Як визначитися, що краще - купити машину або взяти в оренду

Лізинг дозволяє вам придбати більш дорогу або більш нову машину, ніж ви могли б купити. За інших рівних умов довгостроковий фінансовий внесок буде приблизно таким же, як і при щомісячному платежі при короткостроковому лізинг. Якщо ви плануєте проводити щомісячний платіж, розгляньте те, за що ви платите і наскільки. Можливо, має сенс здійснювати платіж за нову машину щомісяця, ніж аналогічний платіж за старе транспортний засіб.

Кроки

 1. 1

  Розгляньте цикл торгівлі. Швидше за все, ви будете користуватися наступним автомобілем приблизно стільки ж, скільки і попереднім. Якщо це тривалий термін, п`ять або більше років, подумайте про покупку. Ви зазвичай будете платити менше за рік таким чином. З іншого боку, якщо ви хочете випробувати самі останні моделі, лізинг може бути дешевше і простіше, ніж купувати і продавати машини кожні 2-3 роки. Якщо ви збираєтеся використовувати автомобіль в якості робочої машини, і, швидше за все, можете пошкодити автомобіль, розгляньте варіант комерційної оренди. Ваш бухгалтер може надати декілька переваг при оплаті податків в даному варіанті.

 2. 2

  Оцініть, скільки ви можете витратити на початковий внесок при покупці, і скільки ви можете витратити на місяць при щомісячних платежах. НІКОЛИ не кладіть перший внесок за оренду, просто щоб знизити щомісячний платіж, платите тільки справжні адміністративні збори.

 3. 3

  Деякі види лізингу можуть дозволити вам витрачати менше щомісяця, ніж при покупці. Тим не менш, ви, ймовірно, заплатите більше за рік при довгостроковій купівлі, так як ви платите за все амортизації. Переконайтеся в практичному результаті обох варіантів.

 4. 4

  Огляньте всі платежі і основні витрати і дізнайтеся повну вартість, перш ніж зробити вибір.
 5. 5

  Строк, опції і наступна покупка повинні враховувати ваше рішення. Так чи інакше, нормально витрачати багато, до тих пір, поки ви отримаєте, що хочете.

 6. 6

  Щоб заощадити гроші в довгостроковій перспективі, подумайте про купівлю або оренду автомобіля, який просто не новий. Якщо з ним добре обходилися, ви можете заплатити менше і користуватися ним довго. Старі автомобілі також мають тенденцію бути більш дешевими при страховці.

 7. 7

  Лізинг дозволяє вам мати кращий автомобіль зараз, ніж ви могли б купити за ту ж ціну. Часто краще просто купити автомобіль, який ви можете собі дозволити. Коли ви продаєте свій автомобіль, ви отримуєте можливість зберегти залишився «капітал», і застосувати його в якості початкового внеску по новій машині.

 8. 8

  Визначте пробіг, який ви очікуєте проїхати на своєму автомобілі, поки ви є його власником протягом найближчих 2-3 років. Переконайтеся, що пробіг фігурує у вартості оренди. Якщо ви здасте авто в оренду дилера, у нього не буде аргументів як до вартості автомобіля або до ваших прав на потенційний капітал. Якщо автомобіль має «капітал» - це ж ваші гроші, коли ви обираєте його. 9. 9

  Якщо ринкова ціна менша кінцевої оренди вартості, тоді нехай орендодавець забирає його собі. Ви б заплатили більше, якби вони знали, що ціна нижча. В даному випадку ви виграєте! Якщо ж ви купите його, ви програєте.

 10. 10

  Якщо ви думаєте про покупку уживаного автомобіля, термін дії гарантії може бути завершений або близький до закінчення, так що попросите розширений контракт на обслуговування.


Поради

 • І у лізингу, і у покупки є свої переваги і недоліки. Проконсультуйтеся з вашим кредитним інспектором або запитайте поради у бухгалтера.
 • Все більше і більше людей використовують автомобілі для ділових цілей. Якщо ви також, проконсультуйтеся з податківцем для вибору "кращої стратегії".

Попередження

 • Навіть найменше ушкодження вашого автомобіля (іноді навіть незначні косметичні подряпини) повинні бути виправлені за ваш рахунок до кінця оренди. Однак будь-який дефект, помічений оцінювачем, обійдеться власнику грошима. Різниця між звичайним зносом і нестандартним пошкодженням завжди видно очима людини, що бажає подальшого продажу.
 • При оренді, існують умови по пробігу, і витрати оплачуються за перевищення пробігу. Це може бути проблемою для тих, хто проводить багато часу в поїздках або кому довго добиратися, тому пам`ятайте, незалежно від того, хто володіє автомобілем в кінці покупки або оренди, автомобіль має ту ж вартість. Багато орендарів мають фіксований річний пробіг і вимагають орендарю внести плату за кожну милю вище встановленого числа в кінці терміну оренди або в річному обчисленні, якщо договір оренди закінчився недавно. Деякі компанії пропонують грошову знижку, якщо ви орендуєте авто з високим пробігом і повертаєте авто менш з числом миль меншим, ніж максимально допустимий.
 • Якщо автомобіль вкрадуть, ви будете фінансово відповідальним за платіжний баланс, рівний залишкової вартості оренди. Багато виробників оренди включають "проміжну захист", яка покриває різницю між тим, скільки ви зобов`язані заплатити і скільки це коштує. Деякі орендарі пропонують дану послугу в якості опції. Якщо вам пропонують це як доповнення, спробуйте домовитися про вартість, якщо можливо.