Як провести основне обслуговування автомобіля

Базове обслуговування автомобіля потрібно для того, щоб переконатися, що він знаходиться в доброму робочому стані. Крім того, обслуговування автомобіля може запобігти додаткові пошкодження, адже ремонт і заміна деталей обійдуться значно дорожче. Якщо ж ви придбали погану страховку для дорогою або дешевою нової машини, базове обслуговування допоможе вам звести до мінімуму загальні витрати, попереджаючи серйозну поломку двигуна. Один з основних типів обслуговування, яке обов`язково проводити час від часу, називається "основне обслуговування" або просто "налагодження". Процедура дуже проста і для її виконання не потрібен професійний механік. Це означає, що ви можете все зробити сам. Однак, якщо ви ще не знаєте, як провести "налагодження автомобіля", можете пошукати поради онлайн або просто слідувати інструкціям, вказаними нижче.

Кроки

 1. 1

  Замініть паливний фільтр автомобіля. Одна з найважливіших процедур основного обслуговування вашого нового автомобіля (дорогого або дешевого) - заміна паливного фільтра. Це можна зробити, визначивши розташування фільтра, знявши старий і замінивши його новим. Якщо ви не знаєте, де він знаходиться, пошукайте інформацію про це в керівництві з експлуатації автомобіля. Це може виявитися важливим, якщо у вашого автомобіля немає системи упорскування палива. Якщо ж вона є, її можна почистити при нагоді або коли засмітяться інжектори.

 2. 2

  Замініть свічки запалювання автомобіля. Свічки запалювання також повинні бути перевірені і, якщо потрібно, замінені. Свічки запалювання життєво важливі в механізмі спалювання палива автомобіля, тому важливо підтримувати їх у хорошому робочому стані. Якщо одна зі свічок вийшла з ладу, двигун може почати глухнути, для запобігання цьому регулярно проводите їх заміну.
 3. 3

  В якості заміни використовуйте тільки якісні свічки запалювання. Є так звані платинові свічки запалювання, які можуть забезпечити до 70000 додаткових км перед заміною. Для досягнення кращих результатів також рекомендується проводити заміну високовольтних проводів свічок запалювання. При цьому використовуйте тільки високоякісні дроти. 4. 4

  Замініть конденсатор і контакти системи запалювання. Якщо у вас більш стара модель автомобіля з контактною системою запалення, кожні 6 місяців потрібно міняти контакти і конденсатор. При їх заміні перевірте також кут випередження запалювання, переконайтеся, що автомобіль працює належним чином.

 5. 5

  Переконайтеся, що форсунки правильно відрегульовані Форсунки двигуна також повинні регулюватися регулярно, якщо тільки в автомобілі не встановлені гідравлічні форсунки. Якщо ви побачите сліди масла на верхній частині прокладки кришки клапана, спробуйте її замінити.

 6. 6

  Регулярно міняйте масло. І нарешті, вам потрібно регулярно міняти масло. Можна робити це кожні 5000 кілометрів пробігу. Під час заміни масла також перевірте і почистіть повітряний фільтр. Міняйте повітряний фільтр кожні 25000 км.