Як убити муху

У вас по дому літає муха, і вам потрібно позбавитися від неї швидко? Ви, звичайно, можете зловити її руками і випустити, але іноді простіше її вбити. Ось деякі поради.
Метод 1 з 3: Раздавить муху

 1. 1

  Зачекайте, поки муха буде нерухома. Набагато простіше вдарити муху, коли вона не рухається. Будьте безшумними. Скоріше всього, муха спостерігає за вами, як і ви за неї.
  • Якщо вона знаходиться десь, де вам не зручно її вдарити, створіть метушню, щоб вона перелетіла в краще місце. Якщо ви не можете зрозуміти, де саме знаходиться муха, але знаєте, що вона в кімнаті, вимкніть телевізор або все, що створює шум, щоб знайти її.

 2. 2

  Підкрадися до мухи. Підійдіть до неї якомога ближче, щоб ви змогли до неї дістати одним ударом. Не підходьте дуже близько, інакше вона вас побачить і полетить.
  • Це мистецтво! Ваш супротивник - це майстер ухилення. Перед тим як злетіти муха виконує складний комплекс предполітних процедур: узгодження очі-ноги виконується крок за кроком. Її незвичайні очі (з полем зору майже в 360 градусів) засікає ваше становище, і нервова система мухи виставляє її ноги відповідно цієї інформації. Це оптимізує зліт в напрямку найбільш вдалому для ухилення. Саме тому часто здається що муха обдарована талантом передбачення.

 3. 3

  Замахнемся на муху. Вам потрібно буде зробити швидкий і точний замах. Якщо муха є постійною проблемою, почніть практикувати прицілювання і хитрість (також, варто забратися і закрити всі двері й вікна).
  • Муха завжди планує полетіти в останню секунду. Ваше завдання - заздалегідь вгадати в яку сторону вона полетить, щоб ви цілилися в ту сторону. Ви повинні побити її в її власній грі. Постарайтеся загнати її в кут, щоб у неї було менше напрямків, куди вона може полетіти.

 4. 4

  Приберіть. Після того, як ви вбили муху, приберіть. Або ви можете залишити все як є, налякати вашу сім`ю і залишити пляму на стіні.
  • Вам, скоріше за все, потрібно буде використовувати очисний засіб, тим більше, якщо ваша жертва була з тих великих, жирних мух.

Метод 2 з 3: Асфіксія

 1. 1

  Візьміть будь розпилювач. Підійде майже все. Якщо ви не повинні це є або вдихати, то і муха теж. Тим не менш, деякі розпилювачі, які ви знайдете у ванній або на кухні, можуть бути ефективніше інших.
  • «Містер Мускул» підійде. Так само як і поліроль для меблів, і освіжувач повітря. Ви можете використовувати будь-який засіб для очищення вікон або лак для волосся, тільки в останньому вам потрібно буде гарненько викупати муху.

 2. 2

  Окропити муху. Підійдіть до неї якомога ближче, чи не налякавши її при цьому. І бум! Бризкайте на муху, поки вона не потоне в токсичному море! У неї ні не єдиного шансу!
  • Переконайтеся, що муха померла, а не просто завмерла. Якщо ви не перевірите, вона може воскреснути. Якщо ви використовуєте лак для волосся, вам точно варто перевірити. Не мучте муху даремно і закінчите свою справу швидко.

 3. 3

  Викинете муху і почистіть за собою. Ви не хочете, щоб у вас не стіні залишився відбиток того, що ви використовували, особливо якщо ви бризкали на вікно - ще один аргумент на користь «Містера Мускула».


  • Якщо ви використовували освіжувач повітря, ви заодно надали кімнаті приємний аромат.

Метод 3 з 3: Влучний Стрілець

 1. 1

  Візьміть гумове кільце.

 2. 2

  Приманити муху в місце, в яке вам найлегше прицілитися. Помахайте на муху, щоб це зробити. Швидше за все, після кількох спроб муха сяде на місце, в яке легко цілитися.

 3. 3

  Підкрадися ближче і з відстані 30-50 сантиметрів пріцельтесь. (Ця відстань на якому муха відчуває себе в безпеці, а насправді немає).

 4. 4

  Випустіть Кракена! (Вогонь!). Повторіть, якщо промахнулися.

 5. 5

  Переконайтеся що муха загинула. Іноді муха просто вражена і приходить до тями через кілька хвилин.

 6. 6

  Повторіть якщо вона жива. Або просто приплесну її чимось іншим, поки вона вражена.

 7. 7

  Позбавтеся від мухи. Після цього можете прийняти переможну позу.

Поради

 • Намагайтеся рухатися якомога менше, перед тим як вбити муху, щоб вона теж не рухалася, і ваша задача була простіше (це особливо важливо, якщо ви прямуєте першим методом).

Попередження

Прочитайте і виконуйте попередження на упаковці засобів використовуваних в методі асфіксії.

Що вам знадобиться

 • Муха
 • Мухобойка, згорнута газета, або рука.
 • Засіб для чищення
 • Гумове кільце.