Як за допомогою лука знищити запах котячого туалету

Коти прекрасні, але їх послід має неприємний запах. Нерідко буває так, що весь будинок просочується цим огидним запахом. Тим не менш, ви можете вибити клин клином, використавши цибулю. Це чудово спрацьовує і не вимагає від вас зайвих витрат або змін у звичному способі життя.

Кроки

 1. 1

  Купуйте цибулю. Сорт цибулі не має значення, підійде будь-який, але червона цибуля, як правило, коштує дорожче, тому краще купити звичайний білий лук.

 2. 2

  Розріжте цибулину навпіл. За допомогою ножа розріжте цибулину на дві половинки. При бажанні можете очистити її від зовнішньої шкірки, щоб при подальших маніпуляціях вона не відшарувалася сама.
 3. 3

  Помістіть свежеразрезанние половинки цибулини поблизу котячого туалету. Лук переб`є запах сечі - ті речовини, від яких кілька хвилин тому сльозилися ваші очі, вбивають також повітряні бактерії, що створюють характерний запах сечі.

 4. 4

  Коли відчуєте, що запах сечі відступив, приберіть цибулю. Якщо запах залишився, можете покласти більш свіжу цибулину.


Поради • Не турбуйтеся, ваші очі не будуть сльозитися протягом довгого часу-після того, як випарується перший аромат, ви зможете безболісно перебувати в кімнаті. Через деякий час ви взагалі перестанете відчувати запах цибулі.
 • Якщо цей спосіб не вдався, спробуйте поставити поруч з туалетом чашку харчової соди, це також сприяє зменшенню неприємного запаху. Хоча даний спосіб досить ефективний, він більше підходить для замкнутих, а не відкритих просторів.

Попередження

 • Лук токсичний для котів, тому зробіть заходи обережності, щоб ваш кіт випадково не проковтнула його!
 • Будьте обережні, розрізаючи цибулину ножем.