Як переконати батьків, дозволити вам вигулювати собак

Хочете заробити або просто дуже любите собак? Вигул собак - це просто, як 2 * 2 = 4! У даній статті наведені поради, як переконати сім`ю в тому, що ваша ідея не така погана, як здається.

Кроки

 1. 1

  Якщо ви ще не питали дозволу, приготуйтеся зробити це. Якщо вже встигли, то переходите до кроку 6.

 2. 2

  Перш, ніж починати розмову з батьками, ви повинні дізнатися все, що можна про вигул собак.

 3. 3

  Ви повинні бути повністю готові до розмови, для цього потрібно відповісти собі на наступні питання:
  • Порода собаки, яку ви хочете вигулювати?
  • Скільки собак ви збираєтеся вигулювати одночасно?  • В який час?

 4. 4

  Після того, як ви відповісте собі на всі ці питання і зрозумієте, що готові до розмови з батьками - йдіть і питайте дозволу!

 5. 5

  Починайте розмову в той момент, коли батьки в гарному настрої (але не п`яні). Розкажіть їм про те, що ви хочете і в чому плюси вашої затії. Надайте їм, щонайменше, два аргументи на користь вашої ідеї, але не забудьте озвучити також одну негативну сторону питання. Так вони зрозуміють, що ви в курсі можливих неприємностей і зможете їх уникнути. Якщо вони вам дозволять, приймайте привітання! Тепер вам потрібно продумати, як почати свій бізнес. Якщо вони відповіли вам, що повинні подумати, чи не скигліть і поставтеся з повагою до їх вирішення. Майже завжди, коли батьки кажуть: «я подумаю», вони мають на увазі подальше згоду. Вам слід також приготуватися до відмови.

 6. 6

  Підготуйте презентацію. Це можна зробити в PowerPoint, можна зняти матеріал на відео, надати у вигляді паперового документа або есе. Виберіть зручний для себе спосіб. Включіть в свою презентацію позитивні аргументи і опису всіх переваг вашої ідеї. Чи не показуєте презентацію батькам поки не дійдете до кроку 10.

 7. 7

  Ви повинні розуміти, чому вони не дозволяють вам вигулювати собак. Вони можуть боятися за вас, якщо ви збираєтеся вигулювати чужих собак. Якщо так, то ви можете розповісти їм, що мова йде про сусідської собаці або знайомих їм людей. Але обов`язково з`ясуйте причину їх незгоди. 8. 8

  Дійте, як доросла людина. Якщо у вас є домашні обов`язки, виконуйте їх. Не ведіть себе як нерозумне дитя. Не змушуйте батьків нагадувати вам про ваші обов`язки.

 9. 9

  Якщо у вас є домашні тварини, покажіть свою про них турботу на всі 100%! Якщо у вас собаки, гуляйте з ними щодня. Якщо кішки, годуєте їх, міняйте наповнювач в лотку. Якщо у вас маленькі тварини, чистите їх клітини, давайте корм і воду. Спілкуйтеся зі своїми вихованцями.

 10. 10

  По закінченні якогось часу, знову поговоріть з батьками. PowerPoint, відео, паперовий документ, есе - підготуйтеся, як вам завгодно, і покажіть свою презентацію батькам. Якщо вони все одно дадуть відповідь відмовою, постарайтеся досягти успіху в навчанні і заробити гарні оцінки. Найкраще, що ви можете зробити - спробувати домовиться з ними.

 11. 11

  Якщо вони будуть непохитні, вам доведеться прийняти їх рішення, як належне. Напевно, варто почекати рік або два. Вам може здатися, що це занадто довго, але мета стоїть очікування. В крайньому випадку, ви можете вибрати собі інше заняття.

Поради

 • Розмовляйте спокійно. Крик або підвищені тон, дадуть зрозуміти вашим батькам, що ви не готові до такої роботи.
 • Пам`ятайте, що батьки завжди дуже бояться за своїх дітей. Вони можуть боятися того, що вас викрадуть, але це малоймовірно.
 • Переконайтеся в тому, що ви в курсі всього, що пов`язано з вигулом собак.

Попередження

 • Не варто починати своє підприємство, якщо ви не плануєте працювати більше одного-двох місяців. Вигул собак - це те, чим вам доведеться займатися близько року.
 • Ніколи не скигліть. Це дратує батьків, і вони вам швидше відмовлять.