Як сповити кішку

Знання того, як сповила кішку, є безцінним навиком, особливо коли їй необхідно дати ліки. Сповитий кіт виглядає так само, як сповитий немовля, його лапи знерухомлені і притиснуті до тіла своєрідним коконом, а голова стирчить назовні. При правильному пеленании кішці нічого не загрожує, крім трохи пошарпаної гордості. Щоб ознайомитися з правильною технікою сповивання переходите до читання 1 кроку статті.
Метод 1 з 2: Сповивання слухняною кішки

 1. 1

  Перш ніж турбувати кішку, приготуйте рушник. Струсіть його і розстеліть на рівній поверхні. Краще використовувати для цього поверхню столу, ніж підлогу, так як це буде легше для вашої спини і рук.
  • Ідеально використовувати великий рушник (наприклад, пляжне) або простирадло. При необхідності ви можете скористатися щільно тканим ковдрою того ж розміру. Пухкі ковдри не забезпечать вам захисту, вони також не підходять для використання через те, що в них легко плутаються котячі пазурі.

 2. 2

  Спокійно заговорите з кішкою і візьміть її на руки. Рушник звичайного розміру має прямокутну форму. Вам необхідно покласти кішку по центру рушники з невеликим нахилом до його довгій стороні. Ніс кішки повинен знаходитися на рівні краю рушника.
  • Дозвольте кішці лягти в природній позі на животі з підібраними під себе лапами.
  • З боків від тіла кішки повинні залишитися однакові по довжині краю рушника.

 3. 3

  Виконайте перший заворот. Якщо ви правша, лівою рукою візьміться за шкірку кішки (і навпаки). Це область вільної шкіри над плечима, за яку мати-кішка носить кошенят, викликаючи при цьому пасивну реакцію смирення. Хоча вам може не подобатися ідея того, щоб міцно схопити за це місце вихованця, будьте впевнені, йому це не зашкодить жодним чином. Щоб виконати перший заворот виконайте нижченаведені дії.
  • Правою рукою візьміться за край рушники в 20-25 см від кішки.
  • Добре натягніть тканину і загорніть її вліво поверх спини кішки разом з тримає кішку рукою. Ви зможете вийняти свою руку після наступного кроку.
  • Обережно підніміть кішку за шкірку, щоб її тіло виявилося піднесеним під кутом 45 градусів до горизонтальної поверхні, попа залишилася на місці, а передні лапи висіли в повітрі.
  • Підсуньте лежить на спині кішки ділянку рушники їй під ліву передню лапу. Потім опустіть кішку на стіл, щоб вага її тіла утримував на місці першого виконаний вами оборот рушники.

 4. 4

  Виконайте другий заворот. Щоб виконати другий заворот виконайте нижченаведені дії.
  • Все ще загорнутої лівою рукою схопите рушник зліва від кішки. Як і раніше, натягніть тканину, коли будете перекидати її через спину кішки зліва направо. Тепер кішка знаходиться в коконі з рушника, з якого у неї стирчить лише голова.
  • Тепер можна вивільнити ліву руку. Відпустіть холку кішки і вивільните свої пальці з рушника. Якщо ви замотали кішку, прикладаючи правильний тиск до рушника, то кінцівки кішки залишаться надійно притиснутими до її тіла.
  • Помістіть вивільнену руку під груди кішці. Підніміть кішку, щоб її тіло опинилося під кутом в 45 градусів до поверхні.
  • Тепер правою рукою візьміть вільний кінець рушника, що залишився від другого обороту. Підсуньте його під кішку і добре натягніть, щоб вона виявилася туго спеленутой. Продовжуйте обмотувати до самого кінця навколо кішки залишився кінець рушника.

 5. 5

  Виконайте фінальний загин. Кішка тепер сповитий, але при достатній завзятості вона зможе вивільнитися. Фінальний загин рушники увазі те, що ви підсуне бовтається позаду її попи вільний залишок рушник їй під тіло. Це зовсім просто.


  • Просто підніміть сповитий зад кішки і подсуньте під нього вільну частину рушника.
  • Коли ви опустите кішку назад, її тіло зафіксує рушник і у неї не залишиться можливості втекти.

 6. 6

  Огляньте свою кішку або дайте їй ліки. Після сповивання кішки їй можна негайно дати ліки. Або можна оглянути її лапу, повільно витягнувши потрібну кінцівку з-під рушника або ковдри.
  • Тепер буде корисним ознайомитися з інформацією про те, як давати кішці таблетки.

Метод 2 з 2: Сповивання агресивної кішки

 1. 1

  Спробуйте спочатку поговорити з кішкою. Похваліть її, підбадьорте, скажіть про те, що нічого страшного їй не загрожує. Дійте максимально нормальним для вас чином. При необхідності, займайтеся своїми справами, щоб кішка не зрозуміла, що відбувається щось інше.
  • Якщо у вас є той, хто може допомогти, вам буде набагато легше. Самі відволічіть кішку, поки інша людина візьме рушник або ковдру для кішки. Він повинен наблизитися до тварини ззаду.

 2. 2

  Візьміть товсте великий рушник або ковдру. В ідеалі воно повинно бути в 3-4 рази більше кішки. Найкраще взяти велику ковдру, рушник або простирадло. Тканина не повинна бути пухкої, інакше кішка зможе почати дряпатися через неї і вирветься.
  • Вам також знадобиться розкласти ще один рушник або ковдру на рівній плоскій поверхні. Рушник в ваших руках призначене для того, щоб схопити кішку і не дати їй почати дряпатися і втекти. Рушник на столі буде використано для сповивання.

 3. 3

  Швидко накиньте рушник на кішку. Постарайтеся зробити так, щоб кішка виявилася максимально по центру рушники. Прикладіть необхідних зусиль для стримування кішки. Ви не зможете нашкодити їй, якщо будете просто її стримувати.
  • Якщо ви промахнулися, ймовірно, буде краще почекати, поки у кішки пройде шок. У найближчу годину або близько того кішка може залишатися насторожі. Спробуйте знову, коли вона здасться вам спокійною.

 4. 4

  Швидко знайдіть холку кішки й хапайте її за шкірку. Це необхідно зробити, поки кішка все ще залишається під рушником. При необхідності схопите її обома руками. Якщо кішка скорилася вам, тримайте її неосновної рукою. Основний рукою ви будете її сповивати.
  • Утримання кішки за шкірку не зашкодить їй. Саме так кішка носить своїх кошенят. Насправді, захоплення холки дає сигнал кошеняті про те, що він повинен бути пасивний і слухняний.

 5. 5

  Помістіть кішку на стіл з розстелений великим товстим рушником. Дотримуйтесь тією ж процедурою сповивання, що і для спокійної кішки, тільки постарайтеся зробити це максимально швидко. По завершенні сповивання негайно дайте кішці ліки або огляньте її, залежно від того, що вам потрібно зробити.
  • Сповивання кішки за першим методом зводиться до трьох рухам. Ви можете почати його з 3 кроки.

Що вам знадобиться

 • Великий рушник, ковдру або простирадло
 • Плоска поверхня