Як відключити сигнал зворотного ходу в машині марки Toyota Prius

Двигун Toyota Prius вимикається, коли ви зупиняєтеся, тому легко забути, що він почне рухатися при натисненні на педаль газу. В якості міри безпеки Toyota в салоні встановила гучний звуковий сигнал, коли автомобіль на зворотному ходу. Деяких людей це дратує. На щастя, вона легко відключається. Це працює тільки в північноамериканських моделях, і, як повідомляється, буде працювати в моделях 2009 року. На жаль, це не працює в моделі Prius 2010 року (Північна Америка).

Кроки

 1. 1

  Натисніть на кнопку запуску, щоб включити машину, утримуючи вашу ногу на педалі гальма.

 2. 2

  Натискайте кнопку поїздки / одометра до тих пір, поки не з`явиться напис «ОДО» на приладовій панелі (якщо машина вже в цьому режимі при запуску, то натисніть кнопку три рази для перемикання між режимами «поїздка», поки ви не повернетеся в режим «ОДО »).

 3. 3

  Натисніть кнопку живлення, щоб вимкнути машину.

 4. 4

  З ногою на педалі гальма, натисніть кнопку запуску, щоб перезапустити машину.
 5. 5

  Натисніть і утримуйте кнопку поїздки / одометра протягом шести секунд після запуску автомобіля. Продовжуйте утримувати кнопку OДO не менше 10 секунд, але не відпускайте її до наступного кроку. (Найпростіше використовувати простий метод підрахунку: «один-один-один тисячу, два-один-один тисячу, три-один-тисяча» і так далі, аж до «десять-один-тисяча».)

 6. 6

  Утримуйте кнопку ТДВ від попереднього кроку, але якщо пройшло 10 секунд, переведіть машину в зворотний хід і швидко натисніть кнопку парковки. Тепер відпустіть кнопку поїздки / одометра.

 7. 7

  Зверніть увагу, що дисплей поїздка / одометр покаже «b on» замість кілометражу.

 8. 8

  Натисніть кнопку відключення / одометра поки не з`явиться «b off».

 9. 9

  Натисніть кнопку живлення, щоб вимкнути машину. 10. 10

  При русі Prius назад, вже не буде сигналу зворотного ходу.

 11. 11

  Візьміть до уваги: вищевказане працює тільки в США, але не в Європі / Великобританії на моделях 2009-2010 років. Однак якщо ви знаходитесь у Великобританії, зверніться ввічливо до місцевого фахівця з ремонту (загляньте, коли вони спокійні і добродушні), і вони замінять його на одинарний звуковий сигнал (у них це займе всього кілька хвилин). Таким автомобіль повинен був бути спочатку. Зауважте, однак, деякі дилери в упор відмовляться робити це чи скажуть вам, що цього зробити не можна ... Не вірте їм.

Поради

 • Для повторного включення звукового сигналу зворотного ходу, повторіть процедуру. Буде відображатися «b off», як в кроці 7. Переключите його на «b on», як в кроці 8.
 • Будь ласка, зверніть увагу, що ця процедура буде працювати ТІЛЬКИ на північноамериканської моделі Prius, але не на будь-який інший моделі.
 • Для відключення звукового сигналу використання ременя безпеки використовуйте ті ж кроки, як зазначено вище, але замість перемикання на задній хід, застебніть ремені безпеки водія і потім швидко натисніть «парковку».
 • Подивіться додаток Carista для Android, за допомогою якого можна змінювати звуковий сигнал на одинарний на Gen3 Priuses, моделях від 2010 і більше нових, по всьому світу. Це вимагає невеликого виділення фінансових коштів, і вам знадобиться також ELM327 Bluetooth адаптер (близько $ 10 на Amazon, eBay і т.д.). Після його завантаження дотримуйтесь інструкцій.

Попередження

 • Вимкніть ви звуковий сигнал заднього ходу чи ні, ви повинні знати, що це буде чутно тільки в салоні. Це не попередить пішоходів, що ви даєте задній хід автомобілю без сигналу.
 • Сигнал заднього ходу і сигнал ременів встановлені для вашої безпеки. Знайте, що якщо ви вимкнете їх, ви не будете попереджені, що ви перебуваєте в стані заднього ходу або що хтось не пристебнув ремені безпеки.