Як стати авіа Споттер

Авіа споттінг, також відомий як літаковий споттінг, є популярним заняттям в усьому світі. У вигляді хобі це приносить ряд приємних моментів для учасника дії, у тому числі на відкритому повітрі, що дає можливість робити тонкі спостереження, збираючи матеріали без будь-яких перешкод, маючи хороший привід використовувати своє дійсно оригінальне цифрове камерне обладнання та знайти відмінний спосіб познайомитися з однодумцями. Сам вигляд цієї діяльність, як правило, безкоштовний, хоча, якщо ви вступите в клуб і вирішите купити всякі пов`язані з цією діяльністю пристосування, у вас можуть бути деякі грошові витрати.


Авіа споттери приділяють особливу увагу деталям і прагнуть дізнатися якомога більше про літаки. Наприклад, саме споттери, що працюють у цій галузі 18 років, використовували 757 літаків, пролетіли еквівалент майже 25 тисяч поїздок в обидва кінці між Землею і ЛунойЕслі ви зацікавлені в літаках, польотах, фактах, і ви як і раніше постійно дивуєтеся винахідливістю і здатністю людини керувати в небі великий залізної птахом, Авіа споттінг може стати просто ідеальним хобі!

Кроки

 1. 1

  Визначтеся з приводу літаків, з якими ви хотіли б працювати. Хоча часто використовується термін "літаковий споттінг", що відноситься до літаків, переважно використовувати термін "авіа споттінг", тому що ви можете спостерігати і робити записи про будь літальних апаратах, а не тільки про літаки. Наприклад, вертольотах, планерах, повітряних кулях, дирижаблях, а також, за бажанням, про понад легких повітряних аппаратах.Ви можете звузити свій вибір, якщо живете там, де є неймовірна кількість видів повітряних перевезень, наприклад, в Лондоні, Чикаго, Франкфурті та т.д., або ви, можливо, захочете використовувати більш широкий спектр літаків, якщо ви живете в середині порожнього повітряного простору, де літаки бувають не так часто, наприклад, в глибинці або в Арктичному регіоні. Все залежить від доступності та особистих інтересів.
  • Почніть з попереднього дослідження сайтів Авіа Споттинг. Є багато сайтів, присвячених цьому питанню, від аматорських блогів до професійних клубних спонсорованих сайтів, і всі вони можуть відкрити вам нові ідеї для вашого хобі.
  • При пошуку в мережі інформації про Авіа Споттинг використовуйте термін «літаковий споттінг», так як він теж використовується досить часто.
  • При пошуку інформації в Інтернеті, також шукайте аеропорти, авіабудівників, інформацію про авіакомпанію, маршруті польоту і т.д., так як це забезпечить вас великим обсягом корисної довідкової інформації. Ви можете обмежити пошук своєю власною країною або перевірити сайти з усього світу.
  • Майте на увазі, що авіаційна фотографія є самостійним хобі і прекрасно узгоджується з Авіа Споттинг. Так що якщо хтось піддає сумніву ваш інтерес, ви завжди можете виправдати його, пояснюючи, що ви робите авіаційні фотографії і це прекрасно!

 2. 2

  Потрібно розуміти, що включає в себе поняття Авіа споттінг. Хоча ви можете досліджувати літак як хочете і це, безумовно, вас порадує, є деякі стандартні методи, якими прийнято досліджувати, займаючись Авіа Споттинг. Для того щоб вибрати тип повітряного судна, існує безліч індикаторів, які в цьому можуть допомогти. Крім того, навіть там, де тип літака визначити легко, є ще безліч інших елементів, на які потрібно звернути увагу, в тому числі країна походження, вік, а також будь-які спеціальні модифікації. Пункти, які досліджуються в Авіа Споттинг включають:
  • Тип літака. Його марка, розмір, колір і країна виробник. Все може представляти інтерес.
  • Реєстраційні дані літака. Це може дозволити вам розгледіти дати надходження або запуску конкретного літака, залежно від того, наскільки детально ви хочете про нього дізнатися.
  • Цікаві художні рішення і знаки на площині (наприклад, деякі авіакомпанії, такі як Qantas, малюють хвіст крила або розмальовують весь літак за допомогою спеціального оформлення від відомих художників на деяких площинах). На військових літаках зображений камуфляж, який буде відрізнятися від країни до країни. Там також можуть бути використані знаки ескадрильї і букви коду.
  • Шум двигуна, конденсаційний слід.
  • Розміщення крил: моноплан, біплан або триплан. Як крила розміщені по відношенню до фюзеляжу і наскільки вони розгорнуті в задньому напрямку?
  • Це новий літак або стара модель?
  • Має літак забираються або фіксовані шасі. Чи це гідролітак?
  • Швидкість.
  • Розміщення кабіни.
  • Посадка або зліт літака.

