Як позбутися від невеликих ділянок іржі на автомобілі

Коли голий метал контактує з киснем, що містяться в повітрі, відбувається хімічна реакція, звана окисленням, в результаті якої утворюється іржа, яка поступово утворює наскрізні діри в металі. Якщо ви не боїтеся забруднити руки, ця стаття допоможе вам позбавитися від іржі і запобігти її подальше поширення.


Кроки

 1. 1

  Помийте область навколо пошкодженої ділянки кузова. Таким чином, ви зможете уникнути пошкодження лакофарбового покриття частинками пилу і бруду. Забруднення, що не відмиваються простою водою, слід відмивати з милом.

 2. 2

  Дайте ремонтованої ділянки висохнути.

 3. 3

  Заклейте папером і малярською стрічкою область навколо пошкодженого іржею ділянки. Це допоможе захистити лакофарбове покриття автомобіля від небажаних забруднень і допоможе вам не зіпсувати його під час шліфування.

 4. 4

  Прошліфуйте іржавий ділянку наждачним папером або шліфувальним бруском. Якщо ви використовуєте наждачний папір, тисніть на неї тільки вказівним пальцем. Якщо ви використовуєте шліфувальний брусок, шліфуйте тільки кутом. Не тисніть занадто сильно і намагайтеся контролювати кожен рух. Метою є прибрати зайву іржу і не пошкодити метал.

 5. 5

  Шліфуйте, поки вся іржа не зникне. Чи не шліфуйте метал або фарбу, якщо на них немає іржі.

 6. 6

  Коли ви позбулися всієї іржі, сдуйте весь пил і зітріть ганчіркою весь бруд, залишки іржі, піт, кров і т.д.
 7. 7

  Переконайтеся, що повністю позбулися від іржі. Якщо ви виявили іржу, продовжуйте шліфовку, потім знову протріть це ділянка ганчіркою. Якщо у вас вийшла нерівна поверхня металу, скористайтеся автомобільної шпаклівкою.

 8. 8

  Зніміть малярську стрічку і знову протріть ганчіркою.

 9. 9

  Покрийте відшліфований ділянку грунтом. Голий метал дуже швидко іржавіє, так що якщо ви пропустите цей крок, ремонтируемая область поржавіє через пару тижнів.

 10. 10

  Як тільки грунт висохне, ремонт можна вважати закінченим. Можна пересуватися до наступної ділянки або братися за фарбування, щоб ваш автомобіль виглядав як новий.


Поради

 • Ця інструкція по ремонту невеликих ділянок іржі. Не застосовуйте великих зусиль при шліфовці, використовуйте мелкоабразівной наждачний папір і не використовуйте електро шліфмашину, якщо ви маєте справу з невеликою ділянкою іржі. Якщо ж деталь сильно постраждала від іржі, має сенс пошукати їй заміну на авто розбиранні.


 • Використовуйте тільки якісні інструменти і матеріали. Якщо вам важливо, як буде виглядати результат вашої роботи, коштувати витратитися на гарну шпаклівку для кузова. Якщо ви не збираєтеся покривати фарбою захищений від іржі ділянку, то можна застосувати недорогий грунт.
 • Іржа утворюється в результаті контакту голого металу з повітрям. Волога і сіль ще сильніше погіршують ситуацію. Якщо ви помітили іржу, це означає, що захисний шар фарби пошкоджений. Якщо фарба здулася в декількох місцях, має сенс задуматися над перефарбою всього автомобіля.

Попередження

 • Проводьте роботи з нанесення шпаклівки і грунтовки в добре вентильованому приміщенні. Робота в приміщенні допоможе уникнути поганої погоди, комах і пилу, але існує небезпека отруєння парами хімікатів.
 • Використовуйте захисну маску. Якщо у вас старий автомобіль, майте на увазі, що він може бути пофарбований фарбою з високим вмістом свинцю. Свинцевий пил дуже шкідлива, а використання електро шліфувальні машини збільшить кількість пилу.
 • Шліфуйте в захисних окулярах. Частинки абразиву можуть зашкодити не тільки фарбу на автомобілі.

Що вам знадобиться

 • Мило і ганчірки, щоб помити ремонтується ділянку
 • Малярська стрічка
 • Наждачний папір або шліфувальний брусок з різною абразивністю. Багато шліфувальні бруски мають різний абразив з кожного боку.
 • Грунт
 • Автомобільна шпаклівка
 • Фарба для подальшого покриття (не обов`язково, але рекомендовано)