Як зробити різдвяний бант

Крім упаковки подарунків і прикраси будинку різдвяні банти відіграють важливу роль для грудневих свят. Різдвяні банти можуть бути простими і складними, але в будь-якому випадку вони передають різдвяний дух всім оточуючим. У цій статті описується, як можна зробити 3 види бантів: звичайний бант для упаковки подарунків, декоративний бант, яким ви можете прикрасити будинок, і святковий бант, який можна прикріпити до віденкам.
Метод 1 з 3: Бант для упаковки подарунків

 1. 1

  Виберіть стрічку. Різдвяна стрічка зазвичай червона, зелена або червоно-зелена. Ви можете вибрати чисто червону або зелену, в клітинку, горошок або смужку - коли справа доходить до різдвяних квітів, покладайтеся на свої переваги. Нижче є дещо не «чорно-білих» рад, а точніше сказати: не «червоно-зелених»:
  • Якщо ви хочете щось особливе, виберіть блакитну стрічку із срібними або білими елементами. Це відмінний вибір, який виглядає досить весело для такого свята.
  • Фіолетовий колір також відмінно підходить для різдвяної стрічки. Вибирайте глибокі, насичені відтінки з трохи червонуватим тоном.
  • Що-небудь із зірочками, льодяниками, сніжинками, дзвіночками або рукавицями. Це чудово підходить для Різдва, незалежно від колірного рішення.

 2. 2

  Почніть обертати подарунок стрічкою і зав`яжіть вузол. Ображати стрічку до довжини, якої буде достатньо, щоб обернути подарунок з усіх боків. Стрічку зав`яжіть щільно, щоб вона не зсковзувала.

 3. 3

  Зробіть петлю з лівого кінця стрічки. Використовуйте вказівний і великий пальці, щоб тримати петлю на місці під вузлом. Петля повинна бути гладкою, без вигинів і зморшок.

 4. 4

  Робимо другу петлю. Оберніть праву сторону стрічки навколо лівої петлі, потім під нею. Підтягніть її так, щоб вийшла друга петля такого ж розміру. Робіть це так, як і з краваткою чи шнурками.

 5. 5

  Затягніть бант. Підтягніть обидві петлі з рівною силою, щоб затягнути вузол в центрі. Підкоригує кінці, щоб бант виглядав акуратно, а петлі були однаковими.

 6. 6

  Додаємо прикраси. Коли ваш бант готовий, пора до нього додати деякі елементи для прикраси. Ви можете прикріпити трохи мішури до банту або стрічки з орнаментом під ним.

Метод 2 з 3: Декоративний бант для прикраси будинку

 1. 1

  Виберете широку стрічку. Для прикраси будинку вам знадобиться широка товста кольорова стрічка. Така тканина, як оксамит, додасть приємний стильний штрих. Стрічка з дротом, яка допомагає робити різні форми, відмінно підійде для такого банта.

 2. 2

  Відріжте довгий шматок стрічки. Вам знадобиться шматок не менш 30 см в довжину. Для більш великого банта відріжте більший шматок.

 3. 3

  Зробіть петлю з лівого боку. Залиште 7.5 см від кінця стрічки. Використовуйте вказівний і великий пальці, щоб затиснути стрічку в петлю.

 4. 4

  Робимо другу петлю. Збирають стрічку праворуч від першої петлі, щоб створити другу петлю такого ж розміру і в безпосередній близькості від її. Тепер стрічка повинна виглядати, як «S» з довгими кінцями з кожного боку. 5. 5

  Робимо більше петель в такому стилі. Продовжуйте робити петлі в праву сторону, щоб отримати багато петель однакової форми і розміру. Робіть це, поки не закінчиться стрічка. Залиште на кінці 7.5 см, у вас залишаться невеликі хвостики з двох сторін. Стисніть петлі в центрі.

 6. 6

  Робимо в центрі тюльпан. Використовуйте невеликий шматок дроту для флористики, щоб зв`язати петлі в центрі в тому місці, де зараз ваші пальці, які тримають петлі на місці.

 7. 7

  Розпушити петлі в обидві сторони. Після того, як ви закріпили центр, розпушити петлі на всі боки, щоб не було видно центру.

 8. 8

  Закінчуємо бант. Використовуйте ножиці, щоб вирізати «V» -образну форму на кінцях стрічки для класичного образу. Прикріпіть кілька маленьких дзвіночків до центру так, щоб вони звисали в центрі. Повісьте ваш бант на стіну, двері або дзеркало, щоб прикрасити будинок до Різдва.

Метод 3 з 3: Святковий бант на вінок

 1. 1

  Вибирайте яскраві стрічки. Оскільки ви робите бант для вінка, вибирайте стрічку, яка буде поєднуватися з вічнозеленим кольором листя. Червоні, срібні і золоті кольори завжди підходять для цієї мети. Вибирайте довжину не менше 30 см.

 2. 2

  Оберніть стрічку навколо своєї долоні. Тримайте кінець стрічки навпроти долоні, використовуючи великий палець, щоб тримати його. Оберніть стрічку навколо тильної сторони долоні. Продовжуйте обертати долоню стрічкою, поки вона не закінчиться.

 3. 3

  Приберіть петлі і складіть їх навпіл. Обережно наведіть руками, щоб петлі залишалися на місці.

 4. 4

  Розріжте середину. Тримайте складену стопку петель так, щоб центр дивився вгору. Використовуйте ножиці, щоб надрізати середину. Тепер у вас є місце, де бант буде затягнутий.
  • Будьте обережні, розрізаючи всі верстви петель. Використовуйте добре заточені ножиці.

  • Чи не ріжте кути близько до середини або ріжте їх окремо.

 5. 5

  Зв`яжіть тюльпан. Використовуйте другий стрічку або шматок мотузки, щоб зв`язати тюльпан між надрізами, які ви зробили. Використовуйте декоративний шпагат або дріт, щоб закріпити бант.

 6. 6

  Розпушити петлі. Один за іншим розпушити петлі віялом від центру до себе. Розташуйте їх так, щоб вони створили кругову діаграму, що нагадує пелюстки.

 7. 7

  Прикріпіть бант до вінка. Використовуйте декоративну дріт, щоб прикріпити бант до нижньої частини вінка.