Як впоратися зі смертю хом'ячка

На жаль, це може статися з будь-яким хом`ячком, як і з усіма живими істотами. Кінець приходить від хвороби або старості. Усвідомлення того, що кінець неминучий, ніяк не ослабить біль від втрати, але ось декілька порад про те, як впоратися зі смертю вашого улюбленого хом`ячка.

Кроки

 1. 1

  Відпустіть вашого хом`яка, якщо він помирає. Якщо ваш хом`як повільно вмирає від старості, не намагайтеся продовжити його життя, роблячи щось, що приносить йому тільки біль. Залиште його у спокої, але не забудьте годувати і поїти його. Ваша присутність може втішити його на якомусь глибокому підсвідомому рівні.

 2. 2

  Допоможи вашому хворому старому хом`яку. Іноді старі хом`яки не можуть рухатися, щоб поїсти або попити водички, тому вам слід ставити воду і їжу прямо перед вашим хом`яком.

 3. 3

  Переконайтеся, що ваш хом`ячок комфортно себе почуває. Забезпечте йому чисту і м`яку ліжечко.
 4. 4

  Не намагайтеся дістати вашого старого хом`яка з клітки. Йому це абсолютно не сподобається, але він буде занадто слабким, щоб відбиватися. Просто залиште його в спокої.

 5. 5

  Якщо ваш хом`ячок вмирає від хвороби, відвезіть його до лікаря. Якщо ви не можете дозволити собі ветеринарну допомогу, ваш хом`ячок скоро помре. Якщо у нього спостерігають такі симптоми, як мокрий хвіст, діарея або мокрий анус, його захворювання швидше за все фатально. Хом`ячок може померти протягом 24 годин, тому будьте готові до цього.

 6. 6

  Пам`ятайте наступні речі, коли ваш хом`ячок помре:

  • Вам необов`язково купувати нового хом`ячка, якщо ви не хочете. Однак, ви можете бути здивовані, але нові грудку радості в порожній клітці може допомогти вам впоратися зі смертю вашого старого вихованця. Постарайтеся дати новому хом`яку інше ім`я. Try naming the new hamster differently than the one before it, it might help a lot. Зрештою, коло життя завершується і знову поновлюється після втрати.


  • Ви можете влаштувати похорон для вашого хом`ячка. Купуйте для нього невелику коробочку і поховайте його у вашому саду.
  • Якщо ви збираєтеся хандрити через втрату вашого хом`ячка, вам варто завести нового хом`ячка або інше домашнє тварина. В іншому випадку, спробуйте зайнятися новим захопленням, яке змусить вас вибиратися з дому і не зациклюватися на вашому горі.

Поради

 • Коли ваш хом`ячок помре і ви хочете влаштувати йому похорон, ви можете зробити для нього надгробок з каменів, маркерів та / або фарби.
 • Якщо смерть вашого хом`ячка проходить надто болісно, відвезіть його до ветеринара і попросіть приспати його. Ветеринар зробить цю процедуру з належною турботою і обережність. Якщо ви хочете поховати вашого хом`ячка, попросіть забрати його після усипляння.

Попередження

 • Якщо ви вирішите завести нового хом`ячка, ретельно промийте клітку, мисочки та іграшки, а також замініть постіль вашого старого хом`яка на той випадок, якщо він помер від якогось захворювання, яке може передатися вашого новому вихованцеві.
 • Не змивайте хом`ячка в туалеті. Це не тільки засмітить систему і розсердить ваших батьків, але і буде дуже нешанобливо по відношенню до вашого хом`яку, адже він був вашим домашнім улюбленцем!