Як тренувати Йорка

Володіючи харизматичною особистістю і природним витонченістю, Йоркширський тер`єр завоював велику популярність серед всіх інших породистих собак. Незважаючи на свій невеликий розмір, розумних Йорків завжди вважали першокласними сторожовими собаками. Оскільки Йорку притаманні унікальні поведінкові риси, їх треба вчити основним командам, інакше їх поведінка стане неконтрольованим. Господарі йоркширський тер`єр побачать у свого вихованця активного учня, схоплює всі базові команди на льоту.

Кроки

 1. 1

  Поясніть собаці хто в домі господар. Покажіть свою владу під час тренувань. Встановіть чіткі межі про те, що дозволено і що заборонено.

 2. 2

  Не затягуйте тренування. Відпрацьовуйте тільки одну команду за раз.

 3. 3

  Беріть з собою заохочувальні угощенья. Якщо ваш пес правильно реагує на команди, крім угощенья, похваліть його словесно.

 4. 4

  Виберіть легкий нашийник. Нашийник повинен бути досить вільним, щоб один або два ваших пальця містилися між ремінцем і шиєю Йорка. Перш ніж привчати Йорка до повідця, нехай собака походить тільки в нашийнику пару днів. Не забувайте вдягати на тварину нашийник, коли ведете його на повідку.

 5. 5

  Дозвольте Йорку гуляти на довгому повідку, а якщо хочете, щоб він підійшов ближче, просто покличте його по імені, скомандувавши «до мене». Швидко, але легенько потягніть собаку за поводок. Повторіть команду з різних відстаней.
  • Коли ваш вихованець вивчив команду «до мене», можете зняти з нього повідець і навчити цій же команді, тільки без повідка.
 6. 6

  Навчіть Йорка команді «поруч», ляскаючи по стегну під час уроків, щоб він йшов недалеко від вас.

 7. 7

  Посадіть Йорка і скомандуйте «сидіти», відійшовши від нього на кілька кроків. Якщо тварина корилося, дайте йому частування і похваліть.

 8. 8

  Навчіть свого пса лежати в той час як ви крутите частуванням взад і вперед у його носа. Такий маневр змусити його нагнутися якомога нижче, щоб дістати угощенье.

 9. 9

  Накажіть Йорку «стояти», після того, як ви кинете угощенье на землю. Нехай він пройде повз угощенья, не підіймаючи його. Це дуже важливий момент в тренуванні. Вивчивши цю команду, тварина з меншою ймовірністю підбере щось небезпечне або заборонене, як наприклад взуття.

 10. 10

  Допоможіть своєму собаці стати слухняним і приємним компаньйоном, навчивши його іншим базовим командам, як «сидіти», «принеси», «кинь».

Навчити Йорка давати лапу

 1. 1

  Посадіть Йорка і дайте йому частування. 2. 2

  Скажіть «дай лапу», піднявши і потиснувши її.

 3. 3

  Повторіть 3 - 5 разів і дайте тварині частування при останній спробі, все ще тримаючи його за лапу. Заохотьте собаку, навіть якщо вона не виконала команду самостійно.

 4. 4

  Робіть 4 підходи один раз або двічі на день, до тих пір, поки тварина не вивчить цю команду.

 5. 5

  Коли Йорк сам виконає ваш наказ, похваліть його сповна!

Поради

 • На додаток до словесних командам, ви можете привчити Йоркширського тер`єра до команд рук, свисткам та іншим сигналам.
 • Після того, як навчання закінчено, переконайтеся в тому, що всі члени сім`ї використовують однакові словесні команди. Таким чином, після засвоєння базових команд ваш пес не буде збитий з пантелику.

Попередження

 • Ніколи не маніте Йорка використовуючи фальшиві обіцянки любові, потім покаравши його за погану поведінку. Це створює недовіру і замішання.
 • Ніколи не бийте Йорка. Замість цього використовуйте суворий тон, якщо тварина поводиться погано.

Що вам знадобиться

 • Собачі ласощі
 • Довгий повідець.
 • Легкий нашийник