Як видалити сліди засохлої фарби на двері автомобіля

Ті, хто здобувають старі машини, часто хочуть очистити і прикрасити їх. Фарба вживаного автомобіля може мати вм`ятини і відколки після довгих років їзди. Попередні власники, можливо, намагалися виправити ці недоліки зі слідами фарби, і ці аматорські спроби поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля можуть бути гірше ідеальних. Засохла фарба може не відповідати, бути нерівномірною і непривабливою. Найбільш поширені місця, де, швидше за все, була застосована ремонтна фарба, - двері автомобіля, капот, крило і бампер. Знання того, як видалити ремонтну фарбу, яка засохла на двері автомобіля та інших частинах, є важливим кроком для того, щоб максимально поліпшити вигляд вашого старого автомобіля.


Кроки

 1. 1

  Якщо на двері автомобіля, капота, крилі і інших областях є ремонтна фарба, спробуйте визначити, вона того ж кольору і товщини чи ні..

 2. 2

  Оцініть засохлу фарбу, наскільки вона погана, яка площа покрита нею.

 3. 3

  Акуратно скребней нігтем по слідах фарби, щоб побачити, чи можна її трохи зняти або більшу частину.

 4. 4

  Вимийте область транспортного засобу з висушеної фарбою рідким милом, наприклад, засобом для миття посуду.

 5. 5

  Ретельно протріть (до сухості) м`якою тканиною або рушником.

 6. 6

  Для підготовки нанесіть розчинник, який ви можете придбати у місцевому автомобільному магазині запчастин, на сліди фарби, щоб пом`якшити її.  • Спробуйте уайт-спирт, якщо ви не можете знайти розчинник для підготовки і протріть ним автомобіль.

 7. 7

  Застосуйте малярську автомобільну стрічку навколо області фарби, яку збираєтеся зняти, щоб уникнути випадкового видалення інший фарби.

 8. 8

  Ніжно протріть засохлу фарбу наждачним папером на 180.

 9. 9

  Приберіть щіткою пил або стружку від фарби сухою м`якою тканиною або рушником.

 10. 10

  Протріть це місце наждачним папером на 320, щоб згладити всі гострі краї.
  • Місце готово для нанесення свіжої ремонтної фарби. 11. 11

  Зніміть стрічку і сдуйте пил від фарби.

Поради

 • Перед початком роботи завжди перевіряйте, чи чиста зона з засохлої фарбою.
 • Пам`ятайте, що чим менше число, тим грубіше наждачний папір. Занадто груба може пошкодити автомобіль.
 • Переконайтеся, що у вас є і 180-я 320-я наждачний папір для видалення непотрібної фарби. 180-я наждачний папір зніме кульки фарби, а 320-я буде згладжувати цю область після зняття засохлої фарби.

Попередження

 • Не тріть надто, коли зчищають нігтем ремонтну фарбу з дверей автомобіля та інших зон. Якщо ви це зробите, то можете зішкребти трохи оригінальної фарби автомобіля і зробите плями ще гірше.
 • Якщо ви не можете видалити засохлу ремонтну фарбу з вашого автомобіля, не зациклюйтеся, інакше ви можете пошкодити обробку. Розгляньте питання про передачу свого автомобіля в руки професійного автомеханіка або маляра, щоб зробити цю роботу.

Що вам знадобиться

 • Миючий засіб
 • М`яка ганчірка або рушник
 • Малярська стрічка
 • Розчинник для підготовки або уайт-спірит
 • 180- я і 320-я наждачний папір