Як користуватися мийкою високого тиску

Фото - Як користуватися мийкою високого тиску

Мийка високого тиску має значно більший ефект ніж звичайний садовий шланг, але в теж час вона набагато небезпечніше і може заподіяти шкоду або знищити ваше майно. Перед використанням такої мийки вам необхідно навчиться, як правильно нею користуватися.
Метод 1 з 2: Підготовка до використання мийки високого тиску

 1. 1

  Необхідно надіти відповідний одяг. Ви повинні мати захисні окуляри і відповідний захисний взуття. Взуття має мати прогумовану підошву, щоб уникнути прослизання на мокрих поверхнях. Ви повинні бути одягнені в довгі штани і сорочку або кофту з довгим рукавом для того, щоб ваші руки були захищені від відлітаючої бруду та інших частинок.

 2. 2

  Захистіть рослини та об`єкти, які можуть бути пошкоджені. Приберіть їх в сторону або накрийте.

 3. 3

  Підготуйте мийку до використання.
  • Заправте мийку паливом і маслом. Візьміть пусковий стартер і потягніть на себе для того, щоб завести двигун мийки.
  • Якщо ваша мийка працює від електрики, то необхідно підключити її до заземленого джерела електрики.

 4. 4

  Підключіть шланг подачі води у відповідний роз`єм. Щоб уникнути пошкодження насоса, перед включенням самої мийки необхідно включити подачу води.

 5. 5

  Якщо вам необхідна додаткова допомога при митті, то необхідно налити миючий засіб у відро.

 6. 6

  Підключіть насадку до розпилювача мийки. Для використання миючого засобу вам можуть знадобитися спеціальні насадки. Уважно почитайте керівництво користувача Перед початком експлуатації мийки.

Метод 2 з 2: Використання мийки високого тиску

 1. 1

  Тримайте насадку розпилювача на відстані шістдесяти сантиметрів від об`єкту перед початком мийки. Поступово наближайте розпилювач. Якщо ви наблизити розпилювач ближче тридцяти сантиметрів від об`єкту, то ризикуєте завдати майну шкоди.

 2. 2

  Тримайте розпилювач під кутом у сорок п`ять градусів щодо об`єкта. Це допоможе спрямувати відпали шматки бруду і інші частинки в сторону від вас. Натисніть на курок для того, щоб почати подачу води. 3. 3

  Рухайте розпилювач з боку в бік. Не потрібно затримуватися на одній точці тривалий час.

 4. 4

  Нанесіть миючий засіб, почавши знизу і поступово рухаючись вгору. Перед тим як змиєте засіб, дайте йому просочити поверхню об`єкта протягом трьох хвилин. Не чекайте занадто довго, інакше миючий засіб може засохнути. Змийте об`єкт мийкою, почавши зверху і поступово спускаючись вниз.

 5. 5

  Прочитайте керівництво експлуатації для того, щоб правильно промити мийку після використання миючого засобу.


Попередження

 • Якщо ви використовуєте мийку високого тиску для того, щоб помити сайдинг, необхідно тримати розпилювач в напрямку зверху вниз. В іншому випадку вода, під впливом тиску, може потрапити за сайдинг у верхній точці перекриття.
 • Ніколи не використовуйте мийку високого тиску тоді, коли самі перебуваєте на драбині. Краще скористайтеся більш довгою насадкою.
 • Тримайте мийку високого тиску далеко від дітей. Вони можуть заподіяти собі серйозні пошкодження і поранення собі або майну, помилково прийнявши мийку високого тиску лише за великий водний пістолет.
 • Ніколи не направляйте розпилювач в сторону частин свого тіла, інших людей або тварин.
 • Не використовуйте бензинову мийку в закритому приміщенні. Вихлопні гази можуть призвести до токсичного отруєння.
 • Щоб уникнути короткого замикання і удару струмом, необхідно тримати кабель підключення мийки, подовжувач і всі з`єднання далеко від води.