Як прибрати фарбу з балончика з машини

Ніщо не зрівняється з відчуттям, коли ви виявляєте що над вашим автомобілем попрацювала пара хуліганів з балончиками фарби. Але навіть якщо ви піддалися атаці вандалів - не панікуйте. Слідуючи цим простим інструкціям, ви зможете змити написи не пошкодивши фарбу вашого автомобіля і не запозичень діру в своєму бюджеті. Успішної очищення!
Метод 1 з 8: Первинні заходи: Мильний розчин

 1. 1

  Наберіть відро дуже теплої води і додайте мила. Використовуйте м`яке миючий засіб, наприклад засіб для миття посуду або автошампунь.

 2. 2

  Використовуючи ганчірку або губку для посуду, спробуйте змити хуліганську напис. Залежно від типу фарби, якою зробили напис, вам може знадобитися розчинник. Майте на увазі, що напис на вашій машині може бути розіграшем, і фарба може легко змиватися. В незалежності від типу фарби, якщо фарба ще не висохла - це зіграє вам на руку. Чим швидше ви почнете відмивати фарбу, тим краще. Те, що могло бути змито мильною водою може зажадати значно більше зусиль, якщо дати фарбі висохнути на сонці.

Метод 2 з 8: Засіб для зняття лаку з нігтів

 1. 1

  Візьміть будь-який засіб для зняття лаку не містить ацетону. Це засіб призначений для видалення лаку з нігтів, але може підійти і для видалення вандальской фарби з кузова вашого автомобіля.

 2. 2

  Змочіть махрову тканину рідиною для зняття лаку.

 3. 3

  Акуратно періть фарбу. Фарба повинна легко змиватися.

 4. 4

  Добре вимийте місце, куди наносилася рідина для зняття лаку.

Метод 3 з 8: Глина для чищення авто

 1. 1

  Купуйте глину для чищення авто. У комплект часто входять: очищающий спрей, який є і лубрикантом для глини, поліроль, віск і микропористая тканину.

 2. 2

  Використовуйте глину щоб змити фарбу. Вона добре працює і не пошкоджує лак на автомобілі.

 3. 3

  Після усунення зайвої фарби, натріть автомобіль воском.

Метод 4 з 8: Ацетон

 1. 1

  Скористайтеся ацетоном, хімічним розчинником, який можна придбати в окремій тарі або ж скористатися засобом для зняття лаку на його основі.

 2. 2

  Нанесіть німого ацетону на непомітний ділянку хуліганською написи. Або ж спробуйте потерти ганчіркою змоченою в ацетоні або пензликом, якій засіб наносять на нігті. Потім швидко витріть ацетон з поверхні сухою чистою ганчіркою і поспостерігайте хвилину чи дві.

 3. 3

  Обережно продовжуйте змивати фарбу ацетоном. Якщо лакофарбове покриття вашого автомобіля тьмяніє або змінює колір - зупиніться. Якщо з покриттям вашого автомобіля нічого не відбувається, але також нічого не відбувається і з вандальской фарбою, нанесіть трохи більше ацетону і спробуйте акуратно пошкребти каску, перш ніж витирати насухо. Фарба з балончика може змитися відразу ж, а може зажадати деяких механічних зусиль і декількох заходів, особливо якщо нанесена товстим шаром. Фінішний шар лаку на автомобілі набагато твердіше, ніж фарба з балончика, так що пошкодити його не так-то просто, але щоб знизити ризик ушкоджень фарби автомобіля, почніть з невеликого непомітного ділянки.

Метод 5 з 8: Паста для усунення подряпин

 1. 1

  Купуйте пасту для усунення подряпин, ви зможете її знайти в будь-якому автомагазині.

 2. 2

  Використовуючи суху чисту ганчірку, втирайте пасту в місце, списані фарбою. Ви можете скористатися жорсткою мікропористої ганчіркою, яку зможете купити в тому ж магазині.

