Як доглядати за волохатих гусеницею ведмедиці

Волохаті гусениці метелика-ведмедиці - це добре знайомий всім ознака весни в Північній Америці. Цих чарівних пухнастих гусениць можна виростити вдома в якості дитячого навчального завдання або просто для естетичного задоволення.

Кроки

 1. 1

  Підготуйте контейнер для ваших волохатих ведмедиць.
  • Ви можете використовувати картонну коробку зі знімним верхом. Зробіть розрізи з боків і покрийте целофаном ці "віконця", а також прорежьте невеликі вентиляційні отвори, через які волохаті ведмедиці будуть дихати.
  • Також ви можете купити вже готовий будинок для метеликів в судовому магазині або через Інтернет.

 2. 2

  Покладіть в контейнер рослини. Волохаті ведмедиці універсали і їдять різні сорти рослин, але воліють гіркі трави, такі як молочай.
 3. 3

  Ніжно схопите волохату ведмедицю і покладіть її на шматок картону - волохаті ведмедиці при цьому згортаються і "прикидаються мертвими", так що не хвилюйтеся.

 4. 4

  Акуратно покладіть волохатих ведмедиць в попередньо підготовлене для них житло. Обережно опустіть їх на рослини і залиште в спокої, поки вони не розгорнуться.

 5. 5

  Спостерігайте за ознаками наближається метаморфоза у ваших волохатих ведмедиць - вони стануть пухкими і млявими, а також можуть змінити колір.

 6. 6

  Покладіть волохатим ведмедиця палиці, на яких вони зможуть закріпитися для завершення метаморфози. 7. 7

  Як тільки метелики-ведмедиці вилупляться - забезпечте їх їжею. Підійдуть квіти або невеликі шматочки нарізаних фруктів.

 8. 8

  Випустіть метеликів у себе у дворі.

Поради

 • Якщо ви не можете знайти необхідні рослини, використовуйте салат. Найкраще підійде качанний салат - якщо ви будете уважно слухати, то зможете почути, як вони його жують.
 • Переконайтеся, що вони можуть дихати!
 • Поливайте рослини і забезпечте їм достатньо сонячного світла.
 • Замініть рослини або рослинні живці, які вони повністю обгризли.

Попередження

 • Це нормально, якщо ви доторкнетеся до гусеницях після того як зловите їх - тільки не нашкодите їм (Не підкидайте їх у повітря!)
 • Не торкайтеся до щойно вилупилися метеликам, так як ви можете пошкодити їх крила. Якщо ви їх пошкодите, вони можуть померти або назавжди залишаться покаліченими.