Як впоратися з поганим запахом постраждала від скунса собаки

Вашу собаку оббризкав скунс? Не дайте просочитися цим запахом вашому дому! Спробуйте нижче вказаному розчин, щоб ваша собака почала приємно пахнути в короткий час.

Кроки

 1. 1

  Чи не окативают собаку водою. Це лише посилить запах скунса, а якщо у собаки суха або потріскана шкіра, то у неї може виникнути печіння від душу. Що також може призводити до подальших проблем зі шкірою.

 2. 2

  Змішайте? великої пляшки перекису водню з 3-6 столовими ложками харчової соди. Це для невеликої собаки. Для собаки середнього розміру подвійте інгредієнти, для великої собаки утройте їх.

 3. 3

  Обережно втирайте розчин у собаку. Не залишайте його на собаці більше 5 хвилин. Інакше можна пошкодити хутро, це може позначитися як на його текстурі, так і на кольорі. Рекомендується використовувати одноразові рукавички, так як суху або потріскану шкіру може палити. Якщо проводити процедуру на вулиці, то ваш будинок не пропахне неприємним запахом, і так буде краще для всіх.

 4. 4

  Якщо неприємний запах залишився, приготуйте ще розчину або зателефонуйте ветеринара для інших рекомендацій.
 5. 5

  Спробуйте використовувати ефективні комерційні кошти для постраждалих від скунсів неприємно пахнуть собак. Одне з них називається "DoggiCLEEN Skunk Spray". Вибране вами засіб не повинен містити шкідливих хімікатів і приводити до подальших витрат на ветеринарів. Можна проконсультуватися у ветеринара і скористатися тим, що він порадить.

 6. 6

  Спробуйте потримати собаку на вулиці. Якщо у вас немає огорожі або є басейн, можна потримати її в підвалі (або в клітці), або в тій кімнаті, якій ви рідко користуєтеся.


Поради

 • Іншим альтернативним методом є купання вихованця розчином рідини для миття посуду Dawn з теплою водою і подальше споліскування. Потім помийте вихованця розчином оцту і води, уникаючи попадання в очі.
 • Можна відловити скунса пасткою і викликати представників притулку для тварин.


 • Деякі помічають, що скунси люблять викопувати черв`яків в саду, але посадка по периметру календули дозволяє відвадити їх.
 • Більш безпечний розчин "Biocide Systems `Skunk 911 Home Kit and Skunk 911 Rescue Kit". Він видаляє запах скунса, а не маскує його, доступний за ціною, неінвазівен і безпечний для природи.
 • Якщо ваш будинок виявився поблизу зони ураження скунса (він зазначив поріг або фундамент будівлі), то ефективним способом боротьби з запахом всередині приміщення є використання декількох іонізаторів повітря, генеруючих озон, але знайте, що Управління з охорони навколишнього середовища в США визнало дихання іонізованим повітрям шкідливим для людей і тварин, тому включайте їх у приміщенні в свою відсутність.
 • Просте визначення присутності скунса по запаху не завжди ефективно і можна наштовхнутися на нього з необережності.
 • Якщо вищевказаний розчин не допоможе, спробуйте викупати собаку в томатному соку і добре сполоснути.
 • Скунсів привертає сміття, тому краще використовувати сміттєві баки з щільно закриваються кришками, щоб запахи не приманювали скунсів та інших тварин.
 • Розставте гуманні пастки або розпорошите засіб з запахом очи койотів на бавовняні килимки і розкладіть їх по периметру території. Це відлякає не тільки скунсів, але і єнотів з опосумами.