Як видалити старий автомобільний віск

Ви повинні періодично видаляти старий автомобільний віск і наносити новий, щоб утримувати зовнішність свого автомобіля в найкращому вигляді. Автомобільний віск не повинен бути нанесений смугами на корпус, але якщо фарба починає виглядати тьмяно або більше не виглядає гладкою, то це можуть бути ознаки того, що потрібно натерти авто новим воском. Старий автомобільний віск, як правило, слід видаляти кожні три місяці або частіше, якщо авто піддаються суворих погодних умов.

Метод 1 з 2: Використання спрею-очищувача перед нанесенням воску

 1. 1

  Почніть роботу з недавно вимитим і висушеним автомобілем. Видаліть бруд з поверхні автомобіля шляхом промивання його за допомогою рідкого мила і води. Висушіть його чистим м`яким бавовняним рушником або дайте йому висохнути на повітрі. Видаляючи бруду з поверхні, наскільки це можливо, дайте хімічним речовинам в очищувачі потрапити безпосередньо в шар воску, замість того, щоб боротися з шарами бруду і посліду в першу чергу.

 2. 2

  Виберіть правильний очищувач від воску. Рідкі очищувачі можна розділити на дві категорії: Спрей на основі розчинників воску і на основі неабразівних полиролей. Строго кажучи, спрей для видалення воску є більш якісним очищувачем. Розбризкайте спрей для зняття воску на автомобіль, але не захоплюйтеся.
  • Спрей не очищає глибоко і не видаляє забруднення, які ховаються під поверхнею. Тим не менш, так як він не очищає глибоко, це хороший варіант для тих, хто любить залишати старий віск і наносити новий ..
  • Неабразивні поліролі очищають трохи краще. Вони використовуються для меншого числа шарів і очищають бруд, що осідає під поверхнею фарби. Їх основне завдання не полягає в очищенні воску, це вторинний ефект.

 3. 3

  Окропити очищувачем безпосередньо поверхню автомобіля. Нанесіть очисник вільно, але переконайтеся, що ви потрапляєте тільки на фарбу, а не на пластикову або гумову обробку. Якщо ви потрапите на пластмасу або гуми, очищувач воску має тенденцію знебарвлювати поверхню.

 4. 4

  Протирайте поверхню. Використовуйте м`яку махрову тканину для очищення воску на фарбі, рухаючи ганчіркою з боку в бік і зверху вниз. Розподіліть віск по всій довжині смугами.

 5. 5

  Повторіть по мірі необхідності. Якщо перше застосування очищувача не видалити весь віск, ви можете його застосувати ще раз. Уникайте повторювати це занадто часто, тому що занадто багато спрея на незахищеною фарбі може пошкодити її.

 6. 6

  Застосуйте універсальний очищувач для чищення оббивки, використовуючи ганчірку. Так як пластмасове і гумове покриття може втратити колір при використанні очищувачів воску, м`який універсальний очищувач екстер`єру автомобіля є кращим варіантом. Налийте очищувач безпосередньо на чисту ганчірку з махрової тканини.

 7. 7

  Акуратно протріть поверхню облицювання. Легко придавите ганчіркою обробку, щоб видалити якомога більше старого воску, наскільки це можливо.

Метод 2 з 2: Використання глини

 1. 1

  Вимийте і висушіть автомобіль перед використанням глини. Найкраще видалити бруд з поверхні від фарби перед використанням глини. Кількість бруду, підібраною ганчіркою буде знижено, тим самим дозволяючи ганчірці зібрати більше воску.

 2. 2

  Працюйте з невеликою площею за раз. Ви повинні використовувати глину на області, що не більше 2 квадратних футів (61 квадратних сантиметрів). Таким чином, ви можете зосередитися на кожній області більш ретельно, що призводить до більш рівномірного видаленню.

 3. 3

  Розбризкайте глиняну змащення безпосередньо на поверхні. Деякі глини оснащені мастилом, але іноді, можливо, буде потрібно придбати її окремо. Глиняна мастило створює гладку поверхню, дозволяючи глині легше ковзати по поверхні автомобіля, не виходячи за межі поверхні. Мастило повинна бути нанесена на фарбу рівномірно.

 4. 4

  Авто планку глини вздовж вологою області. Протріть з боку в бік або зверху вниз, але застосувати легкий тиск в будь-якому випадку, що дозволяє глина зробити більшу частину роботи. Ви насправді може бути в змозі почути глину піднімаючи віск і різні забруднювачі. Бар глина буде чинити опір спочатку, але це нормально і допустимо, якщо немає глина не залишитися позаду.


  • Продовжуйте вести площа, поки глина не перестане прилипати. Віск повністю буде видалений, як тільки глина буде ковзати по поверхні без жодного опору.

 5. 5

  Використовуйте додаткову глиняну змащення, щоб видалити глиняні залишки. Якщо які-небудь глиняні шматки розірвалися і застрягли на фарбі, розпорошите на них трохи мастила - це допоможе витерти їх.

 6. 6

  Очистіть область рушником з мікроволокон. Видаліть надлишки мастила і глинистих частинках чистою ганчіркою з махрової тканини.

 7. 7

  Повторіть процес тільки при необхідності. Злегка потріть фарбу пальцями. Якщо вона гладка, глина зробила свою роботу. Якщо ні, то вам, можливо, буде потрібно повторити процес ще раз, зосередивши увагу на будь-яких областях, які досі здаються грубими.

 8. 8

  Очистіть весь автомобіль таким же чином. Продовжуйте працювати областями в 2 фути (61 сантиметр), поки весь віск не буде видалений.


Поради

 • Нанесіть герметик і новий шар воску на ваш автомобіль відразу після видалення старого. Незахищена фарба і обробка можуть швидко знебарвлюватися, в`янути, стиратися, або іншим чином пошкоджуватися. Герметики і віск є кращим способом для забезпечення тривалого покриття.

Попередження

 • Не використовуйте засіб для миття посуду на вашому автомобілі. Можливо це і правда, що миючий засіб, найвірогідніше, буде в змозі видалити будь-який старий віск на вашому автомобілі, але його не дуже добре використовувати. Ці мила мають високий рН, що означає, що вони висушують на поверхні все, з чим стикаються. Це відмінний спосіб видалити жир і віск, але, на жаль, миючий засіб також буде прати гумові та пластмасові поверхні на вашому автомобілі, а також, вони будуть зникати трохи з кожним використанням.

Що вам знадобиться

 • Мікрофібри махрової тканини
 • Попередній очищувач від воску або звичайний очисник
 • Універсальний екстер`єру автомобіля чистіше
 • Глиняна мастило
 • Глина