Як прибрати вм'ятину на машині за допомогою фена для волосся

Видалення вм`ятини з машини може обійтися в копієчку, особливо якщо віддавати машину в сервіс кузовного ремонту, який візьме з вас гроші за деталі або матеріали і саму роботу. Однак, за допомогою підручних господарських засобів (з використанням фена і сухого льоду, або балона стисненого повітря) зазвичай можна самостійно видалити вм`ятини з машини. Щоб дізнатися, як це робиться, читайте статтю далі.
Метод 1 з 3: Підготовка до видалення вм`ятини

 1. 1

  Визначте, чи зможе фен допомогти видалити вм`ятину. Даним методом зазвичай можна видалити вм`ятини на металевій поверхні багажника, капота, дверей, даху, крила, які розташовані далеко від країв деталі на рівній поверхні металу.
  • Для найкращих результатів використовуйте метод на неглибоких вм`ятинах без зламів і пошкодження фарби, захоплюючих площа поверхні, принаймні, в 7,5 см2.

 2. 2

  Добудьте матеріали, необхідні для видалення вм`ятини. Вам буде потрібно фен, товсті господарські рукавички з гуми, щоб можна було безпечно тримати в руках сухий лід або працювати балоном зі стисненим повітрям, алюмінієва фольга, сухий лід або балон зі стисненим повітрям.
  • Використовуйте фен з великою кількістю налаштувань, наприклад, що має "Низький", "Середній" і "Високий" нагрів, або "Холодну", "Теплу" і "Гарячу" установки.

Метод 2 з 3: Нагрівання пошкодженої області

 1. 1

  Нагрійте металеву панель, на якій розташована вм`ятина. Слід використовувати середній рівень нагріву фена.
  • Тримайте фен на відстані 13-18 см від поверхні металу, щоб не пошкодити фарбу нагріванням.

  • Включіть фен на середній рівень нагріву і направте потік повітря на вм`ятину, тримайте так 1 хвилину або до тих пір, поки фарба на машині не стане теплою.

 2. 2

  Ізолюйте область вм`ятини. Даний крок слід виконувати тільки при використанні сухого льоду замість стисненого повітря. Метою даного кроку є збереження пошкодженої області теплою до моменту застосування сухого льоду.
  • Для ізоляції накладіть поверх вм`ятини лист алюмінієвої фольги.

Метод 3 з 3: Застосування сухого льоду або стисненого повітря

 1. 1

  Надіньте товсті господарські рукавички з гуми. Вони захистять вас від обмороження та інших травм, які можуть виникнути при контакті шкіри з сухим льодом або стисненим рідким повітрям. 2. 2

  Обробіть вм`ятину сухим льодом або стисненим повітрям. Різкий перепад температури з теплою на холодну змусить вм`ятину виправитися в протилежну сторону.
  • При використанні сухого льоду візьміть його шматок в руку, а потім обережно потріть місце вм`ятини через фольгу.

  • При використанні балона зі стисненим повітрям переверніть балон догори дном і розпорошите на вм`ятину, щоб вона покрилася шаром рідкого льоду (що є результатом роботи перевернутим балоном зі стисненим повітрям).

 3. 3

  Зачекайте виправлення вм`ятини. Через кілька секунд після застосування сухого льоду або стисненого повітря ви почуєте звук виправлення вм`ятини, який повідомить про її зникнення.
  • Зніміть і викиньте фольгу після виправлення вм`ятини. Якщо ви користувалися стисненим повітрям, почекайте, поки біла піна не випарується з поверхні машини, потім зітріть залишки м`якою ганчіркою.

Що вам знадобиться

 • Фен з великою кількістю налаштувань
 • Товсті господарські рукавички
 • Сухий лід або балон зі стисненим повітрям
 • Алюмінієва фольга
 • М`яка ганчірочка