Як стати грумером для собак

Ви роздумуєте про те, щоб стати грумером для тварин. І у вас це вийде, якщо будете дотримуватися наступних кроків. Нижче ви знайдете кілька порад.

Кроки

 1. 1

  Існують спеціальні школи, де ви можете пройти курси груминга. Ви можете знайти таку школу поруч з вашим будинком або ж пройти онлайн курси. Тривають вони зазвичай від 6 місяців до року і коштують не дешево.

 2. 2

  У багатьох великих зоомагазинах є салони для тварин, ви можете почати там працювати в якості асистента. Зарплата не висока, зате ви отримаєте необхідний досвід. Ви можете попрацювати там протягом року, а потім вже почати навчання, тоді воно займе всього 2-3 місяці.

 3. 3

  Чим більше порід і стрижок ви вивчите, тим краще. Іноді Американський клуб собаківництва (АКС), який є організацією, яка встановлює стандарти різних порід і їх стрижок, може поміняти правила. Намагайтеся залишатися завжди в курсі подій.
 4. 4

  Вивчіть «дизайнерських собак». Таких собак розводять з двох чистокровних порід. Ви можете весело провести час і зробити стрижку більш оригінальною, якщо, звичайно, господар не проти.

Поради

 • Дуже важливо мати гарні навички спілкування і терпіння, так як ви будете мати справу з вимогливими людьми.
 • Ви повинні бути готові наполегливо працювати навіть у вихідні. Вихідні і час напередодні свят - зазвичай саме жваве час для зоомагазинів і салонів.
 • Ви повинні бути морально стійкими, щоб сказати людям про стан їх собаки. Якщо її шерсть занадто поплутана, то ви повинні вміти пояснити те, що її доведеться поголити. Якщо у неї якась хвороба або нездужання, потрібно пояснити господарям, що собаку необхідно зводити до ветеринара. Якщо стригти собаку небезпечно, то потрібно пояснити господарям, що перед стрижкою її потрібно зводити до лікаря і дати заспокійливе. Не завжди люди це розуміють, тому можуть злитися на вас і говорити, що більше не хочуть мати з вами ніяких справ.


 • У вас повинно бути багато терпіння, так як іноді вам доведеться працювати зі складними тваринами (і їх господарями), які не захочуть з вами «співпрацювати».

Попередження

 • Процедури повинні бути безпечними.
 • Можливо, вам навіть доведеться повідомляти в спеціальні служби, якщо ви помітите, що з твариною звертаються погано. Звичайно сподіваємося, що ви ніколи з цим не зіштовхнетеся.
 • Ви ніколи не повинні зашкодити тварині, в іншому випадку, ви втратите свою роботу. Якщо люди щось подібне про вас почують, то ви навіть можете втратити свій бізнес.
 • Вас будуть кусати і дряпати. Змиріться, все приходить з досвідом.
 • Якщо собака веде себе так, ніби збирається вас вкусити, то надіньте їй намордник. Забезпечте себе заздалегідь, ніж потім шкодувати.