Як стати маляром автомобільних кузовів

Автомобільні малярі, або малярі транспортних засобів, несуть відповідальність за фарбування транспортних засобів, таких як автомобілі, автобуси і вантажівки по цілій масі причин. Наприклад, клієнти хочуть, щоб їхні транспортні засобів, мали інший вид або транспортні засоби повинні бути пофарбовані, бо мають ушкодження. Хоча для того, щоб стати маляром автомобільних корпусів, може знадобитися деякі вимоги, досвід водіння, дійсне водійське посвідчення, в деяких робочих місцях від автомобільного маляра потрібно більше. Таким чином, знаючи, як стати маляром автомобільних кузовів, існує різниця в бажанні працювати і насправді робити це.


Кроки

 1. 1

  Отримайте диплом середньої школи. Диплом є мінімальною вимогою, для автомобільного маляра.

 2. 2

  Стати фахівцем в автомобільній фарбування. У вас є два варіанти початкового рівня.
  • Ви можете працювати будучи учнем. З учнівства, ви отримаєте поєднання навчання в класі і на робочому місці з досвідом маляра автомобілів.
  • Ви також можете вибрати роботу помічником маляра авто кузовів. Як помічник, ви несете відповідальність за відрахування технічних завдань, таких як видалення облицювання автомобілів і шліфування поверхонь транспортних засобів.
 3. 3

  Отримайте вищу освіту, щоб поліпшити свої шанси на працевлаштування. Курси фарбування автомобільних кузовів пропонуються в технічних, професійних і громадських коледжах і, як правило, мають відкриту політику прийому.

 4. 4

  Подивіться на технічні школи, які пропонують навчання в змішування і з використанням різних типів автомобільної фарби і навчання автомобільної фарбування.
  • Пройдіть вступний іспит і отримаєте допуск.


  • Дізнайтеся вартість навчання на авто маляра. Можливо, вам доведеться пройти загальні курси навчання, такі як комп`ютерні науки, комунікацій та математики.
  • Ви можете закінчити навчання зі ступенем молодшого спеціаліста, який триває 2 роки або отримати сертифікат, який вимагає приблизно 1 рік навчання.

 5. 5

  Отримаєте роботу автомобільного маляра. Ви можете або залишитися в автомайстерні, де ви працюєте, виконуючи спільні завдання, або ви можете шукати роботу в іншому магазині.

 6. 6

  Знайдіть хорошого маляра і спробуйте отримати роботу в якості помічника. Продайте свою роботу йому за його знання фарбування. Будь ласка, слухайте все, що він говорить, як би банально це не звучало. Коли ви зрозумієте, що ви досить здатні, щоб працювати самостійно, попрацюйте ще один рік з ним, щоб бути готовим.


Поради

 • Інститут Автомобільного чудове обслуговування (ASE) пропонує автомобільним малярам спосіб стати сертифікованим в галузі торгівлі. Сертифікація є добровільною, але вимагає, щоб ви, принаймні мали 2 роки досвіду автомобільної фарбування або, принаймні, 1 рік навчання, що відповідає стандартам ASE. Отримання добровільної сертифікації вимагає складання письмового іспиту. Ви повинні перездати іспит приблизно раз в 5 років, щоб зберегти сертифікацію.
 • Отримання ступеня молодшого спеціаліста або сертифіката допоможе вам, якщо у вас немає досвіду в області фарбування авто кузовів, тому що ступінь надає вам спосіб дізнатися навички, такі як підготовка до фарбування, обробка панелей та оздоблення на замовлення.
 • Навчання тому, як змішати різні види фарби і використовувати їх на транспортних засобах, може прискорити робочий процес і поліпшити перспективи працевлаштування, так як ви збільшуєте свій навик.