Як видалити деревну смолу з вашого автомобіля

Менш захоплюючим, ніж виявлення свого автомобіля покритого деревною смолою є думка про її видаленні. Ручне видалення смоли з вашого автомобіля може бути стомлюючим і може подряпати фарбу вашої машини. Регулярне миття не може бути виходом з цієї ситуації. Є кілька методів видалення смоли з вашого автомобіля, які роблять виконання завдання легше. Найголовніше у всьому цьому полягає у використанні найменшої кількості тертя і тиску, необхідного для виконання роботи. Метою є видалення деревної смоли з вашого автомобіля, залишаючи фарбу на ньому цілою.

Кроки

 1. 1

  Очистіть свій автомобіль якомога швидше. Чим довше деревна смола або будь-які речовини, такі як пташиний послід або останки комах залишаються на поверхні транспортного засобу, тим важче вони видаляються. Для затрачивания найменшої кількості зусиль і досягнення більшого успіху на блискучою поверхні автомобіля, дійте швидко, щоб видалити смолу з вашої машини.

 2. 2

  Дотримуйтесь інструкцій на купленому засобі для видалення деревної смоли. Найбільш рекомендованим способом видалення смоли з вашого автомобіля є покупка засобів для видалення деревних смол, і проходження їх інструкціям. Це краще рішення розроблено з метою розчинити смолу, не пошкоджуючи поверхню вашого автомобіля. Налийте частина засоби для видалення на ганчірку, і утримуйте її на смолі, м`яко придавлюючи. Смола вбере частину кошти. Використовуючи ганчірку, потріть круговими рухами, щоб видалити її з поверхні.

 3. 3

  Використовуйте рідину для зняття лаку з нігтів. Домашнє засіб для видалення смоли з поверхні вашого автомобіля - нанесіть на ватний тампон рідина для зняття лаку і злегка протріть забруднену ділянку. Протираючи занадто швидко, ви можете пошкодити цілісність фарби. Подальше промивання цій області зробіть сумішшю харчової соди і води, а потім покрийте шаром воску автомобіль, щоб запечатати ділянку.

 4. 4

  Спробуйте уайт-спірит. Трохи уайт-спіриту на м`якої тканини зруйнує смолу і видалить її. Не тріть занадто швидко або занадто довго, щоб ваше тертя не вплинуло на фарбу. Дотримуйтесь цих рекомендацій і закінчите звичайної мийкою та нанесенням воску.

 5. 5

  Розпорошите розчинник WD-40 на деревну смолу. Смола почне вбирати розчинник. Нехай він побуде в протягом декількох хвилин. Ви можете використовувати ганчірку, щоб прибрати отліпшую смолу з автомобіля.
 6. 6

  Налийте дезінфікуючий засіб для рук на деревну смолу. Нанесіть невелику кількість дезінфікуючого засобу для рук на смолу і дайте йому вбратися протягом декількох хвилин. Протріть чистою тканиною і вона відразу розчиниться. Можливо, потрібно буде зробити це двічі, якщо смола була на вашому автомобілі деякий час. Вимийте автомобіль і нанесіть віск після видалення смоли.

 7. 7

  Закінчите звичайної мийкою і покриттям воску. Мийка допоможе видалити залишки, що залишилися від смоли або очищувача, використовуваного для її видалення. Будь-який засіб, що погіршує фарбу, буде змито. Рекомендується нове покриття воском, щоб відновити захисну поверхню на транспортному засобі.

Поради

 • Промийте забруднені ділянки поверхні теплою водою до того, як очищати смолу. Тепло води почне його пом`якшувати, що зробить її легкою для видалення. Це також допоможе, якщо вона була на машині деякий час.
 • Використовуйте мило і дуже гарячу воду, застосовуючи ганчірку з мікрофібри.

Що вам знадобиться

 • Засіб для видалення деревної смоли


 • Рідина для зняття лаку з нігтів
 • Ватний тампон
 • Харчова сода
 • Вода
 • Автомобільний віск
 • Уайт-спірит
 • М`яка тканина
 • РастворітельWD-40
 • Дезінфікуючий засіб для рук