Як ввести вакцину собаці

Ввести вакцину вашої собаці будинку - це просто і безпечно, якщо ви знаєте порядок проведення цієї процедури. Вакцину можна вводити тільки після ретельного обстеження тварини ветеринарним лікарем. Тільки здорові тварини повинні бути щеплені. Не варто "практикуватися" на тварині, і вводити підшкірні ін`єкції, якщо ви не пройшли професійну підготовку з ветеринарним лікарем або кваліфікованої ветеринарної медсестрою!

Кроки

 1. 1

  Підготуйте ін`єкцію. Переконайтеся, що препарат належним чином транспортувався, зберігався і змішувався. Втягніть весь розчин у шприц, а потім видаліть всі зайві бульбашки повітря, направивши голку вгору і надавав на поршень шприца.

 2. 2

  Підніміть шкіру на спині собаки, зробивши складку, створюючи тим самим просторовий кишеню під шкірою, щоб ввести туди вакцину.

 3. 3

  Тримайте шприц на рівні собаки. Введіть голку скошеної стороною (плоска частина голки) в просторовий кишеню, який утворився під трикутної складкою шкіри.

 4. 4

  Відтягніть шприц тому. Якщо з`являється кров, то знайдіть інше місце. Якщо відбувається зворотне тиск або крові не видно, повільно натисніть на поршень шприца, щоб ввести вакцину.
 5. 5

  Видаліть голку і притисніть це місце приблизно на 30 секунд, щоб запобігти кровотеча.


Поради

 • Якщо ви відчуваєте, що повинні попрактикуватися, перш ніж насправді ввести вакцину, то візьміть порожню пляшку з водою, одягніть на неї носок і практикуйтеся підтягувати носок, як ви б підтягнули складку шкіри собаки. Попрактикуйтесь зі шприцом. Вам повинно бути зручно використовувати шприц однією рукою. Практикуйтеся за допомогою шприца і складки носка, поки не відчуєте, що у вас це добре виходить. Тільки після цього вводите вакцину своєму собаці.
 • Якщо ви не відчуваєте, що зможете зробити вакцинацію правильно, то відвезіть вашу собаку до ветеринара.

Попередження • Якщо ви побачите кров, відтягуючи шприц назад, не використовуйте це місце розташування. Ви потрапили в кровоносну судину.
 • Не вводьте вакцину, якщо ваша собака хворіє або її імунна система ослаблена. Не вводьте вакцину, якщо у вашої собаки пронос або блювота.
 • Переконайтеся, що всі використовувані матеріали є стерильними, і під час процедури підтримуйте стерильність. НІКОЛИ не використовуйте нестерильний матеріал.
 • Переконайтеся в тому, що вакцина зберігалася при належній температурі при транспортуванні і зберіганні. Якщо вакцину неправильно зберігати і транспортувати, то вона може заподіяти шкоду. Купуйте вакцину у зареєстрованого постачальника, щоб бути впевненим, що зберігання було належним.
 • Не вводьте вакцину внутрішньовенно.
 • Робіть вакцинацію після належного інтервалу (1 рік для більшості вакцин).
 • Вводите вакцини, рекомендовані вашим ветеринаром.