Як впоратися з гавкаючою собакою сусіда

Хочете виспатися або відпочити з близькою людиною, але гавкаючий сусідський пес виводить вас із себе? Читайте далі, щоб дізнатися, що можна зробити в цій ситуації.

Кроки

 1. 1

  Одягніться, вийдіть на вулицю і дізнайтеся адресу власника собаки. Запишіть його. Чи не ломітесь в будинок сусіда вночі, щоб спочатку не заслужити негативного ставлення до себе. Замість цього поверніться додому, включіть генератор білого шуму та / або надіньте навушники і спробуйте відпочити.
  • Якщо ви не можете заснути, напишіть листа власнику (можете його і не відсилати). Як варіант, можете вести щоденник, в якому будете відзначати, як часто і в який час гавкає пес.

 2. 2

  Вранці повідомте власника собаки про проблему.
  • Перший варіант - написати йому листа. Так, ви уникнете відкритого конфлікту, але дасте людині знати про те, що вас турбує. Спробуйте викладати свої думки в доброзичливому тоні (а не в обвинувальному) і описати свої почуття. Якщо ви знаєте ім`я сусіда - звертайтеся по імені. На всяк випадок робіть копії листування і зберігайте їх у себе.  • Другий варіант - днем звернутися безпосередньо до сусіда і спробувати обговорити ситуацію. Результат переговорів залежить від вашої наполегливості та дипломатичності. Цей варіант підійде, якщо ви дружелюбно налаштовані в цілому і розцінюєте сусіда як потенційного друга або союзника. Завжди вигідніше мати союзників, ніж ворогів.

 3. 3

  Поясніть сусіду, чого конкретно ви від нього хочете. І в листі, і в розмові важливо залишатися наполегливим і чітко викладати свої вимоги, - наприклад, вказати час, коли псу не положено безупинно гавкати.

 4. 4

  Запропонуйте власнику варіанти вирішення проблема (наприклад, залишати пса в будинку і включати для нього радіо, коли він іде на ніч). Найчастіше собаки гавкають від самотності. Вони соціальні тварини і не люблять залишатися одні. 5. 5

  Розцінюйте цю ситуацію як можливість попрацювати над своїм умінням розслаблятися, зберігати внутрішній спокій і контролювати себе. Те, що ви нещасні - вина не собаки, а ваша. Тому навчитеся долати свої негативні емоції і витрачати енергію на більш продуктивні справи.

 6. 6

  Реагуйте на собачий гавкіт з позитивом, як ніби на щось приємне. Смійтеся, коли чуєте його, або спробуйте відпускати дотепні жарти.

 7. 7

  Якщо нічого не допомагає - викликайте поліцію зі скаргами на шум. Їхні контакти можна знайти в списку контактів державних служб в телефонній книзі.

Поради

 • Генератор білого шуму - відмінний помічник. Увімкніть шум близького водоспаду, і гавкаючий пес миттєво замовкне.
 • Спробуйте подружитися з собакою - поговоріть з нею через паркан, принесіть ласощів. Якщо ви полюбите собаку, її гавкіт буде менше вас дратувати.

Попередження

 • Чи не залякуйте власника собаки поліцією, щоб не псувати відносини. У вас є право зробити це, якщо інші методи не допомагають, але не варто погрожувати.
 • Не заподіюють шкоди собаці - вона ні в чому не винна. Якщо ви будете доброзичливі з нею, швидше за все, вона відповість вам тим же.