Як охолодити автомобіль як можна швидше

Коли ваш автомобіль довго перебуває на сонці, використовувати параметр рециркуляції повітря на кондиціонері потрібно в останню чергу. Швидко охолодіть ваш автомобіль, щоб залишатися в безпеці і здоровому глузді на дорозі в літню спеку.

Кроки

 1. 1

  Опустіть скла. (Також можна відкрити вікна асинхронно, щоб повітря краще циркулював замість того щоб балансувати від тиску з усіх вікон).

 2. 2

  Увімкніть кондиціонер, використовуючи параметр свіжого повітря, не використовуйте рециркуляцію.

 3. 3

  Увімкніть вентилятор і упевніться, що термостат виставлений на найхолоднішу температуру.

 4. 4

  Проїдьте хвилину чи дві з відкритими вікнами щоб вигнати з машини гаряче повітря.
 5. 5

  Коли повітря в машині стане відчутно холодніше ніж зовні, перемикайте з режиму свіжого повітря на рециркуляцію.

 6. 6

  Підніміть скла.

 7. 7

  Налаштуйте температуру використовуючи нижні налаштування термостата і вентилятор.

Поради

 • Рухомий автомобіль остигає швидше. Кондиціонер працює від оборотів двигуна. Зовні автомобіль також буде охолоджуватися вітром.


 • Коду температура в машині менше ніж зовні, функція рециркуляції стає корисною, тому що кондиціонер охолоджує повітря, який вже трохи остудити.
 • Купуйте хромований кольоровий світловідбиваючий козирок і використовуйте його. Це також захистить інтер`єр автомобіля від пошкоджень сонцем.
 • Людям подобається параметр рециркуляції, бо здається, що повітря в цьому режимі рухається більше і режим здається більш потужним. Але якщо автомобіль був на сонце, повітря, що рухається в машині тепліше, ніж повітря зовні, тому кондиціонеру потрібно набагато більше часу для охолодження.
 • Залишайте ганчірку і воду у вашому автомобілі. Мокрою ганчіркою протріть рукоятку важеля перемикання передач і рульове колесо, щоб охолодити їх. Можливо, вам доведеться повторити цей процес один або два рази, щоб охолодити їх. Також вода випарується, від чого стане менш душно.
 • Хоча вікна опущені (кроки 1-6), відрегулюйте повітряний потік так, щоб потік повітря дув вниз на ноги.
 • Під час стоянки, залишайте всі вікна опущеними на 1-1.5 см (за винятком випадків, коли йде дощ, сніг, і т.д.).

Попередження

 • Очевидно, якщо у вашому автомобілі немає кондиціонера, ви самі по собі. Однак деякі з цих порад і раніше можуть використовуватися для того, щоб залишати ваш автомобіль в цілому більш прохолодним і дозволити вам їхати набагато швидше.