 3. 3

  Хороші механізми. Ось ваше виправдання захопленню гарною якістю, яке буде гарантувати вам збільшення досвіду в Авіа Споттинг. Деякі питання для обговорення включають:  • Гідний бінокль для перевірки вхідних кутів літака, для взяття до відома реєстраційних номерів, відміток і деталей, для виявлення речей першими. Для всього цього хороші біноклі обов`язкові. Ви також можете придбати підзорну трубу замість бінокля.
  • Цифровий фотоапарат, об`єктив телескопа, штатив і т.д. для фотографічних записів літака. Це особливо важливо, якщо ви ведете персональний цифровий альбом своїх записів по Авіаігу або якщо ви викладаєте матеріали на сайт.
  • Відкидається стільчик, термос, контейнер з їжею, килимок і теплий одяг, якщо холодно, сонцезахисний крем і капелюх, якщо спекотно. Вибирайте здорові закуски і напої. Це важливо для зручності і гарної форми, зволоження і живлення.
  • Інструкції або керівництва, якщо ви хочете розібратися, що це за повітряне судно. Вам потрібно буде розглянути обидва керівництва комерційних літаків або керівництва і посібники військових літаків або путівники. Якщо ви навряд чи побачите військові літаки, в цьому випадку вам буде достатньо керівництво тільки для комерційних літаків. Поцікавтеся такими у вашій місцевій бібліотеці або дивіться онлайн інтернет-аукціони, які можуть бути хорошим джерелом таких посібників. Або сайти, присвячені Авіа споттігну.
  • Спеціальний ноутбук і ручки, якими можна записувати інформацію в будь-яких погодних умовах. Такі ноутбуки можна купити в магазинах для кемпінгу.
  • Куртки безпеки. Хоча це і не важливо, в стані ви визначити для себе можливу небезпеку, краще розглянути можливість носіння безпечної куртки. Це може бути корисно навіть якщо ваш єдиний небезпечний елемент перетинає дуже жваву головну дорогу, щоб дістатися до вашого споттерского раю.

 4. 4

  Візьміть приятеля. Це доставить набагато більше задоволення, якщо ви працюєте з кимось, кого ви знаєте, і хто цінує ваш ентузіазм в еіркрафтінге. Якщо у вас є приятель, ви обидва можете спілкуватися і створювати свої власні змагання з Авіа Споттинг між собою. Візьміть рації і сядьте в різних місцях, щоб побачити, хто зможе засікти мета першого. В якості нагороди присуджуються окуляри або нехай програв переможцю забезпечує частування та напої, в залежності від того, як ви любите грати.

 5. 5

  Підготуйте себе до Авіа споттінг подорожі. Спочатку гарна ідея об`єднатися з тим, хто вже це робив, тому що він може взяти вас на кращі місця і давати вам вказівки протягом всієї сесії. Якщо ні, подивіться в Інтернеті, або розпитайте, щоб знайти підходящі місця. Деякі аеропорти або авіаційні асоціації можуть бути дуже корисні і пропонують місця для ентузіастів Авіа Споттинг.
  • Завжди на перше місце ставте безпеку. Не йдіть туди, куди не можна. Існують суворі правила щодо занадто близького знаходження поруч з аеропортом, навіть якщо він не обгороджений. В цілому, ці правила для вашої власної безпеки і безпеки в цілому.
  • Налаштуйте свою область з урахуванням існуючих Авіа споттерів. Якщо десь є місця, які традиційно використовуються для Авіа Споттинг, напевно, не варто припускати, що розташуватися в будь-якому місці - це нормально. Запитайте поради у інших споттерів і вони будуть дуже раді вам допомогти.

