Як перевірити комперссію

Заміри компресії двигуна найчастіше робляться на гоночних автомобілях і на інших автомобілях з форсованими двигунами. Цей завмер виробляється з метою виявити несправність двигуна або щоб збільшити його потужність. Щоб дізнатися, як робиться завмер компресії, вам знадобляться базові знання про пристрій двигуна.

Кроки

 1. 1

  Прогрійте двигун до його робочої температури. Це можна зробити наступним чином.
  • Якщо ви їздили на автомобілі деякий час назад, значить він найімовірніше холодний. Заведіть мотор і дайте йому попрацювати деякий час. Через деякий час, двигун досягне своєї робочої температури, але слід побоюватися перегріти двигун. Найчастіше 20 хвилин цілком достатньо.
  • Якщо ви тільки що водили автомобіль, дайте двигуну трохи охолонути. Якщо двигун нагрітий, потрібно почекати приблизно 1 годину, перед тим, як робити завмер компресії.  • Якщо вам не вдається запустити двигун, ви все одно можете зробити вимір компресії. При цьому ви не зможете з`ясувати наскільки ефективно працює двигун, але ви зрозумієте якщо двигун не запускається через занадто низькою компресії.

 2. 2

  Заглушите двигун перед тим, як проводити тест.

 3. 3

  Зніміть реле паливного насоса. Це відключить паливну систему, і паливо не буде подаватися в циліндри.

 4. 4

  Вимкніть дроти від котушки запалювання. Це обезструмить котушку запалювання, і вона не буде подавати напругу на свічки. 5. 5

  Вимкніть дроти від свічок запалювання, а потім зніміть свічки. Звертайтеся зі свічками обережно, тому що ви можете пошкодити керамічний ізолятор, що призведе до несправності свічки.

 6. 6

  Вставте компрессометр на місце першої свічки запалювання, тієї, яка ближче всього до ременя ГРМ. Не використовуйте ніяких ключів, щоб затягнути прилад, затягуйте виключно руками.

 7. 7

  Попросіть помічника запустити двигун. Стрілка приладу відреагує і досягне свого максимуму, як тільки вона досягла максимуму, попросіть помічника перестати крутити двигун. Це значення - компресія в першому циліндрі.

 8. 8

  Повторіть виміри для всіх циліндрів, використовуючи цю процедуру.

Поради

 • Показання компресії для різних двигунів повинні коливатися від 175 до 250 PSI. Велика компресія означає більшу потужність двигуна, але слід перевірити інструкцію до двигуна вашого автомобіля, щоб з`ясувати яке значення є оптимальним.

Що вам знадобиться

 • Компрессометр