Як завести машину без ключа

Творці більшості сучасних моделей автомобілів намагаються заховати дроти або ж забезпечити рульову колонку заходами безпеки, що запобігають можливість запуску автомобіля без ключа, однак старі моделі, випущених до середини 90-х років, як правило, є хорошими кандидатами для такого запуску. Цей метод важливо знати на той випадок, якщо ви втратите свої ключі, і вам потрібно буде знову завести свою машину. Працюючи з проводкою, будьте дуже обережні і завжди звіряйтеся з конкретними положеннями інструкції для власника, які стосуються виду та колірної кодування проводів у вашому автомобілі. Якщо ви хочете дізнатися те, як завести машину з`єднанням проводів в рульовій колонці і за допомогою інших методів, приступайте до вивчення наведених нижче кроків.
Метод 1 з 3: Запуск машини з`єднанням проводів в рульовій колонці

 1. 1

  Сядьте в машину. Чи не зламувати автомобіль, якщо тільки він не належить вам, і у вас є документи, що підтверджують це. Майте на увазі, що в разі злому включиться сигналізація, якщо вона встановлена на автомобілі.
  • Цей метод, як і більшість методів запуску автомобіля без ключа, працює тільки для автомобілів, випущених до середини 90-х років. Нові моделі оснащені масою блокувальних механізмів, що запобігають запуск без ключа, якщо не знати всіх хитрощів конкретної моделі. Якщо ви спробуєте цей метод на Хонді Сивик 2002-го року випуску, то швидше за все включиться сигналізація заблокується стартер, і на машині вже ніхто не зможе нікуди поїхати.
  • Якщо у вас є під рукою інструкція для власника, то переконаєтеся, що отримати доступ до рульової колонки і перемикачу передач дійсно можливо. Цей метод може привести до серйозних пошкоджень механізму перемикання передач і рульової колонки.

 2. 2

  Зніміть пластикову кришку на рульовій колонці. Кришка зазвичай кріпиться за допомогою прихованих пістонів кріплення або болтів з хрестоподібним шліцом Філліпса №2. Вийміть їх і відкрийте панель доступу.
  • Як варіант, у разі набагато більш старих моделей, ви можете зламати замикаючі штифти на запалюванні, забивши молотком викрутку з плоскою головкою в замкову щілину і повернувши її. Дуже складно - якщо взагалі можливо - виконати дану операцію вручну, але якщо ви вважаєте, що модель автомобіля досить стара для цього, то ви можете спробувати.

 3. 3

  Знайдіть з`єднувач джгута проводки. Знявши кришки панелей з рульової колонки, ви повинні будете побачити переплетення електричної проводки. Не лякайтеся і навчитеся дізнаватися потрібний пучок. Звичайно є три основних пучка проводки:
  • Проводка, що йде до кнопок на бічній частині рульової колонки, де розташована кнопка фар, круїз-контроль і інші індикатори
  • Проводка, що йде до кнопок на іншій стороні рульової колонки, таким, наприклад, як кнопки склоочисників або підігріву сидінь
  • Проводка, що йде до батареї, запаленню і стартеру прямо у верхній частині рульової колонки

 4. 4

  Відведіть убік пучки проводки, що йдуть від батареї, запалювання і стартера. Один з них буде головним джерелом живлення для ключа запалювання, інший - проводами запалювання, а третій - стартером. Провід інших кольорів будуть відрізнятися в залежності від виробника. Щоб з упевненістю розрізняти всі можливі варіанти, прочитайте інструкцію власника або пошукайте інформацію в інтернеті.
  • У деяких випадках проводка запалювання має коричневий колір, а стартера - жовтий, але проводка батареї найчастіше червоного кольору. Знову ж таки, щоб знати напевно, потрібно прочитати інструкцію для власника. Ви - не суперагент- переплутавши дроти ви можете отримати удар струмом.

 5. 5

  Оголити близько 2,5 см ізоляції на батарейних проводах і скрутіть їх. Обмотайте їх ізоляційною стрічкою, щоб не відбулося короткого замикання від металевих деталей автомобіля. Поєднання цих проводів забезпечить електричним струмом компоненти запалювання для того, щоб двигун запрацював при включенні стартера.

 6. 6

  З`єднайте провід включення / вимикання запалювання до дроту батареї. У момент з`єднається загориться підсвічування на щитку, і зароблять інші електричні компоненти. Якщо все, що ви хотіли - це послухати радіо, то все готово. Якщо ж ви хочете поїхати кудись, то вам потрібно буде створити іскру на дроті стартера, що може бути небезпечно.

 7. 7

  З граничною обережністю оголити провід стартера приблизно на 1 сантиметр. Він буде під струмом, тому вам потрібно бути дуже обережним і міцно тримати оголені дроти. Доторкніться кінцем цього проводу до з`єднаних проводів батареї. Не намагайтеся прикрутити його, щоб завести машину просто створіть їм іскри про дроти батареї.