 6. 6

  Почніть спостереження. Якщо ви вже працювали з попередніми кроками, почніть спостерігати за тими елементами, які вам цікаві. В іншому випадку, ви могли б полегшити собі досвід, просто спостерігаючи спочатку за елементами, які цікавлять вас найбільше. Ось чому може бути корисно, щоб хтось поруч добре розбирався в Споттинг, щоб дати вам поради та вказівки і ви не почуттями б себе розбитим при первісному досвіді Авіа Споттинг.

 7. 7

  Запишіть свої враження після повернення додому. Коли будете на відпочинку, ви будете робити нотатки і сортувати фотографії. Вам потрібно якийсь час, щоб привести в порядок, зіставити і зробити висновки. Це може включати:
  • Вибір кращих фотографій літаків для завантаження на веб-сайті.
  • Відзначати суттєві особливості або цікаві речі, які ви бачили під час Авіа Споттинг.
  • Підвести підсумки Авіа Споттинг.
  • Маркування літака, яку ви не бачили раніше, а також позначки про літаки, які ви хотіли б побачити в майбутньому і поставити навпроти них галочку.

 8. 8

  Вирішіть, як далеко ви хочете зайти у своєму новому хобі. Є багато можливостей, і деякі з них можуть бути більш привабливі, ніж інші. Для початку гарною ідеєю може бути визначення, як ви ставитеся до таких моментів, як твірної частини свого хобі чи ні, залежно від обставин може бути:
  • Конкуренція з іншими Споттер. Це може включити в себе вступ до клубу або асоціацію з метою визначати всі типи повітряних суден за класами, які визначає клуб або асоціація.


  • Створення власного веб-сайту та завантаження туди фотографії з коментарями.
  • Можна завантажити фотографії на онлайн сайти, де можна визначити потрібний вам літак. Це може бути поєднанням конкуренції і хобі чи просто служити в якості джерела відображення фотографій. Якщо ви зробите це, не забудьте зберегти відмітку про дату, час і місце вашої фотографії, так як багато сайтів фіксують останні місця кожного повітряного судна, як спосіб відстеження літака для всіх зацікавлених глядачів.
  • Приєднайтесь до поштових списками розсилок. Є цілий ряд з них, до яких ви можете приєднатися і отримувати інформацію. В даний час також можна використовувати Twitter, щоб стежити на інформацією Авіа споттерів і залишати свою інформаціюВиясніте, чи є у вашого місцевого клубу / асоціації або вашого улюбленого Авіа Споттинг сайт, сторінка в Twitter, за якою ви могли б стежити.
  • Розширюйте своє хобі допоміжними видами діяльності, такими як прослуховування передач повітряного руху (це можна зробити за допомогою радіо сканера, але тільки там, де це законно).
  • Упакуйте свої речі і в літак! Таким чином, ви отримаєте можливість виявити більше літаків в іншій частині світу. Якщо ви витратили час на те, щоб завести дружбу з іншими ентузіастами по всьому світу, це може бути веселим і цікавим способом скласти плани на відпочинок і завести нових друзів. Є багато сайтів, присвячених роз`ясненнями, де знаходяться кращі місця для Авіа Споттинг по всьому світу. Тільки треба розуміти, що, якщо ви потягнете за собою родину, навряд чи вони захочуть провести свою відпустку, розділяючи вашу пристрасть, так що знайдіть для них щось більш цікаве!
  • Відвідуйте авіаційні музеї в усьому світі. Це також можна буде додати до ваших записів Авіа Споттинг, як і галочку навпроти старовинних і відомих літаків з різних куточків світу.

 9. 9

  Розгляньте вступ у члени клубу або асоціацію, яка підтримує і просуває Авіа споттінг. Хобі завжди приносить набагато більше задоволення, коли ви маєте можливість поділитися ним з іншими однодумцями і бути частиною емоційної та активної групи. Це відмінний спосіб дати реальне життя свого досвіду хобі. Наприклад, ви можете приєднатися до Laas International в якості ентузіаста споттера.

