Як відключити навігаційні функції з допомогу програми Toyota Prius

Toyota Prius (з навігаційним пакетом) відключає доступ до декількох корисним навігаційним функціям, коли автомобіль знаходиться в русі. Хоча ця функція безпеки корисна тільки у випадку якщо ви водій, бувають ситуації, коли ця інформація необхідна і пасажирам. Пасажир зможе ввести адресу і отримати маршрут під час руху автомобіля. Якщо ви виконаєте наступні кроки, то навігаційні функції будуть доступні, поки автомобіль не буде вимкнений.

Кроки

 1. 1

  Натисніть кнопку «Меню» на лицьовій панелі.

 2. 2

  Натисніть кнопку «Регулювання гучності».

 3. 3

  Доторкніться до верхній лівій частині екрана (де розташований значок гучномовця), потім натисніть кнопку ліворуч, потім знову ліву верхню і, нарешті, нижню ліву. Знайте, що ви не отримаєте ні візуального, ні звукового сигналу, набираючи цю комбінацію.

 4. 4

  Якщо ви виконали всі кроки правильно, то на екрані з`явитися сервісне меню.
 5. 5

  Натисніть і утримуйте програмну кнопку «Override», поки не пролунає звуковий сигнал.

 6. 6

  Натисніть кнопку «Назад», щоб повернутися до екрана навігації.

Поради

 • Це не працює, якщо навігаційна DVD-система оновлюється до версії 6.1.
 • Ці кроки працюють на Toyota Sienna XLE 2005.


 • Це також працює і на Toyota Sequoia 2005. Однак на першому екрані, який з`являється після натискання кнопки «Меню» відображається значок гучності. Натисніть на значок гучності, і на дисплеї з`явитися гучність. Після натискання на верхній лівий кут, потім - на нижній лівий кут, потім - на верхній лівий кут і знову на нижній лівий кут з`явиться екран з кнопкою скасування. Утримуйте кнопку скасування, поки не почуєте звуковий сигнал. Потім кілька разів натисніть кнопку «Назад». Після цього можна натиснути на кнопку «Призначення». Також якщо ви торкнетеся GPS, то через кілька секунд на дисплеї з`явиться координати вашого місця розташування.
 • Ети кроки працюють тільки для моделей Prius Північної Америки 2005 року випуску.
 • Правила також працюють для північноамериканського Highlander Hybrid 2006.
 • Ці кроки також можна застосовувати для Camry, моделі Hybrid 2007, але з невеликими відмінностями.
 • Якщо автомобіль був закритий, то починати потрібно з останнього зробленого вами кроку.
 • Також це працює для австралійської моделі Prius I-Tech 2004.

Попередження

 • Не натискайте на інші кнопки, якщо на екрані з`явиться «Override». Натисканням на неправильні кнопки можна повністю відключити навігаційний блок
 • Будьте обережні. Використовуйте екран навігації, коли пасажир може безпечно вводити дані, інакше для цього краще зупиниться на узбіччі дороги або на стоянці.