Як додати ім'я на номерний знак автомобіля

Номерний знак автомобіля - це напис, який підтверджує володіння автомобілем. Автомобілі числяться за іменами або іменами їх власників і вони переходять в руки нового власника, якщо транспортний засіб продано або віддано іншому господареві. Дані про зміну автономерів надаються в Департамент Транспортних Засобів (ДТЗ) штату, в якому ви живете. Якщо ви хотіли б змінити або додати ім`я на номер автомобіля, то ДТЗ повинен внести зміни в поточний номер, щоб дати право власності на обидва номери. Потім ДТЗ надішле вам новий номер. Цей процес дещо відрізняється в різних штатах. Читайте далі, щоб дізнатися, як додати ім`я на автомобільний номер.

Кроки

 1. 1

  Зателефонуйте до ДТС вашого штату, щоб дізнатися точні вимоги для додавання імен на номер у вашому штаті. Деякі штати вимагають страховий поліс, окрему заяву або штамп нотаріуса.

 2. 2

  Зв`яжіться з компанією, в якій ви купили авто в кредит, якщо ви все ще повинні їм гроші. Додавання імені на номерний знак може змінити умови вашого кредиту.

 3. 3

  Внесіть зміни в ваш страховий поліс, щоб він охоплював всі імена, які ви хотіли б нанести на номер. Деякі штати вимагають це перед внесенням змін в номер. В інших штатах вам, можливо, доведеться чекати навіть після отримання нового номера.

 4. 4

  Заповніть заявку на реєстрацію та свідоцтва про право власності на номер. Це те ж саме заяву, яка використовується при реєстрації автомобіля, втрати або зміну номера.

 5. 5

  Знайдіть свій поточний номер автомобіля. Переконайтеся, що ви вказані в якості поточного власника автомобіля. Якщо ви не вказані в якості власника / продавця, ви повинні будете отримати документ про спільне володіння з нинішнім власником, щоб змінити номер автомобіля і включити в нього додаткові імена.
 6. 6

  Перерахуйте всі імена, які ви хочете додати на новий номер, включаючи власне ім`я, в розділі «Зміна номера». Це може бути в нижній частині або на звороті, поруч з кількістю пробігу транспортного засобу. На лінії «Ціна» напишіть слово «подарунок».
  • Вирішіть, який союз (частина мови) ви хотіли б використовувати між іменами в розділі змін. Якщо ви напишіть слово «і» між іменами, то будуть потрібні обидві сторони, щоб у майбутньому продати автомобіль або змінити номер. Якщо ви напишіть слово «або» між іменами, тоді для подальших змін буде потрібно лише один підпис.

 7. 7

  Отримайте підпис власника і продатіруйте сертифікат у присутності нотаріуса. Нотаріуса можна знайти в більшості держустанови і судів, а також у приватних поштових компаніях, таких, як ФедЕкс (FedEx). Вони можуть взяти невелику плату за те, щоб схвалити і виготовити ваш номер.

 8. 8

  Принесіть номер (ім`я), заявку, страховий поліс та оплату до місцевого ДТЗ, або надішліть їм все це поштою. Ви повинні отримати свій новий номер з усіма заявленими іменами через 1 - 4 тижні.

Поради

 • Номери автомобілів потрібні тільки для автомобілів, які були зроблені після 1981. Якщо автомобіль був зроблений до 1981 року, то номер не потрібно. Ви повинні мати свідоцтво про право власності, яке вказує обидва імені, або всі імена. Зверніться до ДТС за формою під назвою "Запит на доповідь про продаж / передачу транспортних засобів без номерів».


 • Якщо номер в даний момент знаходиться під заставою іншого боку, його потрібно буде звільнити в разі додавання на нього імені.
 • Зробіть копії документів для своїх записів перш, ніж віднести їх в ДТС або відправити поштою.

Що вам знадобиться

 • Офіс ДТС
 • Автомобільний номер
 • Заявка на реєстрацію та свідоцтво про право володіння номером
 • Страховий поліс автомобіля
 • Нотаріус (не обов`язково)
 • Оплата послуг
 • Пошта (не обов`язково)