Як тренувати і доглядати за цуценям Сибірського хаскі

Вітаємо! Ви тільки що взяли в свій будинок один з наймиліших пухнастих грудочок на світі. Цей милий, маленький, велелюбний і пухнастий клубочок ваш Сибірський хаскі. Ви нічого не знаєте про типові якості цієї породи, про те як піклуватися, тренувати цуценя або які проблеми можуть виникнути з його здоров`ям? Що ж, читайте далі, тому що ця стаття написана саме для вас.

Кроки

 1. 1

  Володіючи великою фізичною силою, хаскі, як правило, мовчазні тварини, але їх гавкіт дуже гучний. Його можна почути за 10 миль.

 2. 2

  Хаскі розводять для роботи. Вони обожнюють холодну погоду і люблять тягнути сани. Замість цього, вам доведеться виводити його на прогулянки, пробіжки і грати з ним. Хаскі дуже витривалі, тому їх важко виснажити.

 3. 3

  Виховуйте свого цуценя хаскі. Виховання вимагає великого терпіння. Не намагайтеся перехитрити його. Навчіть його рити ями в певному місці, щоб він не зруйнував ваш сад. Хаскі люблять рити ями, цю звичку вони виробили, щоб сховатися від вітру в холод. Вам також доведеться привчити свого улюбленця до клітки. Коли вас немає вдома, хаскі може зіпсувати меблі або навіть втекти.
 4. 4

  Вичісуйте його регулярно. Густа подвійна шерсть вимагає великої уваги. Принаймні, раз на тиждень потрібно вичісувати шерсть, інакше нижній шар може збитися в ком. Хаскі часто линяють, тому потрібно регулярно його розчісувати.

 5. 5

  Дбайте про здоров`я тварини. Не дивлячись на те, що хаскі дуже міцні і здорові собаки, у них є кілька проблем зі здоров`ям, а саме проблеми з стегнової кісткою і очима. 6. 6

  Не бійтеся залишати хаскі з дітьми. Хаскі звикли жити в зграї і відчувають емоційний спорідненість з дітьми. З них вийде чудовий домашній вихованець. Хаскі люблять перебувати в компанії і увіллються в вашу дружну сім`ю. Хоча, з почуття безпеки, постійно наглядайте за дітьми.

Поради

 • У магазині для тварин купіть клікер для тренувань, це хороше пристосування, яке можна використовувати разом з іграшками та ласощами. Тварина має асоціювати клікер з ласощами, отриманим за хорошу поведінку. Потім, рухайтеся далі.
 • А ви знали? Зграя Сибірських хаскі врятувала Ном, Аляска. У 1925 році спалах дифтерії вразила місто. Зграя Сибірських хаскі пробиралася крізь засліплюючий заметіль, щоб доставити ліки. Лідеру зграї, Бальта, навіть поставили пам`ятник у Нью-Йоркському центральному парку.
 • Сибірський хаскі завжди домагатися утекти, так що тримаєте його на короткому повідку (якщо не в будці). Переконайтеся в тому, що ваш паркан досить високий і біля немає ніяких речей, щоб ваш вихованець не зміг перестрибнути через нього.

Попередження

 • Не заводьте хаскі, якщо ви живете в жаркому і вологому кліматі. Вони не зможуть пристосуватися. Цих тварин розводили для роботи на Алясці. Тому, не рекомендується тримати хаскі в жарких і вологих регіонах.