Як тренувати хом'ячка

Хом`ячок потребує тренуваннях так само, як і ви. Надання можливостей для відповідних тренувань і стимулювання цікавості вашого хом`яка є важливою частиною підтримки хорошого здоров`я вашого хом`яка.

Кроки

 1. 1

  Зрозумійте важливість фізичних вправ для вашого хом`ячка. Хом`ячки повинні тренуватися, щоб уникнути ожиріння і щоб копіювати біганину, якою вони б займалися, якби жили в дикій природі. Малоподвіжноть вашого хом`ячка може призвести до ожиріння і навіть до паралічу у деяких хом`яків. Найважливіше в хом`яках - це те, що якщо ви дасте їм можливість тренуватися, вони будуть це робити.

 2. 2

  Придбайте клітку з білячим колесом або "біговою доріжкою". Це колесо, яке обертається, коли хом`ячок робить кроки всередині і змушує хом`ячка бігти, так як він продовжує повертати його. При виборі білячого колеса або бігової доріжки, рекомендується наступне:
  • Переконайтеся, що колесо міцне. Якщо ваш хом`ячок багато гризе, колесо з твердого металу підійде найкраще. Ніколи не використовуйте клітинне або ґратчасте колесо - вони можуть призвести до серйозних травм і плутанини лапок.
  • Перевірте колесо за розміром. Сирійським / Золотавим хом`ячкам необхідно колесо розміром, принаймні, 20 см (8 дюймів) в діаметрі, хоча колесо розміром 25 см (10 дюймів) плюс точно буде досить великим протягом усього життя хом`ячка. Карликовим видам необхідно колесо мінімум 16,5 см (6,5 дюймів) в діаметрі. Занадто маленьке колесо може призвести до серйозних проблем з хребтом і часто є причиною, чому хом`ячки його не використовують і згодом їм стає нудно.
  • Не встановлюйте біляче колесо в клітку до годуючої матері-мати може втратити інтерес до її дитинчат, а дитинчата можуть спробувати залізти в колесо всі разом і бігти один по одному, тим самим підвищуючи можливість отримання травм.

 3. 3

  Дайте вашому хом`яку прогулянковий кулю. Прогулянковий куля - це ще один відмінний і безпечний спосіб зайняти вашого вихованця веселими вправами. Принадність прогулянкового кулі полягає в тому, що ваш хом`ячок не може залізти під що-небудь і застрять- просто переконайтеся, що кришка в кулі щільно закрита, щоб ваш улюблений хом`ячок не вивалилися, і що немає сходів або інших обривів, де ваш хом`як може перевернутися . При використанні прогулянкового кулі за межами клітки, завжди будьте поруч, щоб ви могли відігнати інших домашніх тварин або запобігти будь небезпеки, перш ніж вони перетворяться на проблеми. Як і з колесом, переконайтеся, що куля досить великий, щоб запобігти пошкодженню хребта.
  • Покладіть обруч на підлозі, щоб забезпечити кордон для запобігання викочування прогулянкового кулі в інше місце. Вам як і раніше варто дивитися за вашим хом`ячком в кулі, але це полегшує процес змісту хом`ячка в одному місці.

 4. 4

  Надайте можливість повправлятися в лазінні. Хом`ячки люблять підійматися, тому клітка з прутами - це відмінний спосіб стимулювати вашого хом`ячка підійнятися (це також забезпечує приголомшливу вентиляцію). Звичайно, недолік для вас в клітці з прутами полягає в тому, що легко випадає сміття. Спробуйте знайти способи боротьби з цим, наприклад, помістіть газету по всій поверхні навколо клітини або помістіть клітку всередині набагато більшого контейнера, щоб підбирати предмети, які випадають.  • Якщо у вас хом`ячок Роборовского, віддайте перевагу клітку для мишей металевій клітці для хом`ячка, тому що дитинчата можуть протиснутися між прутами і втекти.

 5. 5

  Забезпечте іграшки. Гра - це вправи, а іграшки є інструментами ігри, які ведуть до вправ. Існує досить широкий вибір іграшок для хом`ячків, які ви можете зробити самі, або ви можете купити їх в зоомагазині, якщо вам так зручніше. Ось лише кілька ідей для початку:
  • Шматок сізального каната: Прив`яжіть його до верхньої частини клітини. Це відмінна можливість для практики лазіння.
  • Порожні рулони паперових рушників та туалетного паперу: Дуже схоже на рухи в прогулянковому кулі, вони будуть радувати хом`ячка цілу вічність, поки він не зрозуміє, що він може зжувати і їх теж!
  • Шматочок дерева або гілочки з фруктових дерев або верби: Хом`як може гризти їх (вправи для щелеп), а також носити їх і будувати з них.
  • Невеликі гладкі камені або галька цікавих форм: Вони можуть діяти як міні-гирі, хом`ячок може носити їх, перекочувати їх і намагатися побудувати щось з них.
  • Бляшані банки, у яких прибрали всі гострі кінці: З них може вийти гарна металева труба для досліджень хом`ячка.


  • Банку без кришки. Це може бути ще одним цікавим місцем для вивчення і обертання.
  • Коробки з декількома отворами: Це може забезпечити гарне вправа під час полювання і в прагненні пройти через і обійти навколо коробки. Ви також можете помістити коробки різного розміру у великий контейнер, щоб зробити "відкритий манеж" для досліджень вашого хом`ячка.
  • Прочитайте Як зробити іграшки для хом`ячка з предметів домашнього вжитку для більш докладної інформації.

 6. 6

  Тримайте поїлку повній. Хом`ячки повинні багато пити води. Переконайтеся, що поїлка хом`ячка завжди достатньо наповнена.

Попередження

 • Не всі хом`ячки будуть у захваті від бігової доріжки. Не змушуйте вашого хом`ячка використовувати тренажерне обладнання, яке йому не подобається-він нічим не відрізняється від людини, що віддає перевагу різні способи тренувань.
 • Ніколи не запихати хом`ячка в кулю, дайте йому можливість увійти в нього і закрийте кришку тільки в тому випадку, якщо хом`ячок готовий залишитися там за власним бажанням. Не всім хом`ячкам подобаються кулі.
 • Якщо у вас прогулянковий кулю за межами клітини, будьте обережними з іншими домашніми тваринами, так як собаки і кішки легко зацікавляться постійно рухаються кулею. Постійно стежте за вашим хом`ячком в кулі!
 • Знайте, що деякі хом`яки можуть занадто захопитися біговими доріжками і стати одержимими використанням їх.Якщо ви помітили, що ваш сирійський хом`ячок бігає по колесу без зупинок до знемоги, прийміть заходи, щоб припинити це. Просто приберіть колесо з клітки, залишаючи його на кілька годин щодня.
 • Хом`ячок повинен знаходитися в кулі тільки протягом 10-15 хвилин за один раз, це може робити 2-3 рази в день.
 • Переконайтеся, що двері в кулі і в клітці закрити- ви ж не хочете розшукувати швидко рухається хом`ячка.

Що вам знадобиться

 • Біляче колесо / бігова доріжка
 • Прогулянковий куля
 • Клітка із прутів для лазіння
 • Іграшки для хом`ячка / матеріали для іграшок
 • Постійний запас води