Як полагодити заклинив стоп сигнал

Ваші стоп сигнали є невід`ємною частиною гальмівної системи і системи попередження. Коли ваші стоп-сигнали залишаються включеними, інші водії не можуть зрозуміти, коли ви насправді зупинилися. Це може призвести до аварії. Завислі стоп сигнали також можуть привести до розряду батарей і ламп. Ця стаття розповість вам, як виправити завислий стоп-сигнал.

Кроки

 1. 1

  Подивіться на свою педаль гальма з ліхтариком і знайдіть перемикач стоп-сигналу, який включає стоп сигнал. Більшість автомобілів мають цей перемикач, вбудований в педалі.
  • Проблеми з перемикачем є найбільш поширеними причинами завислих стоп-сигналів.

 2. 2

  Натисніть на вимикач і спробуйте перемістити його з боку в бік пальцем. Комутатор повинен з`явитися і трохи порухатися.
  • Перемикач повинен бути замінений, якщо він не рухається. Заходи, які повинні бути застосовані, щоб замінити цей перемикач, наведені нижче.

 3. 3

  Вимкніть негативний кабель від акумулятора.
 4. 4

  Натисніть на виступи джгута проводів, щоб від`єднати його від перемикача, який ви замінюєте. Зніміть фіксатор і шайбу за допомогою плоскогубців, якщо ваш автомобіль був побудований до 1990 року.

 5. 5

  Поверніть гальмівної перемикач проти годинникової стрілки і вийміть його з монтажного кронштейна для нових транспортних засобів.
  • Встановіть перемикач, поки він не встане вільно на кронштейн. Там немає обертання, необхідного для більш старих автомобілів.

 6. 6

  Натисніть на педаль гальма з одного боку, вставляючи новий перемикач в монтажного кронштейна, з іншого боку. Нехай педаль повернеться до свого нормального стану.


  • Помістіть новий перемикач над монтажної шпилькою в старих автомобілях у формі "U" поруч з педаллю. Перемістіть язичок вгору і вниз до затиску штовхача і перемістіть його в напрямку важеля педалі.

 7. 7

  Поверніть перемикач за годинниковою стрілкою, поки він не стане на місце. Підключіть джгут проводів назад в замок.
  • Встановіть шайбу і кліпсу для старих автомобілів. Знову підключіть джгут проводів до вилки.

 8. 8

  Перевірте вашу роботу, скориставшись гальмами кілька разів.


Поради

 • Завислі гальмові вогні іноді можуть бути викликані електричними несправностями. Якщо проблема не в перемикачі, спробуйте видалити обидва кабелі від акумулятора на кілька хвилин, щоб скинути систему автомобіля. Знову підключіть батарею і подивіться, якщо проблема повториться.

Також перевірте точку контакту, де комутаційний поршень зустрічається з педаллю гальма. Більшість транспортних засобів мають фенольну кнопку, яка служить для підтримки переключающего поршня в натиснутому положенні, і гальмо згасне. Без кнопки поршню буде просто пройти через отвір, і стоп-сигнали будуть залишатися включеними

Попередження

 • Відведіть ваш автомобіль до кваліфікованого механіку, якщо перемикач працює правильно, і після двох спроб скидання електрична система не працює. Це може означати електричні проблеми, які повинні бути виправлені професіоналом.

Що вам знадобиться

 • Ліхтарик
 • Новий гальмівний перемикач
 • Кліщі