Як нейтралізувати запах собачої сечі

Якщо ваш щеня або пес пішов у ванну і сходив у туалет на новий фірмовий килимок, вам буде потрібно дізнатися, як зробити так, щоб собачої сечею не пропили весь будинок. Щоб забратися, ви можете скористатися домашніми засобами, самостійно виготовити нейтралізує запах засіб або скористатися покупними аналогами. Щоб докладніше дізнатися про все переходите до читання 1 кроку.
Метод 1 з 3: Застосування господарських засобів для нейтралізації запаху

 1. 1

  Зберіть вологу з підмоченого ділянки пилососом з функцією збору рідин. Витягніть пилососом потрапила на килим або підлогу покриття сечу. Це не дасть сечі вбратися глибше в килим або в шари покриття підлоги. Від проникла в глибокі шари сечі буде дуже важко позбутися.
  • Якщо у вас немає пилососа з функцією збору рідини, покладіть поверх калюжі кілька шарів газет або паперових рушників. Найкраще робити це відразу ж після того, як собака зробила помилку. Приберіть промоклий папір і замініть її новою, робіть так, поки папір не перестане намокати. Це не дасть сечі глибоко вбратися в килим.

 2. 2

  Для виявлення ділянок висохлої сечі скористайтеся ультрафіолетовою лампою. Якщо ви були не в змозі прибрати сечу відразу ж і не впевнені в тому, звідки виходить запах, то можна скористатися дешевою ультрафіолетовою лампою для виявлення місць, де собака сходила в туалет. Після виявлення такого місця відзначте його приміщенням поруч з ним будь-якого об`єкта, щоб знову його не втратити.
  • Дешеві ультрафіолетові лампи зазвичай можна знайти в магазинах товарів для будинку або в господарських магазинах.

 3. 3

  Приготуйте розчин оцту і води. Розчин повинен складатися на 50% з оцту і на 50% з води. Наприклад, якщо ви берете 2 чашки води, то ви повинні змішати їх з 2 чашками оцту. Необхідна кількість розчину буде залежати від того, наскільки великий порушене собачої сечею ділянку.

 4. 4

  Нанесіть щедре кількість розчину на пляму сечі. Необхідно використовувати велику кількість розчину, щоб він вбрався в глибші шари килима, викорінюючи при цьому запах сечі. Розчин допоможе пом`якшити і нейтралізувати огрубілі глибокі ділянки плями.

 5. 5

  Обережно потріть пляму. Скористайтеся новою губкою або ганчірочкою, щоб втерти розчин оцту. Це дозволить позбутися від затверділих ділянок сечі як в зовнішніх, так і в глибоких шарах килима або покриття підлоги.

 6. 6

  Знову пройдіться по плямі пилососом. Після того як ввітреться розчин оцту, пройдіться по плямі пилососом, висмоктуючи розчин і розщеплену нейтралізовану сечу.
  • Знову ж таки, якщо у вас немає пилососа, скористайтеся паперовими рушниками або газетами для збору розчину і розщепленої сечі.

 7. 7

  Посипте пляма сечі содою. Після просушування плями посипте всю його площу харчовою содою. Вона дозволить гарантувати повну нейтралізацію сечі.

 8. 8

  Змішайте перекис водню з рідиною для миття посуду. Змішайте 250 мл 3% -ий перекису з 5 мл простий рідини для миття посуду в пульверизаторі. Переконайтеся в тому, що ви взяли 3% -ну перекис. Більш концентрована перекис може пошкодити килим або покриття підлоги. Ви також повинні перевірити, що рідина для миття посуду не містить в собі відбілюючих компонентів, інакше на килимі можуть залишитися плями.

 9. 9

  Розпорошите суміш з перекисом на пляму. Злегка сприсніть покритий харчовою содою ділянку. Потім надіньте рукавички і гарненько потріть пляму нової губкою або щіткою, якої ви не плануєте більше користуватися (за винятком такий же чистки).

 10. 10

  Дайте плямі повністю висохнути. Це може зайняти кілька годин. Як тільки пляма більше не буде вологим на дотик, ще раз пройдіться по ньому пилососом, збираючи залишки соди, які могли не змішатися з перекисом.
  • Знайте, що старі плями сечі, ймовірно, забарвлять ваш килим.

Метод 2 з 3: Самостійне виготовлення засоби нейтралізації запаху

Даний метод найкраще використовувати для очищення стін і підлоги, які були описані. Хоча він може бути ефективним для очищення килимів від сечі, найкраще його застосовувати відразу ж, поки сеча ще свіжа.