 10. 10

  Будьте корисні. Якщо під час вашого хобі ви помітили щось, що повинно бути передано посадовим особам аеропорту, то будьте корисні і зробіть це. Це не означає для вас неприємності або те, що ви знаєте їх роботу краще, ніж вони самі, але деякі речі, які можуть бути корисними, включають:
  • Сповіщайте посадових осіб в аеропортах при появі гніздувань птахів або тварин поруч з аеропортом або на його території. Птахи і тварини можуть становити небезпеку для літаків, і це гарна ідея, дати співробітникам аеропорту знати про них у разі, якщо вони ще цього не знають.
  • Сповіщайте посадових осіб в аеропортах, якщо ви помітили дивну поведінку або порушення безпеки (зламані паркани і т.д.). Не будьте надто пильними, хоча бувають речі, які відносяться до розряду з ряду геть що виходять. Наприклад, у Великобританії існує кодекс поведінки для Авіа споттерів, які належать клубу любителів авіації LAAS International, де Споттер пропонують повідомляти про підозрілу поведінку.


Поради

 • Подумайте про створення власного веб-сайту зі списком усіх реєстрацій, а ще краще з фотографіями. Це дійсно буде справляти враження на ваших колег ентузіастів.
 • Є ряд книг, доступних в різних країнах, де є інформація про реєстрацію та базування літаків. Якщо у вас є книга з фотографіями, ви можете викреслювати кожен літак, який вже бачили і це допоможе в пошуку невідомих вам літаків. Ці книги доступні для більшості країн.
 • Чи знаєте ви, що є навіть сайти, які розкривають інформацію, з яких готелів аеропорту і яких місць у світі найкраще займатися Авіа Споттинг? Ось ще один момент для занять Авіа Споттинг і для заслуженого відпустки!
 • Коли займаєтеся Авіа Споттинг, завжди майте при собі посвідчення особи з фотографією. Це допоможе черговим або поліції переконатися, що ви не небезпечні.
 • Для подальшої Авіа споттінг кар`єри поновіть свою оптику і камери, коли відчуєте, що зробити це необхідно. Продайте свій старий механізм, щоб компенсувати частину витрат.
 • Гарні приклади для визначення літака включають YSSY (Сідней), Корд (Чикаго О`Хара) і WSSS (Сінгапур).
 • Поцікавтеся розкладом авіакомпанії і обраним вами аеропортом. Це може бути зроблено для того, щоб створити видимість, що ви збираєтеся зробити замовлення, але насправді, це просто для відводу очей.
 • Робіть фотографії літаків під час подорожей, так ви можете отримати відмінні знімки в аеропортах і в літаках. Тим не менш, переконайтеся, що це робити можна і якщо вас попросять припинити зйомку, зробіть це негайно.
 • Це проведення часу не тільки для хлопців. Є багато жінок, які захоплюються Авіа Споттинг, тому мудро буде не робити припущень про тип людини, яка любить цим займатися.

Попередження

 • Авіа споттінг може залучити вас в неприємності з законом і безпекою уряду вашої країни та / або військових властей, які можуть помилково прийняти ваше нове хобі як розвідку іноземних шпигунів або терористів. Наприклад, багато чого змінилося після 11 вересневих атак і наступних потім воєн для США та деяких країн-союзників. Завжди є країни з підозрілим мисленням, які не потерплять нікого Авіа споттінг на своїй території. Ви повинні знати правила країни, де ви знаходитеся і правла аеропорту, перш ніж почати Авіа споттінг. У деяких місцях до цього ставляться з великим розумінням, ніж в інших.
 • Візьміть теплий одяг / додаткові матеріали, якщо холодно.
 • Якщо ви будете брати з собою свою другу половинку або дітей, це може призвести до напруженій обстановці в сім`ї. Ним може бути не цікаво дивитися в небо по кілька годин. Переконайтеся, що їм справді цікаво те, чим ви займаєтеся.
 • Якщо ви знаходитесь в країні, де йдуть військові дії, це взагалі не місце для такого хобі як Авіа споттінг, тому що під час війни ваші дії можуть оцінити як шпигунську діяльність.
 • Тримайтеся подалі від чутливих зон аеропортів. Дотримуйтесь усіх безпеки або поліції аеропорту. Завжди майте при собі посвідчення особи з фотографією.

Що вам знадобиться

 • Водонепроникний блокнот і ручка
 • Бінокль або зона для Споттинг
 • Камера, хороший об`єктив
 • Веб-сайт (за бажанням)
 • Куртка з високою видимістю (за бажанням)
 • Членство в асоціації або щось аналогічне
 • Термос з гарячим або холодним напоєм
 • Відповідна одяг для тепла
 • Ковдра, якщо прохолодно
 • Складні крісла