Як відмити комах з кузова автомобіля

Мертві комахи зазвичай скупчуються на лобовому склі автомобіля, крилах, решітці радіатора і просто по всьому кузову машини, незалежно від відстані пересування. Крім їх неестетичного зовнішнього вигляду на вашому автомобілі, ці шкідники можуть погіршити видимість, якщо їх накопичиться досить багато на лобовому склі. Деякі жуки мають досить велику кислотність, що навіть можуть пропалити лакофарбове покриття вашого автомобіля. На щастя, прибрати цих комах досить легко і недорого.

Кроки

 1. 1

  Помийте вашу машину. Зітріть комах мильною водою. Намочіть місце водою, намильте ганчірку і починайте терти. Спершу тріть круговими рухами. Якщо комаха все ще там, почніть терти прямими рухами, поки не змиєте залишки комахи. Це займе кілька хвилин сконцентрованої роботи на кожному місці, де прилипло комаха. Але, можливо, що таким чином не вийде повністю зчистити останки комахи, а також, це може пошкодити фарбу на кузові автомобіля. Якщо ви помітили, що починаєте прати фарбу, припиніть терти.

 2. 2

  Купуйте і скористайтеся засобом для очищення від комах. Ви можете його придбати в будь-якому автомагазині або господарському магазині. Зазвичай, такі кошти необхідно розпорошити на комаха і зчистити його. Шукайте кошти для очищення комах з етикеткою, на якій вказано, що вони не зашкодять лакофарбове покриття вашого автомобіля.
 3. 3

  Використовуйте WD-40. Цей засіб зазвичай використовують як мастило, але насправді, його застосування - це відмінний спосіб почистити ваш автомобіль від комах. Нанесіть його на проблемні місця і дайте йому вбратися близько 30 секунд. Зітріть його, і велика частина залишків комах буде з легкістю вилучена.

 4. 4

  Додайте харчової соди на найпроблемніші місця на лобовому склі. Візьміть серветку з мікрофібри, яка не залишає розлучень (і ви не розмажете пляма по лобовому склу), і змийте залишки комах мильною водою. Для видалення особливо дратівливих плям, додайте трохи харчової соди в миючий склад. 5. 5

  Використовуйте колу на проблемних місцях. Хімічні сполуки і вуглекислота - чудова суміш для видалення залишків цих мерзенних комах. При використанні цей методу, переконайтеся, що не зашкодить лакофарбове покриття і після нього помиєте лобове скло мильною водою.


Поради

 • Чим швидше ви помиєте свій автомобіль, тим менше часу залишки комах будуть знаходиться на ньому. Це також зменшить ймовірність того, що кислота з комах роз`їсть лакофарбове покриття автомобіля. Це заощадить вам багато грошей в майбутньому, якщо ви плануєте надовго зберегти неушкодженим лакофарбове покриття автомобіля.

Попередження

 • Будьте акуратні, щоб не подряпати або НЕ здерти під час мийки лакофарбове покриття вашого автомобіля.