Як тренувати тхора

Цей неслухняний тхір все ще кусає людей? До цих пір влаштовує `бардак` на килимі? Не хоче слухатися? Тренуйте своїх тхорів без дорогих навчальних занять, з використанням простих предметів домашнього ужитку.
Метод 1 з 4: Укуси

 1. 1

  Розпорошите спрей «Apple Bitter» або його аналог скрізь, де тхір кусає, незалежно від того люди це чи меблі. Тхори ненавидять цей запах. Крім того, перед тим, як випустити тхора назовні, розпорошите «Apple Bitter» на місцях або речах, покусаних вашим тхором. У кінцевому рахунку, тхір зрозуміє, які речі або людей не треба кусати, тому що вони неприємні на смак. ПРИМІТКА: деякі тхори люблять смак спрею «Apple Bitter». Протестуйте його на окремих ділянках перш, ніж розпорошувати його на все.

Метод 2 з 4: Перенесення

 1. 1

  Візьміть тхора за комір. Схопите тхора за хутро на шиї, щоб заспокоїти або розслабити його. Це не заподіює тхора біль. (Будьте обережні, не захопіть саму шию хорька- їх загривок фактично є додатковою жирової складкою на комір.) Далі рішуче скажіть "НІ!", Якщо він продовжує кусатися. Не зупиняйтеся і пробуйте!

Метод 3 з 4: Привчання до горщика

 1. 1

  Розпорошите «Apple Bitter» в місцях, де ваш тхір робить щось недозволене на килимі. Запах віджене його геть. Лимонний сік буде діяти подібним чином.

 2. 2

  Візьміть один або два лотка для тхора, заповніть їх сміттям і розставте в декількох місцях по всій кімнаті або будинку. Покладіть трохи корму тхора в коробки і поставте вашого тхора в коробку перший раз так, щоб він знав, де вони. Тхори зазвичай ходять в туалет в одному і тому ж кутку, це допоможе вам дізнатися який кут клітки або кімнати, він любить найбільше, і поставити туди лоток.

 3. 3

  Давайте своєму тхора вітамінну добавку «Ferretone» щоразу, коли він ходить в свій горщик, і не розпилюйте поблизу «Apple Bitter».

 4. 4

  Помістіть ковдру для сну в одному з кутів. Тхори НЕ будуть випорожнюватися там, де вони сплять.

 5. 5

  Чи не шльопати, хлопайте або бийте тхора, якщо він не завжди ходить в свій лоток. Це шкідливо не тільки фізично, а й подумки. Важливо відзначити, що тхори тільки на 90% привчаються до горщика. У них будуть відбуватися подібні випадки, особливо якщо їх коробки не будуть регулярно чиститися. Крім того, не використовуйте наповнювачі для котячого туалету під час навчання. Наповнювачі для гризунів діють набагато краще, так як тхори зазвичай їх не їдять і не мають на них алергію.

Метод 4 з 4: Трюки

 1. 1

  Придбайте частування для тхорів у місцевому зоомагазині, не використовуйте фруктові або овочеві частування.

 2. 2 3. 3

  Дайте йому частування.

 4. 4

  Робіть цю вправу 3-7 разів на день і будьте терплячі.


Поради

Для навчання вашого тхора трюкам, поступово зменшуйте кількість частувань або припиніть їх давати зовсім після того, як він зробить трюк. Просто похваліть його обіймами або погладжуванням по голові. У кінцевому рахунку, він зрозуміє, що ви говорите йому "гарна робота".

 • Також упевніться, що ви не шкодите тхора, коли він робить щось не так. він дуже злякається і стане боязким, що не дуже добре.
 • Найкраще починати навчання, коли вони ще маленькі, так вони швидше зможуть навчитися.
 • Чистите лоток один або два рази на день, якщо можете, так він не буде ходити на підлогу або куди-небудь ще в клітці.

Попередження

 • У зоомагазинах у тхорів немає іншого виходу, окрім як випорожнюватися там, де вони сплять. Забезпечте, принаймні, сантиметрів 30 між областю для сну і туалету, інакше ви не досягнете результатів. Також дочекайтеся, коли він сходить в туалет де-небудь. Очистіть це місце і перемістить випорожнення в лоток, до якого ви привчаєте тхора.
 • Чим старше тхір, тим важче його навчити.

Що вам знадобиться

Спрей «Apple Bitter» або «Lemon Juice»

 • Лотки для тхорів
 • М`ясні частування або частування для тхорів.