Як прибрати ім'я з автомобільного номера

Видалення персонального імені з номерного знака може бути потрібним з різних причин, включаючи спадок, розлучення, або дарування автомобіля комусь іншому. Якщо вам потрібно прибрати ім`я з номера транспортного засобу, вам, можливо, доведеться зробити кілька різних кроків, залежно від правил використання номерів у штатах, в якому автомобіль зареєстрований і чи є у вас згоду іншої людини. Загалом, видалення імені з номера - це не важко, якщо друга сторона згодна зробити зміни. Дотримуйтесь цих загальних принципів для видалення імені з автомобільного номера.

Кроки

 1. 1

  Перевірте слова в номері автомобіля, якщо ви хочете прибрати власне ім`я. Подивіться на верхню частину номера, де вказано власник (-ці). У назві буде або «І», або «І / АБО». Якщо там написано «І / АБО», ви можете прибрати власне ім`я з номера. Якщо там написано «І», вам знадобиться згода іншої сторони, щоб змінити будь-яке ім`я на автомобільному номері.

 2. 2

  Отримайте згоду від іншої сторони, щоб видалити її або своє ім`я. Якщо інша людина згоден, ви можете приступити до видалення імені.
 3. 3

  З`ясуйте, яку юридичну процедуру ви повинні здійснити. Зверніться до Департаменту Транспортних Засобів (ДТЗ) в штаті, в якому зареєстровано транспортний засіб. У деяких штатах людина, чиє ім`я буде видалено, може просто позначити автомобіль іншої особи на задній стороні автомобільного номера, так автомобіль може бути перереєстрований. Хоча, інші штати можуть зажадати заявку на зміни номера і письмове підтвердження (засвідчення) даних. Ці документи будуть показувати зміни імен і служити причиною для змін.

 4. 4

  Підіть у ваш ДТЗ, щоб зареєструвати зміни.
  • Принесіть всі документи, необхідні офісом ДТЗ за номерними знаками і їх відновленню. Вам може знадобитися включити завірені нотаріально копії документів, водійські посвідчення обох сторін, поточний пробіг транспортного засобу та страховий поліс. Ваше ім`я буде змінено і ви отримаєте нове ім`я, реєстрацію та номерний знак.


  • Оплатіть необхідну плату за зміну імені, її розмір буде варіюватися від штату до штату.

Поради

 • Якщо ви опинилися в ситуації, в якій інша сторона не дає згоди на видалення імен з номера, ви можете проконсультуватися з адвокатом. У разі розлучення, адвокат може подати відмова від права власності від імені сторони, яка хоче змінити ім`я. Це документ, який юридично пов`язує перехід права власності номера до одержувача.
 • У разі спадкування, якщо вам потрібно прибрати ім`я померлої особи, вам, можливо, буде потрібно заповнити додаткові документи, такі, як заяви про розкриття інформації про пошкодження та одометра (пробігу автомобіля). У випадку з померлим адміністратор повинен поставити свій підпис. У багатьох випадках це буде заповіту або довірений адвокат.
 • У випадках передачі за участю членів сім`ї або при даруванні для видалення імені можуть бути різні вимоги. Деякі з них можуть включати в себе будь-який список заборон, розкриття показань одометра та інформації про пошкодження.