Як вибрати дистанційний автомобільний пульт

Купівля дистанційного пульта автомобіля може бути складним процесом, якщо ви не знаєте, що шукаєте. Як його вибрати? Визначтеся з функціями, які найбільш важливі для вас. Хочете мати можливість завести транспортний засіб, припарковане, як правило, через дорогу від вас? Ви живете в регіоні з дуже холодним кліматом? Ви зацікавлені в системі запалювання, яка включає запуск без кнопки? Всі ці важливі питання ви повинні будете задати собі.
Частина 1 з 3: Знати вимоги вашого автомобіля

 1. 1

  Читайте інформацію про гарантії як вашого автомобілі, так і віддаленої системи запуску.
  • Багато компаній дають гарантію на дистанційний стартер на термін, поки у вас є автомобіль. Під час того, як система знаходиться під гарантією, сам пульт рідко включений в неї більш, ніж на рік або два, тому з`ясуйте, скільки буде коштувати його заміна.

 2. 2

  Перевірте інформацію вашої поточної гарантії автомобіля. Продавець не може анулювати її, якщо буде додано обладнання. Це протизаконно. Тим не менш, він може зробити це, якщо установка обладнання призвела до будь-яких пошкоджень транспортного засобу. Скористайтеся послугами професійної компанії по дистанційним ключам, щоб уникнути пошкоджень і позбавлення гарантії.

Частина 2 з 3: Особливості при пошуку

 1. 1

  Слідкуйте за діапазоном передавача, коли ви обираєте дистанційний ключ машини.
  • Не купуйте ключ з меншою дальністю дії, ніж потрібно.
  • Подумайте про поїздки в торговий центр, кіно і ресторани при виборі діапазону. Ви можете виявити, що ви пішли з великим мінімальним діапазоном дії для цих випадків.

 2. 2

  Слідкуйте за інформацією про швидкість обертання двигуна для дистанційного пульта автомобіля.
  • Котроллер буде стежити за оборотами двигуна в хвилину для уникнення нанесення шкоди вашому транспортному засобу, якщо двигун має проблеми при запуску.
  • Сенсор обертів двигуна також скаже, що автомобіль насправді не завівся в дуже холодний день і спробуйте перезапустити його знову. Без датчика і пульта у вашому автомобілі буде холодно, коли ви туди сядете.

 3. 3

  Знайдіть дистанційний ключ з перемикачем відключення безпеки під капотом.


  • Дуже важливо мати такий перемикач під капотом, тому в будь-який час, коли капот відкритий, стартер може бути відключений вручну, щоб уникнути травм при роботі з транспортним засобом.

 4. 4

  Розгляньте можливість установки системи відкриття без ключа, якщо ваш автомобіль не має такого. Якщо у вас є заводська система відкриття без ключа, ви можете додати таку функцію на вашому пульті. Стартер зазвичай має більший спектр дій, щоб легше заблокувати або розблокувати двері з дальньої відстані.

 5. 5

  Знайдіть систему віддаленого запуску, яка має систему безпеки як частина установки. Система безпеки навіть може бути додана до транспортних засобів, які вже мають подібну заводську систему.

 6. 6

  Додайте кілька функцій дистанційного ключа, яких немає на стандартних зразках.
  • Підігрів сидінь - опція, яку можна включити в систему дистанційного пульта. Крім того, що ваш автомобіль буде теплим в холодний зимовий день, ваші сидіння також будуть комфортними.
  • Додайте размораживатель заднього скла - ваші вікна Отта і будуть готові до роботи, не чекаючи тепла з автомобіля, щоб зробити це, або що ви самі їх почистіть.
  • Придивіться до функції антіперетіранія, яка збереже ваш двигун від помилкового запуску ключем. Навіть якщо вашому дистанційному пульту багато років, звичка сісти і повернути ключ залишиться. Тому ця функція збереже ваш стартер для тих днів, коли ви забудете, що ваш транспортний засіб вже заведено і повернете ключ.
  • Автосигналізація для пошуку автомобіля - інша проста додаткова функція для системи запуску. Звуковий сигнал прозвучить з натисканням кнопки, так що ви можете знайти свій автомобіль на великих парковках.

Частина 3 з 3: Переконайтеся, що ви захищені

 1. 1

  Знайдіть систему, ідеальну для ваших потреб і має довічну гарантію. Кілька систем зараз поставляються з двома пультами дистанційного керування, який матимуть велику дальність і насправді підтвердять, що ваш автомобіль завівся з вашого пульта.