Як зняти в машині дверну панель

Іноді в машині перестають відкриватися або закриватися вікна. Або ж дверна ручка більше не відкриває двері. Значить, прийшов час, щоб зняти внутрішню панель дверей.

Кроки

 1. 1

  Відкрийте дверцята.

 2. 2

  Якщо є блокування у верхній частині внутрішньої панелі, зніміть її, використовуючи викрутку.

 3. 3

  Знайдіть дверну ручку. Потягніть її, щоб побачити, чи є під ручкою гвинт. Відкрутіть гвинт і зніміть жорсткий пластиковий корпус навколо дверної ручки.

 4. 4

  Загляньте під підлокітник. Ви знайдете гвинти, які кріплять підлокітник до дверей (іноді ці гвинти знаходяться під пластмасовими кришками, які знімаються плоскою викруткою). Викриття гвинти. Зніміть підлокітник. Якщо у вас електричні вікна, від`єднайте дроти, прикріплені до підлокітнику, здавлюючи пластикові краю вставок.
 5. 5

  Зніміть ручку стеклопод`емника (якщо ваші вікна не електричні). Іноді гвинт знаходиться в центрі рукоятки під декоративною кришкою (старий VW Beetle). Подденьте кришку і відкрутіть. Іноді, навколо підстави рукоятки зустрічається стопорне кільце. Зніміть плоскою викруткою стопорне кільце з віконної рукоятки.

 6. 6

  Використовуйте широкий плоский шпатель, щоб від`єднати бічну частину панелі від металевої частини дверей. Панель прикріплюється до металевої частини двері за допомогою декількох пластикових втулок, які кріпляться до внутрішньої частини обшивки і встановлюються на отвори. Обережно витягніть втулки з їх кріплень, намагаючись не нашкодити обшивці.

 7. 7

  Перевірте, чи не залишилися якісь гвинти біля дзеркала заднього виду або на одній зі сторін підвіконня (Audi). Викриття гвинти, якщо вони є. 8. 8

  Зніміть підвіконня з гнізд біля вікна і зніміть дверну панель.

 9. 9

  Обережно зніміть з дверей пластик, щоб побачити те місце, яке потрібно полагодити.


Поради

 • Віконні запчастини часто можна знайти на eBay.
 • Для одних автомобілів знадобиться хрестоподібна викрутка, для інших шестигранний ключ, а для деяких викрутка зі знімними насадками.
 • Не забудьте прикріпити пластик назад. Дуже заманливо просто його повісити назад.
 • Автомобілі різних виробників трохи відрізняються, так що, можливо, буде потрібно деякі нюанси уточнювати самостійно. Пошукайте зображення в Інтернеті, можливо, вони там є.

Попередження

 • Замовляючи автозапчастини, переконайтеся, що ви замовляєте запчастини для тих дверей, з якою працюєте: з боку водія - ліва сторона автомобіля. З боку пасажира - права сторона (якщо тільки ви не в країні з лівостороннім рухом).