 8. 8

  Розженете двигун на холостому ходу. Якщо ви хочете завести автомобіль, кілька разів розженете його на холостому ходу, щоб двигун не заглох, і вам не довелося повторювати процес знову.
  • Як тільки двигун заведеться, ви зможете прибрати провід стартера і продовжити рух. Коли ви захочете заглушити двигун, просто відкрутіть проводу батареї від проводів запалювання, і машина затихне.

 9. 9

  Розблокуйте замок рульової колонки. Ви завели машину і тепер готові відправитися назустріч світанку, вірно? Невірно. В даний момент рульова колонка швидше за все заблокована, незважаючи на те що машина заведена. Вам потрібно буде розблокувати її, якщо тільки ви не мають наміру пустити машину під укіс або щось в цьому роді.
  • На деяких моделях єдине, що вам потрібно буде зробити - це відколупнути металеву замкову щілину, що вивільнить пружину, і зламати замок. Якщо ви вже спробували раніше засунути туди викрутку, так як ваша машина випущена в 70-х або середині 80-х років, то замок швидше за все вже був зламаний.
  • Деякі моделі піддаються лише гарною порції фізичної сили. Сильно поверніть кермо в одну сторону, як якщо б ви намагалися повністю відкрутити його. Також можна використовувати молоток для того, щоб зафіксувати кермо, і скористатися ним як важелем. Ви повинні почути, як щось ламається, після чого кермо звільниться, і ви зможете керувати автомобілем.

Метод 2 з 3: Свердління замикаючих штифтів 1. 1

  Розташуйте дриль на замковій щілині на відстані в 2/3 від її верхнього краю. Ваша мета за цим методом - зруйнувати замикаючі штифти і завести машину за допомогою викрутки, а не ключа. Зазвичай це робиться в тому випадку, якщо ключі від машини загублені.

 2. 2

  Просвердлите приблизно на глибину ключа. Кожен замикає штифт має дві секції, за якими слід пружина, тому свердлити потрібно буде кілька разів, щоб дозволити фрагментам замку всередині нього встати на місце.

 3. 3

  Вставте викрутку так, як ви б вставили ключі. Вона не обов`язково повинна глибоко заходити, оскільки штифти вже зламані. Використовуйте викрутку так само, як ви використовували б ключ: щоб спробувати завести машину, просто проверніть викрутку на чверть обороту за годинниковою стрілкою.
  • Увага: скориставшись даним методом, ви зламаєте замок запалювання, тому вашу машину зможе викрасти будь-який, у кого є викрутка або міцний ніготь.

Метод 3 з 3: Подача харчування на щиток

 1. 1

  Відкрийте капот і знайдіть червоний дріт від котушки запалювання. Проводи від свічки і від котушки запалювання знаходяться в задній частині майже всіх двигунів V8. У чотирициліндрових двигунах вони розташовані праворуч, в середній частині двигуна. У разі шестициліндрових двигунів все навпаки: ліва сторона, у середній частині двигуна.

 2. 2

  Дістаньте дроти для запуску від зовнішнього джерела. Підключіть дроти для запуску від зовнішнього джерела до позитивної клеми акумулятора і до котушки, або до червоного проводу, ведучому до котушки. Так ви живити щиток, що необхідно, якщо ви хочете запустити двигун.

 3. 3

  Знайдіть котушку запалювання. У машинах марки Форд, вона знаходиться у правого крила, біля акумулятора. У машинах GM вона знаходитися на стартері під кермом.

 4. 4

  Розблокуйте кермо. Вставте викрутку з плоскою головкою в середину рульової колонки зверху. Надавите між кермом і колонкою. Вам потрібно відсунути замикаючі штифти від керма. Не хвилюйтеся, тут можна застосувати грубу силу.
  • Замикаючі штифти не зламався і не включать сигналізацію. Ви зможете знайти котушку всередині.

 5. 5

  З`єднайте котушку з позитивною клемою акумулятора. Зверху на котушці ви побачите невеликий провід і позитивний дріт акумулятора під ним. Зніміть провід замка запалювання і, за допомогою викрутки з діелектричною ручкою, підключіть позитивну клему котушки до тієї клеми, з якою з`єднується замок запалювання.
  • При цьому ви підключите 12 В безпосередньо від батареї. Це має задіяти котушку, в результаті чого стартер заведе машину.

Поради

 • Якщо ви спробуєте завести машину без ключа, то ви ризикуєте завдати їй значні пошкодження.
 • Ніколи не залишайте дроти запалювання скрученими після того, як ви заведете двигун. Так можна спалити систему запалювання автомобіля, або щонайменше розрядити акумулятор.
 • У більшості машин при неправильному запуску без ключа спрацьовує сигналізація.
 • Користуйтеся цим знанням з відповідальністю.
 • Автомобілі з комп`ютерним чіпом в замку запалювання не можна завести без ключа: чіп забезпечує роботу Модуля Електронного Управління, без якого машина не заведеться.

Попередження

 • Якщо дроти запалювання роз`єднаються під час водіння, двигун моментально затихне, і ви можете опинитися без електрики, рульового керування або гальм.
 • Надіньте діелектричні рукавички.
 • Чи не користуйтеся цим в злочинних цілях, наприклад для викрадення автомобіля.