Як створити в спальні атмосферу Різдва

Додайте трохи Різдва в свою спальню і насолоджуйтеся особистим почуттям свята. Можна прикрасити її, просто повісивши сніжинки над ліжком або зробити більш продуманий варіант.

Кроки

 1. 1

  Приберіть в кімнаті. Винесіть будь-яку непотрібні меблі на час свят. Зберігайте її на горищі або в підвалі. Не викидайте її - вона повернеться в кімнату після канікул. Почистіть матрац і фіранки, вимийте вікна і дзеркала і ретельно приберіть в кімнаті. Ніяка мішура в світі не змусить павутину і брудну білизну добре виглядати!

 2. 2

  Почніть зверху - прикрасьте стелю. Зробіть паперові сніжинки і використовуйте волосінь або білу нитку, щоб повісити їх на стелі. Зірки на стелі виглядають дуже добре! Можна так само повісити в тому ж порядку прикраси, тільки переконайтеся, що вони з дерева або пластику, щоб у разі падіння вони не розбилися і нікому не зашкодили.

 3. 3

  Прикрасьте верхню частину стін. Повісьте Різдвяні вогні вздовж всієї кімнати під стелею. Крім того, можна зробити і повісити паперові гірлянди ..

 4. 4

  Прикрасьте вікно. Повісьте на карниз блискучі або яскраві пластикові сніжинки, щоб вони виблискували на сонці. Можна приклеїти гелем різдвяні фігурки або «розпорошити сніг» на самому вікні або зробити фетрові замети на підвіконні. Поставте на підвіконня фальшиві свічки ..

 5. 5

  Прикрасьте дошку для оголошень. Намалюйте кілька різдвяних сцен на папері або картоні і повісьте їх на дошку. Можна повісити різдвяні листівки, списки, комікси або ідеї для подарунків!
 6. 6

  Прикрасьте стіни. Можна повісити на стінах різдвяні вінки або будь-яку іншу річ !!

 7. 7

  Встановіть дерево. Поставте в кутку кімнати штучне дерево, прикрашене гірляндами та іграшками. Штучні дерева бувають різних розмірів, від 20 см до більше 2 м. Можна знайти і підібрати прикраси різних розмірів, щоб вони відповідали.

 8. 8

  Прикрасьте ліжко. Покладіть на неї зимову ковдру або покривало і які-небудь різдвяні подушки.

 9. 9

  Прикрасьте двері. Прикріпіть до неї яку-небудь мішуру і невеликі прикраси. Зробіть її якомога урочистіше. Намалюйте плакати з написами, на кшталт «Майстерня Діда Мороза». 10. 10

  Не забудьте про підлогу! Покладіть опудала різдвяних або звичайних тварин з капелюхом Санти в кутку кімнати або під деревом. Оберніть порожні коробки тканиною, щоб вони виглядали, як подарунки, і складайте під деревом або в кутку ..

Поради

 • Ви можете так само взяти желтофіоль (добре пахне штуковина) і додати святу запахів кориці і м`яти.
 • Продемонструйте свою кімнату друзям і родині.
 • Прикрасьте коробку для подарунків і тримайте в ній списки справ та витратні матеріали. Якщо у неї є кришка, можна її закрити і теж прикрасити.
 • Зробіть різдвяне печиво і поставте біля дверей для йдуть гостей.

Попередження

 • Завжди вимикайте гірлянди, йдучи з кімнати більш, ніж на кілька хвилин, економлячи витрата грошей на електроенергію.
 • Якщо у вашій кімнаті висять списки подарунків, будьте обережні, щоб рідні не побачили його!
 • Ніколи не залишайте свічки без нагляду.
 • Ніколи не залишайте їжу в нещільно закритій кімнаті.