Як захистити дитину від укусів комарів

Комарі - жахливо докучливі комахи, які можуть досадити кожному, включаючи людей старшого покоління і грудних дітей, а також всіх в цьому проміжку. Зазвичай комарі кусають грудних і маленьких дітей більше, ніж всі інші комахи. Комарі можуть не тільки створити чешущіеся припухлості, але і бувають переносниками захворювання Західного Нілу і малярії. Наслідуйте декільком простим крокам і навчитеся ефективно захищати маленьких дітей від комариних укусів.

Кроки

 1. 1

  Надіньте захисний одяг на дитину. Незважаючи на те, що погода може бути досить спекотною, переконайтеся, що руки і ноги у дитини закриті одягом. Одягніть щільну сорочку з довгими рукавами і штани з шкарпетками, щоб знизити ризик комариних укусів. Світлі кольори відбивають тепло, і деякі експерти вважають, що яскраві кольори і квіткові принти можуть залучати комах.

 2. 2

  Нанесіть репелент на одяг дитини. Злегка розпорошите його прямо на одяг або видавіть його на руки і ніжно втирайте його в шкіру дитини. Шукайте репелент, у якого в складі є гераніол, пікарідін або масло евкаліпта. Тримайте репелент якнайдалі від очей і рук дитини.
  • Репеленти, що містять ДЕТА, забезпечують найкращий захист, але Американська академія педіатрії рекомендує відсоток наявності ДЕТА не більше 10% в засобах, що використовуються для дітей. Це хімічна сполука вбирається в шкіру, і занадто велика його кількість може бути шкідливим. До того ж, не можна використовувати ДЕТА зовсім, якщо ваша дитина молодше двох місяців.  • Ніколи не наносите засоби, що містять ДЕТА під одяг дитини. Це може призвести до вбирання великої кількості сполуки в шкіру.

 3. 3

  Використовуйте звичайну покупну Антикомарин мережу, натягнувши її навколо дитини. Натягніть тканину навколо дитячого сидіння, коляски або інших місць, де ваша дитина знаходиться на вулиці. Ви також можете використовувати мережу навколо дитячої колиски, поки дитина спить.

 4. 4

  Тримайте дитину подалі від місць, багатих комарами. Лісисті місцевості і джерела стоячої води можуть бути густо заселені цими комахами. Комарі розмножуються в стоячій воді, тому уникайте прогулянок з дитиною в місцях з нерухомою водою.


  • Один комар може відкласти 250 яєць, і ці яйця вилупляться через 7-10 днів, тому позбудьтеся стоячої води у своєму дворі, щоб відвадити комарів від розмноження там. Невикористані дитячі іграшки, порожні сміттєві банки або переносні дитячі басейни можуть стати майданчиками для розмноження комарів.

 5. 5

  Полагодите все розбиті вікна в будинку. Комарі можуть потрапити у ваш будинок, якщо ви недбалі, особливо якщо ви залишаєте вікна відкритими ввечері, коли комарі найбільш активні.
  • Замість того, щоб залишити відкритими вікна, використовуйте вентіллятор для дитини, коли він або вона спить. Вітер може зменшити шанси комарів пробратися до дитини, між справою освіжаючи його / її.

Поради

 • Зв`яжіться зі своїм педіатром перед використанням ангістамінних засобів або інших домашніх засобів для боротьби з комариними укусами. До того ж, якщо укуси інфікуються, або ваша дитина занадто сильно свербить, зв`яжіться з медичним працівником.
 • Якщо комарі покусали вашої дитини, використовуйте холод або кубик льоду, щоб полегшити біль і припухлість. Ви також можете використовувати лосьйон з каламін, але уникайте попадання в очі або на статеві органи дитини.

Попередження

 • Не виносьте дитину на вулицю під час сутінків або світанку, які є найбільш підходящим часом для активності комах.