Метод 6 з 8: Бензин або гас

 1. 1

  Спробуйте бензин. Він допоможе видалити фарбу, але може пошкодити лакофарбове покриття вашого авто. 2. 2

  Нанесіть віск на автомобіль, він допоможе легше змити фарбу з балончика, якщо ваш автомобіль розмалюють знову.


Метод 7 з 8: Спрей-очищувач для гальмівних колодок

 1. 1

  Якщо фарба не змивається мильною водою, але продавлюється нігтем, спробуйте нанести на ганчірку засіб для очищення гальмівних колодок. Змивайте хуліганську напис невеликими ділянками. Не забудьте насухо витерти засіб кузова після видалення фарби.

Метод 8 з 8: Зверніться до професіоналів

 1. 1

  Зателефонуйте в малярську майстерню і страховому агенту, якщо машина застрахована. Якщо всі методи виявилися не дієвими або ви не хочете ризикувати, виконуючи роботу самі - зверніться до професіоналів. У майстерні вам допоможуть видалити напис з балончика, ймовірно користуючись одним із способів описаних вище, або ж в гіршому випадку машину доведеться частково перефарбувати - це залежить від характеру ушкоджень. Якщо у вас повна страховка, вандалізм повинен бути включений у перелік ризиків, так що перевірте розмір вашої франшизи і якщо виплата більше ніж франшиза, має сенс звернутися в страхову компанію.

Поради

 • Не впевнені що дії призводять до результату? Після того як потерли фарбу, подивіться на ганчірку чи є на ній сліди. Переконайтеся, що це сліди небажаної фарби, а не фарби вашого автомобіля.
 • Якщо фарба потрапила на скла, ви можете легко її змити ацетоном і лезом.
 • Місця в яких фарба лежить особливо товстим шаром, спробуйте пошкребти пластиковим скребком (скребок для льоду, пластиковий шпатель, пластикова лопатка). Чи не відскрібати скребком всю фарбу, уникайте контакту пластика з лакофарбовим покриттям вашого автомобіля.
 • На ринку є спеціальні продукти для змивки фарби з балончика. Вони коштуватимуть дорожче, ніж інші варіанти, але можна спробувати ними скористатися, якщо нічого не допомагає. Незалежно від способу, яким ви вирішили скористатися, спробуйте спочатку на непомітному місці.
 • Розчинник, технічний спирт і WD-40 теж можуть допомогти змити фарбу. Ви можете спробувати їх замість ацетону, але якщо ацетон не працює - вони теж не допоможуть.

Попередження

 • Перш ніж подавати позов до страхової компанії, переконайтеся, що це не відіб`ється в майбутньому на ваших страхові тарифи. Страхові випадки з вандалізмом зазвичай не впливають на суму страховки, але у кожної компанії своя політика.
 • Хімічні розчинники які були перераховані в статті, вогненебезпечні і можуть завдати шкоди потрапляючи на шкіру, в очі або дихальні шляхи. Уважно прочитайте інструкції та дотримуйтеся їх.
 • Використовуючи хімічні розчинники, ви можете пошкодити глянцеву поверхню, але ця проблема вирішується поліруванням.
 • Не використовуйте рідину для чищення гальмівних колодок на лакофарбовому покритті вашого автомобіля - вона розм`якшить лак і незабаром він потьмяніє. В інструкціях до цих коштів є відповідне попередження.
 • Уникайте потрапляння розчинників на гумові або пластикові деталі. Кошти на базі ацетону можуть роз`їсти або розплавити пластик.
 • Переконайтеся, що спосіб, який ви обрали, не завдає шкоди автомобілю на пробному ділянці, перш ніж переходити до очищення всього автомобіля. Подивіться на пробний ділянку в умовах різної освітленості, щоб повністю бути впевненим у результаті. Навіть якщо з пробним ділянкою все пройшло гладко, періодично перевіряйте, що у вас виходить на інших частинах кузова. Існує ризик заподіяти більше шкоди, ніж вандали тоді ремонт обійдеться набагато дорожче, і страховка у його не покрити.