 1. 1

  Купуйте сіль Епсома або алюмокалієві галун. І те й інше може бути знайдено в бакалії або аптеці. Що саме використовувати, вирішувати вам, так як обидва засоби мають однаковим ефектом на собачу сечу: вбивають бактерії в плямі, які можуть посилювати поганий запах, і абсорбують залишки вологи. 2. 2

  Виготовте свою чистячу суміш. Розчиніть 200 г солі Епсома або алюмокалієвих квасцов в 800 мл води для одержання 1 л розчину. Перелийте розчин в пульверизатор, щоб зробити процес обробки забрудненої ділянки більш легким.

 3. 3

  Бийтеся з плямами сечі. Якщо сеча свіжа, промокніть її паперовими рушниками, газетами або пилососом з функцією збору рідини. Після максимально можливої прибирання сечі розпорошите очищуючий склад на пляму. Дайте йому кілька хвилин вбратися в пляма сечі.
  • Якщо пляма сечі застаріле, розпорошите на нього розчин і залиште на 30 або більше хвилин відмокати. Чим довше буде діяти розчин, тим більш ефективно він розщепить сечу, висохлу на килимі.

 4. 4

  Просушіть розчин. Після 3-4 хвилин зітріть розчин і промокніть його паперовими рушниками або зберіть пилососом. Так ви приберете розщеплену розчином сечу. Після того як пляма буде відносно просушено, ще раз нанесіть на нього розчин. Цього разу дайте йому висохнути. Висохлий розчин продовжить боротьбу з бактеріями в плямі.

Метод 3 з 3: Використання готових засобів для нейтралізації запаху

Виберіть засіб. Є дві категорії чистячих засобів, які можуть бути використані для нейтралізації запаху сечі: ферментні і окислюють кошти.

 1. 1

  Спробуйте використовувати ферментні засоби. У них містяться ферменти, що розкладають сечу на молекули, які можуть бути з`їдені особливим видом містяться в засобі бактерій, які не викликають появи запаху. До прикладів таких засобів можна віднести:
  • 100% натуральний засіб для видалення запаху собачої і котячої сечі і плям (100% Natural Pet-Dog-Cat Urine and Stain Odor Remover) від Nature`s Secret Weapon ™, засіб Stink-Free ™ для видалення запаху сечі (Urine Odor Remover), засіб Roco Roxie Supply ™ для видалення плям і запаху від вихованців (Pet Stain and Odor Remover), ферментний очисник килимів Best Carpet Enzyme Cleaner від Bubba`s Rowdy Friends Pet Supply Inc., і засіб Urine-Off ™.

 2. 2

  Випробуйте окисляющие кошти. Їх можна наносити прямо на що виділяють залишковий запах сечі ділянки. Такі засоби нейтралізують запах, вбиваючи викликають запах бактерії, і можуть запобігти повторне використання вихованцем забрудненого ділянки в якості туалету. Вони також містять у собі речовини, які залишаються після застосування і продовжують нейтралізувати запахи, пов`язуючи продукти життєдіяльності і запобігаючи ріст бактерій і цвілі.
  • До прикладів таких засобів можна віднести Oxyfresh Pet Deodorizer з киснем і Shout Turbo Oxy Stain Odor Remover.

 3. 3

  Обов`язково використовуйте правильну кількість нейтралізуючого запах кошти. При використанні ферментних або окислюють коштів важливо використовувати більшу кількість засобу, ніж кількість сечі в плямі. Собака середнього розміру зазвичай може зробити калюжу обсягом у половину гуртки, в такому випадку вам буде необхідно використовувати кухоль нейтралізуючого засобу.

 4. 4

  Застосуйте нейтралізує запах засіб. На даному етапі найкраще буде ознайомитися з інструкціями на упаковці засобу. Однак більшість нейтралізують коштів необхідно наносити на пляму і залишати для відмочування на певний час. Після вбирання в килим найкраще зібрати засіб пилососом або просушити мокра пляма паперовими рушниками, газетами або старими тканинними рушниками.
  • При вимиванні сечі з бетону використовуйте в три рази більша кількість нейтралізуючого засобу. Наприклад, якщо собака налила калюжу обсягом у чверть чашки, то ви повинні скористатися трьома чвертями нейтралізуючого засобу.
  • При обробці килимів, які сильно забруднені сечею неодноразове кількість разів, найкраще буде підняти килим і також почистити підлогу. Якщо цього не зробити, то є ймовірність того, що запах продовжить виділятися.
  • Якщо ви чистите сидінні машини, використовуйте в два рази більша кількість засобу, враховуючи те, що сидіння машини є набагато більш кращим абсорбентом, ніж більшість килимів і підлогових покриттів.

Поради

 • Сильний аміачний запах собачої сечі є результатом відходів, що утворюються при білковому обміні. Ви можете знизити кількість білка, яке ви даєте собаці (після консультації з ветеринаром), якщо будете годувати її самостійно приготованим кормом.

Попередження

 • Якщо сеча довгий час залишалася на килимі, то пляма на килимі може залишитися назовсім.