і поставте нову. Є ймовірність, що в неї ще попадуться скорпіони.

Частина 3 з 3: Чи не пускаємо скорпіонів в будинок

 1. 1

  Позбавтеся від місць, які можуть бути притулком. Скорпіонам подобається жити в темних місцях, в яких можна сховатися. У будинку і у дворі перевірте всі місця, в яких можуть ховатися скорпіони.
  • Перевірте, щоб всі коробки були запаковані і зберігалися на полицях.
  • Наведіть порядок. Речі тримайте акуратно складеними, а взуття, по можливості, не залишайте на підлозі.
  • Приберіть з вашого двору дерев`яні та кам`яні балки.

 2. 2

  Позбавтеся від інших комах. Скорпіони харчуються комахами, так що якщо у вашому будинку є комахи, вам буде важко позбутися скорпіонів. Тримайте будинок в чистоті. Розпилювати уздовж плінтусів борну кислоту, посипайте діатомову землю, використовуйте інсектициди, робіть все, щоб позбутися від комах. 3. 3

  Поліпшите герметичність будинку. Скорпіони можуть втягувати панцир і протискуватися через дуже вузькі щілини в камінні. Перевірте фундамент будинку на наявність щілин, через які можуть пробратися комахи. Заповніть їх герметиком. Перевірте на наявність щілин двері, віконні рами, вентиляцію, димар і інші місця, через які скорпіони можуть пролізти в будинок, і переконайтеся, що ці місця добре загерметизовані.

 4. 4

  Не розводьте в будинку вологість. Скорпіонів приваблюють вологі місця. Перевірте, щоб жодна з труб не протікала, і встановіть у ванній вентилятор, щоб після використання вона швидко висихала. Не залишайте мокрі рушники на підлозі.

Поради

 • Найпростіший спосіб - полийте скорпіона оцтом!
 • Використовуйте ультрафіолет (ультрафіолетове випромінювання), щоб вночі знайти скорпіонів на вулиці. Його потрібно використовувати тому, що ці комахи активні вночі, коли вони зливаються з місцевістю. Під ультрафіолетом вони будуть світитися зеленим світлом.
 • Якщо хочете вбити скорпіона, дійте швидко. Скорпіони швидко бігають, і їх важко дістати, якщо вони заб`ються в щілину.
 • Скорпіони блищать в темноті. Щоб побачити скорпіонів, включіть ультрафіолет або вимкніть повністю в будинку світло.
 • По периметру будинку насипте діатомітовий землю. Це не захистить від проникнення скорпіонів в будинок, але хімічний склад суміші призведе до швидкого зневоднення скорпіона.
 • Щоб убити скорпіонів у швах торцевих стін, використовуйте портативну газовий пальник. Якщо ви добре нагрієте стіну, то вб`єте всіх скорпіонів всередині неї.
 • Якщо ви постійно вбиваєте скорпіонів в будинку і навколо нього, займіться виведенням жуків. Скорпіони їдять жуків, тому вони зазвичай там, де багато жуків. Усунувши джерело їжі, ви позбудетеся від скорпіонів.

Попередження

 • Ніколи не беріть скорпіона голими руками. Він може вжалити вас.
 • Не намагайтеся розчавити скорпіона босими ногами. Він може вжалити вас.

Що вам знадобиться

 • Скорпіон
 • Важкий або колючий предмет
 • Пестициди
 • Кіт чи курка
 • Ультрафіолет
 • Портативна газова горілка