Як збільшити швидкість автомобіля при їзді вгору по схилу

Є два основних способи, як змусити автомобіль їхати швидше вгору по схилу. Можна змінити техніку водіння або збільшити потужність двигуна або силового агрегату автомобіля. Тут ви знайдете кілька рекомендацій, які можуть допомогти при обох варіантах.

Кроки

 1. 1

  Налаштуйте двигун, щоб збільшити його потужність. Залежно від пробігу та історії обслуговування, настройка може складатися з: заміни повітряного фільтра, свічок запалювання та їх проводів, а якщо автомобіль був випущений раніше 1980 року, тоді потрібно ще виконати настройку карбюратора, клапанів і моменту запалювання двигуна.

 2. 2

  Перевірте тиск у шинах. Це не дуже допоможе, але накачані до потрібного тиску шини (більше у бік максимального) мають менший опір кочення, що дозволяє передати більше потужності від двигуна до коліс і зменшити витрату палива.

 3. 3

  Якщо вам треба збільшити потужність двигуна, і це вам дозволяє ваше фінансове становище, зробіть модернізацію двигуна.
 4. 4

  Встановіть диференціал з більш низьким передавальним коефіцієнтом (задня частина). Задній диференціал з передавальним відношенням 411 дасть більший крутний момент на колеса, ніж диференціал з передавальним відношенням 243. Врахуйте витрата палива, так як диференціал з передавальним відношенням 411 збільшить кількість обертів двигуна на обороти шин, що в звичайній ситуації означає більшу кількість обертів для підтримки нормальної швидкості руху.

 5. 5

  Приберіть з автомобіля весь додаткову вагу. Подивіться в багажнику, за сидіннями і в будь-якому іншому місці, де може бути прихований важкий вантаж. Один із способів, які виробники автомобілів використовують для поліпшення паливної економічності автомобіля - це застосування легких матеріалів при виробництві автомобіля. Радикальними заходами для підвищення швидкості вашого автомобіля можуть бути: купівля найменшого акумулятора, зниження рівня палива в баку до мінімуму для поїздки, залишити запасне колесо та інструменти для його заміни будинки і навіть, бажано, витягнути непотрібні аксесуари. 6. 6

  Вимкніть кондиціонер. Кондиціонер забирає значну кількість потужності двигуна на роботу компресора.

 7. 7

  Ведіть автомобіль на піку обертів двигуна і потужності. Це означає зниження передачі, якщо передача, на якій ви їхали, починає втрачати потужність або "смикатися". Щоб отримати від автомобіля максимальну швидкість, вам треба тримати оберти двигуна близько до максимуму. Це простіше робити, якщо в автомобілі встановлений тахометр, але також це можна зрозуміти і по звуку двигуна. Автоматична коробка передач буде перемикати на більш низьку передачу автоматично, але високі обороти двигуна можуть перегріти рідина коробки передач, тому краще не їхати на них тривалий час.

 8. 8

  Збільшуйте швидкість автомобіля на крутих підйомах, особливо на невеликих. Водії вантажівок з важкими причепами набирають максимальну швидкість на під`їзді до схилів, щоб не було необхідності перемикатися на більш низьку передачу на похилій дорозі.

Поради

 • Якщо вам потрібен автомобіль, який зможе більш швидко їхати вгору по схилу, і ви їздите по такій місцевості регулярно, задумайтеся над покупкою більш потужного автомобіля, наприклад, V-6 або V-8 замість 4-х циліндрового.

Попередження

 • Водите обережно і завжди дотримуйтеся швидкісне обмеження. Схили становлять підвищену небезпеку, і при спробі вичавити максимальну швидкість з вашого автомобіля ви отримаєте підвищений знос компонентів приводний системи.