Як видалити фарбу з шкіряного сидіння автомобіля

До видалення фарби з шкіряного сидіння потрібно ставитися з граничною уважністю і обережністю, зважаючи на якість шкіри і вид фарби. На щастя, для сидінь в автомобілі використовуються різні види хромованою шкіри, на якій найчастіше мається захисне покриття, що збільшує шанси видалити фарбу без шкоди для поверхні. Залежно від виду фарби, процес її видалення зажадає трохи часу, терпіння і кілька базових інструментів.

Кроки

 1. 1

  Зволожите фарбу. Нанесіть невелику кількість води безпосередньо на фарбу. Якщо фарба на водній основі, це допоможе розм`якшити висохле пляму і збільшить шанси на його успішне видалення. Залиште воду на 5 хвилин, а потім промакніте чистою ганчіркою.

 2. 2

  Нанесіть синтетичну глину на фарбу. Акуратно потріть її об поверхню з фарбою рухами за годинниковою стрілкою. Частинки, що містяться в синтетичної глині, допоможуть розм`якшити верхній шар фарби без пошкодження шкіри під нею. Промакніте ганчіркою, повторіть ще 2-3 рази, поступово видаляючи все більше фарби.

 3. 3

  Використовуйте розбавлене очищає засіб. Змішайте 2 частини засоби для миття посуду і 1 частина води. Потім змочіть в цій суміші ганчірку. Покладіть її точно на пляму і залиште на 5 хвилин. Акуратно потріть, а потім протріть чистою ганчіркою, щоб змити залишилася фарбу.

 4. 4

  Легенько наскрібши лезом бритви. Акуратно пройдіться лезом по фарбі, тримаючи бритву під нахилом. Це допоможе відшкребти більшу частину фарби без шкоди для поверхні. Протріть вологою ганчіркою. Потім наскрібши ще раз.
 5. 5

  Ввітріть трохи оливкового масла. Масло проникне в поверхню фарби і, можливо, дозволить видалити її без сліду. При необхідності, наносите кілька разів, протираючи після кожного разу, щоб видалити фарбу, яку роз`їло масло.

 6. 6

  Поводьтеся з очищеної шкірою. Купуйте професійну продукцію по догляду за шкірою в автомобільному магазині і нанесіть на поверхню. Це пом`якшить шкіру і допоможе скоротити різницю у відтінку, яке може з`явитися під час процесу видалення фарби.

Поради

 • Використання бритвеного леза для видалення фарби з шкіри автомобіля - спосіб досить суперечливий. Деякі експерти стверджують, що цей метод безпечний і, якщо тримати лезо під кутом і не натискати, шкіра не пошкодиться. Однак інші експерти стверджують, що таким чином легко пошкодити шкіру. Будьте обережні у використанні леза або необхідності не використовуйте цей спосіб взагалі, якщо боїтеся завдати шкоди поверхні.


 • Видалення фарби проходить більш ефективно і легко, якщо вживати заходів відразу після того, як поверхня забруднилася. Висохлу фарбу, яка застигла вже кілька днів тому, часом неможливо видалити без пошкодження шкіри, навіть якщо залучити професіонала.

Що вам знадобиться

 • Чисті ганчірки
 • Лезо бритви
 • Синтетична глина
 • Рідина для миття посуду
 • Вода
 • Оливкова олія