Як відремонтувати лобове скло

Лобові стекла автомобілів часто тріскаються або розбиваються, вимагають заміни або ремонту. Причиною цьому можуть служити різні чинники. Наприклад, гравій, з під коліс попереду автомобіля може служити причиною тріщини.

Кроки

 1. 1

  Не ігноруйте невелику тріщину, яка з`явилася в результаті удару камінцем або іншим невеликим об`єктом. Це може стати великою помилкою, так як невеликі тріщини розростаються по лобовому склу з настанням морозів. Це відбувається тому, що в загартованому склі міститься внутрішнє напруження. Автомобільне скло має підвищену щільністю, тому тріщини поширюються дуже легко. У результаті навіть маленька тріщина може стати серйозною проблемою.

 2. 2

  Виберіть: змінювати скло або ремонтувати.  • Заміна лобового скла - витратна процедура. Альтернатива заміні лобового скла, яка все більше набирає популярність у страхових випадках, це ремонт. Деякі страхові компанії навіть знижують частина виплати клієнта, щоб він вибрав на користь ремонту. Це є вкрай вигідним для страхових компаній, так як при цьому вони економлять десятки мільйонів рублів. Практичне перевага, якою володіє ремонт лобового скла - це збереження заводського ущільнювача.
  • На жаль, неможливо відремонтувати великі тріщини. У таких випадках єдиним варіантом є заміна скла. Норми, запропоновані до транспортного засобу, забороняють використання автомобіля, якщо його вітрове скло не забезпечує необхідний огляд.
  • Мінусом заміни є висока ціна, але більшість майстерень з ремонту стекол не дають гарантію на те, що тріщина не буде поширюватися. Дешевий ремонт скла майже завжди неякісний. На противагу цьому, при покупці лобового скла його установка часто буде безкоштовною, а ще на нього буде дана гарантія на певний час. Різниця у вартості між ремонтом і заміною може мати змив на таких умовах. 3. 3

  Виберіть, за якою технологією буде проведено ремонт.
  • У наш час технології з ремонту тріщин і подряпин сильно пішли вперед. Однією з новітніх технологій з ремонту автомобільних стекол є PRISM та інші методи, які припускають впорскування смоли в тріщину в склі під впливом вакууму або без нього. Цей процес може займати від декількох хвилин до години, залежно від розмірів тріщини.
  • Ще одним варіантом є ремонт або заміна скла своїми силами, без допомоги професіоналів. На ринку можна легко знайти змінне лобове скло або вибрати з безлічі комплектів для ремонту стекол. Комплекти для ремонту скла зазвичай складаються з: смоли, яка використовується як шпаклівка, шприца, яким заповнюють тріщину, фіксатора і лампи, прискорює полімеризацію. Також в інтернеті легко знайти навчальні відео по ремонту або заміні лобового скла.

Поради

 • Випадкова помилка може призвести до того, що скло розтріскається повністю. Сильні морози також часто бувають причиною зростання тріщин. Лобові стекла часто бувають метою хуліганів або стають жертвами невмілого керування автомобілем. Хоча автомобільні скла і проходять загартування, вони все одно залишаються крихкими.