Як видалити подряпини з шкіряних меблів

Не важливо, як акуратно ви і ваша сім`я звертаєтеся зі шкіряними меблями, на ній можуть з`явитися подряпини. Можливо, вам здасться, що меблі зіпсована назавжди, але, насправді, її можна відновити. Шкіра це універсальний матеріал, який за допомогою простих засобів може самовідновитися. Навіть глибокі подряпини можна видалити або замаскувати так, щоб меблі виглядали як нова.

Кроки

 1. 1

  Зателефонуйте виробнику шкіряних меблів, як тільки помітите подряпину. Деякі виробники рекомендують конкретні способи для відновлення їх меблів. Вони навіть можуть надіслати вам безкоштовний комплект для відновлення шкіри. Дуже важливо визначити тип вашої шкіряних меблів (звичайно-пігментована (P), анілінова (А)), так як процедура ремонту безпосередньо пов`язана з типом шкіри. Якщо вам це не вдалося, перейдіть до наступного кроку.

 2. 2

  Протріть подряпину оливковою або дитячим маслом за допомогою ватної палички. Спочатку нанесіть безпосередньо на подряпину, а потім круговими рухами обробіть ділянку шкіри навколо ушкодження. Дайте маслу висохнути протягом години. Якщо подряпина все ще помітна, повторіть процедуру або перейдіть до наступного кроку. Як і з усіма іншими засобами, спочатку випробуйте масло на невеликому непомітному участь шкіри, щоб переконатися, що воно не зашкодить її.

 3. 3

  Змочіть бавовняну тканину. Прикладіть злегка вологу тканину на подряпаний ділянку. Дозвольте волозі трохи вбратися.




 4. 4

  Перш ніж приступити до цього кроку обов`язково дізнайтеся тип вашої шкіри, так як засіб подіє тільки на аніліновою і, можливо, підтягнутою шкірі. Притисніть до вологої тканини теплий праска. Тепло і волога виведуть на поверхню шкіри натуральні масла. Якщо це відбудеться, подряпина зникне. Потримайте праска протягом 10 хвилин, а потім перевірте результат. Якщо здається, що подряпина зникла, висушіть шкіру, а якщо вона все ще помітна, повторіть процедуру або перейдіть до наступного кроку.

 5. 5

  Це засіб краще всього подіє на сильно пігментовану або покриту шкіру, так як крем для взуття не призначений для догляду за шкіряними меблями. Не забудьте попередньо випробувати засіб на непомітній ділянці, щоб переконатися, що воно не зіпсує шкіру. Знайдіть крем для взуття, відповідний по відтінку вашої меблів. Нанесіть його на подряпину ватною паличкою. Протріть шкіру кремом для взуття. Чистою тканиною швидко його відполіруйте. Ця процедура не позбавить вас від подряпин, але може їх замаскувати. Якщо колір не відповідає вашій шкіряних меблів, швидко змийте крем вологою ганчіркою.

Поради

 • Ви можете звернутися до професіонала для позбавлення від глибоких подряпин на шкіряних меблів. Серйозні подряпини можуть призвести до розриву шкіри, від якого ви вже не позбудетеся.

Що вам знадобиться



 • Масло
 • Ватні палички
 • Бавовняні ганчірки
 • Крем для чищення взуття
 • Праска