Як тренувати вашу канарку

Канарки були знайдені на островах помірного клімату в Атлантичному океані. Тепер ці маленькі пташки стали славними домашніми вихованцями. Зазвичай вони живуть в парках, фруктових фермах і на схилах з невеликою рослинністю. Вони харчуються посівними рослинами, капустою, салатом, маком та піщанкою. У лютому та березні ці птахи починають будувати гнізда. У дикій місцевості вони зазвичай сірувато-зелені або зеленувато-жовті. Відрізнити підлогу канарки можна за кольором або маркуванні. Багато людей вважають, що їх важко або неможливо навчити, але з цим керівництвом ви зможете легко це зробити.

Кроки

 1. 1

  Починати навчання канарки необхідно поки вона ще маленька, так як більш дорослі птахи можуть бути сором`язливими, і їх навчання буде важким. Тим не менше, їх приручення в будь-якому випадку вимагає часу і терпіння. Переконайтеся, що ваша канарка чоловічої статі, і відсадите її від канарки жіночої статі, якщо вона у вас є, інакше він більше зблизиться з нею, ніж з вами.

 2. 2

  Давайте уроки навчання кожен раз поза клітини. Кілька разів на день. Це повинна бути кімната середнього розміру без меблів або місця, в якому канарейка може сховатися. Не хвилюйтеся, якщо кімната буде закрита, канарка не зможе полетіти.

 3. 3

  Чим більше птах приручена до людей, тим швидше вона буде навчатися. Ви також можете спочатку навчати птицю, поки вона в клітці, а вже потім проводити заняття в кімнаті. Птах може тремтіти і уникати вас спочатку, але будьте терплячі.

 4. 4

  Для початку дозвольте птаху пристосуватися. Не чекайте, що птах почне займатися з перших днів. Дайте їй, принаймні, місяць, щоб звикнути до вас. Стійте поруч з кліткою щодня протягом приблизно 10 хвилин.

 5. 5

  Почніть навчання, видаливши всі непотрібні частування та іграшки з клітки, щоб канарка не могла відволікатися.
 6. 6

  Свистіть і звертайтеся до птаха ласкаво, щоб зберігати її спокій. Для початку запропонуйте птаху жердинку у вигляді палиці, тримайте палицю в руці. Коли птах почне її використовувати, підміняючи палицю на свій палець. Легко натисніть пальцем або ціпком на грудну область канарки, щоб змусити її піднятися на палець (або палицю).

 7. 7

  Коли птах навчиться залишатися на вашому пальці або палиці (зазвичай це відбувається через місяць або більше часу навчання), ви зможете брати птаха з клітки і садити її назад.

 8. 8

  Якщо птах клює вас, не робіть ривків або раптових рухів, інакше це поверне ваші досягнення з птахом тижнів на два тому.

 9. 9

  Як тільки птах звикне до вас, ви можете продовжити навчання поза клітини. Прокрутіть в кімнату без меблів або місць, в яких канарейка може сховатися, закрийте фіранки, щоб птах не полетіла у вікно, і накрийте всі дзеркала.

 10. 10

  Щоб змусити птицю повернутися в клітку, Расс трохи насіння перед дверима. Ви можете помістити жердинку біля клітки, щоб поставити туди птицю після заняття.

 11. 11

  Якщо у птаха не виходить зійти самостійно, спустіть її на своєму пальці або палиці. Також можете скористатися м`яким рушником чи сіткою. Покладіть килимки на підлогу, щоб убезпечити птицю від довгих падінь і сильного ушкодження. 12. 12

  Тепер візьміть птицю всіма пальцями і переконуйте її сісти на вашу руку, підтримуючи і підганяючи її рукою, так процес буде йти швидше. Тепер дозвольте їй видертися на вашій руці і відчути комфорт. Нагороджуйте свою птицю частуванням або насінням, коли вона буде робити щось хороше.

 13. 13

  Як тільки їй стане зручно на вашій руці, ви можете посадити її собі на плече або навіть на голову!

 14. 14

  Запропонуйте птахові багато води і їжі після заняття, вона повинна була втомитися після події. Привчайте птицю до більш тривалих занять і продовжуйте аж до наступного року. Після того, як ви її привчите, вона буде їсти насіння з вашої руки.


Поради

 • Любіть свою птицю
 • Дозвольте птаху клюнути ваш палець, так вона відчує себе більш комфортно. Не переживайте, це лоскітно!
 • Не квапте птицю. Залишайтеся терплячими. Під час навчання з деякими птахами може бути дуже важко.
 • Дайте вашій птаху щоденне час для вправ поза клітиною, після того як ви пройдете середину навчання.
 • Займайтеся з канаркою по 15-20 хвилин кожен день, щоб птах не втратила інтерес.

Попередження

 • Ніколи не тримайте птицю за шию і не стискайте її. Канарку необхідно тримати за область від грудей до живота.
 • Переконайтеся, що в кімнаті для навчання немає ніяких гострих або отруйних рослин або речей.