Як замінити прокладку під унітазом в будинку на колесах

Одна з переваг подорожей в будинку на колесах - це зручний доступ до туалету - не потрібно тягнутися в холодну або вологу погоду в темряву, щоб покористуватися найближчим туалетом. Але це зручність також пов`язано з необхідністю обслуговування і іноді ремонту. Туалет, у якого утворилася текти, одна з найменш приємних ремонтних робіт. Протікає прокладка туалету не тільки пропускає неприємні запахи в будинок на колесах, але і виступає причиною течі води всередині ванної кімнати. Заміна протікає прокладки туалету в будинку на колесах - робота посильна одній людині, але іноді було б не зайвим мати помічника.

Кроки

 1. 1

  Купуйте нову прокладку для туалету, призначену для туалету під ваш автомобіль.

 2. 2

  Припаркуйте автомобіль на рівному майданчику.

 3. 3

  Вимкніть водний насос і від`єднайте трубки від зовнішніх джерел подачі води.

 4. 4

  Вимкніть подачу води до туалету. Найчастіше присутній клапан позаду самого туалету, який можна перекрити за допомогою гайкового ключа.

 5. 5

  Спустіть туалет, щоб прибрати максимальну кількість води і вологи з бачка унітазу і витріть насухо за допомогою сухої ганчірки.

 6. 6

  Одягніть гумові рукавички, щоб уберегти руки від бруду і відходів. Також можете одягнути маску або респіратор для додаткового захисту.

 7. 7

  Від`єднайте бак із зливними відходами під автомобілем, слідуючи інструкціям до вашого автомобіля. Ця процедура не є обов`язковою, але зробить роботу більш приємною і усуне страх втрати запчастин від унітазу або інструмента в баку.
 8. 8

  Знайдіть болти, які фіксують унітаз на підлозі автомобіля, і викрутити їх. Зазвичай там всього 2 болта, але в більш великих будинках на колесах може бути 3.

 9. 9

  Підніміть унітаз вгору і поставте в стороні.

 10. 10

  Зніміть стару прокладку. Вона може бути зроблена з гуми чи з воску. Вона повинна легко зніматися. Якщо вона не знімається руками, піддіньте її плоскою викруткою, щоб зняти.

 11. 11

  Отскребая герметик, який тримав прокладку на місці (максимально, де зможете дістати).

 12. 12

  Додайте нову прокладку для унітазу в будинку на колесах, використовуючи при цьому спеціальний герметик. Перед продовженням робіт дайте прокладці та герметику трохи підсохнути.

 13. 13

  Встановіть болти на їх колишні місця і опустіть унітаз на нову прокладку. Акуратно затягніть болти. 14. 14

  Підключіть подачу води і включіть водний насос.

 15. 15

  Відкрийте клапан, який дає доступ для подачі води в бачок, і перевірте чи працює коректно.


Поради

 • Якщо ваш будинок на колесах більш ранніх років випуску, ви виявите, що, швидше за все, ваша прокладка буде з воску. Такого роду прокладки були замінені на гумові, щоб уникнути танення і спотворення під час підвищених температур, особливо при тривалих подорожах по трасі.
 • Якщо при заміні прокладки ви знімали бачок з відходами, скористайтеся нагодою і ретельно помийте і продезінфікуйте його.

Попередження

 • Не починайте заміну далеко від будинку, якщо тільки у вас немає дозволу на проведення робіт від власника землі, на якій ви працюєте. Спроби робити такого роду ремонт в публічному місці можуть призвести до штрафних санкцій з боку держави, особливо якщо розіллєте бачок з відходами.

Що вам знадобиться

 • Нова прокладка
 • Гайковий ключ
 • Плоска викрутка
 • Щітка
 • Ганчірки
 • Гумові рукавички
 • Маска для обличчя або респіратор
 • Герметик