Як зробити різдвяну ялинку з книжок

Ви не любите цю суєту і плутанину, яка крутиться навколо справжньої або штучної ялинки? Ви щиро любите читати і у вас вдома є сотні книг? Якщо перед святом у вас немає ялинки або ви хочете зробити більш оригінальне дерево до свята, подумайте щодо варіанту з книг. Використовуючи десятки ваших улюблених творів, ви зробите приголомшливу різдвяну ялинку.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть десятки книг. Якщо ви хочете зробити все правильно, вам знадобиться знайти книги, які не тільки значимі для вас, але і володіють різними формами і розмірами. Кількість книг залежить від того, наскільки високе дерево ви хочете зробити. Ви можете використовувати ваші власні книги, але якщо вам не вистачає книг, відвідайте магазин вживаних речей, аукціонні будинки, які продають книги за безцінь, або книжкові магазини уживаних книг. Ви також можете попросити книг у друзів та у родичів. Коли вибираєте книги, не забувайте про такі речі:
  • Кольори. Якщо ви хочете, щоб дерево було зроблено в різдвяних кольорах, вам варто вибирати книги червоних, зелених, білих, золотих і срібних квітів або зупиніться на темних, більш елегантних кольорах. Ви можете підібрати книги різних розмірів і кольорів або ж вибрати книги одного стилю, наприклад однієї серії або одного видавництва.
  • Об`єм. Для правильної і стійкою ялинки використовуйте великі книги для основи і поступово переходите до тонких книгам нагорі. Біблії, енциклопедії та словники кладіть в основу, а книги в м`якій палітурці на вершину.
  • Добре буде перемішати книги в м`якій палітурці і в твердому між собою.
  • Вибирайте книги в хорошому стані. Кілька неохайних книг не зіпсують вигляд вашої ялинки, але якщо у вас буде багато неакуратних книг, то ялинка буде виглядати пошарпаної і не дуже елегантною. Книги, які не стійкі через поношеного палітурки, не варто використовувати.
  • Якщо ви хочете зробити ялинку в певній колірній схемі, оберніть деякі книги папером або надрукованими обкладинками для книг.

 2. 2

  Використовуйте ліхтарики для ялинки. Для цього найкраще підійдуть великі лампочки, інакше вони загубляться серед книг. Навіть старі зовнішні ліхтарики не підійдуть ідеально для такої ялинки. Порівняйте ліхтарики з вибраними книгами. Якщо у вас кілька кольорових книг, ви, можливо, захочете використовувати білі ліхтарики замість різнокольорових.
  • Якщо ліхтарики не покривають всю ялинку, використовуйте ще один набір. Просто підключіть додаткові дроти в спеціальних місцях на кабелі ліхтариків.
  • Перевірте чи ліхтарики в робочому стані перед використанням.
 3. 3

  Вирішіть, де поставити ялинку. Як і для традиційної різдвяної ялинки, для ялинки з книг ідеально підійде кут, де ви проводите все святкування. Перевірте, щоб підлога була рівною і не слизькою. Якщо він слизький, постеліть спочатку нековзний килимок, який можна купити в недорогому магазині, магазині товарів для ванних кімнат і т.д ..
  • Перевірте, щоб щось крихке не торкайтеся до ялинки. Ви ж не хочете пошкодити предмети навколо ялинки, якщо вона впаде.

 4. 4

  Зробіть основу ялинки з книг. Почніть з найбільших і важких книг. Зробіть з них коло на підлозі в тому місці, де ви вирішили спорудити ялинку. Переконайтеся, що вони стоять твердо і не ковзають.
  • Використовуйте якомога більше книг для створення міцного підстави. Це найбільша частина ялинки і на ній буде розподілений вага всієї ялинки.
  • Розмір цього кола залежить від розміру дерева. Відрегулюйте його, якщо вам здається, що дерево вийде занадто маленьким або великим.

 5. 5

  Викладіть другий рівень. Для того, щоб зробити схоже на дерево спорудження необхідно вирівняти книги так, щоб їх корінці дивилися назовні і їх краї трохи випирали. Кожен шар з книг на нижніх рівнях вимагає додатковий шар для підтримки. Це означає, що під середньою частиною кожної книги виявиться проміжок, в той час як її краї будуть знаходитися на двох нижніх книгах. І так на кожному шарі. Однак, з кожним новим рівнем ялинки, тут буде все менше і менше проміжків, так як кола зменшуються в діаметрі. Вам потрібно буде зосередитися тільки на краях книг і правильному їх розташуванні для додання їм виду гілок дерева. Цей процес дуже схожий на побудову фігур з кубиків Лего!
  • Під час всього процесу спорудження звертайте увагу на стійкість конструкції. Злегка підштовхніть дерево і переконайтеся, що воно твердо стоїть і не впаде. Невелике погойдування допустимо, але якщо дерево сильно хитається, то це поганий знак.

 6. 6

  Коли ви приступили до верхівки ялинки, перестаньте укладати книги колами і розміщуйте книги один на одного. Кілька більш важких і великих книг можуть бути поміщені на верхівку для завершення спорудження. Від того, як рівно ви склали кола з книг, залежить, чи буде верхівка виглядати акуратно. 7. 7

  Додайте ліхтарики. Є два способи це зробити:
  • Вставляйте ліхтарики у міру спорудження дерева. Перевага такого способу в тому, що дроти щільно вставлені в дерево і не випадуть. Недоліком способу є те, що ліхтарики можуть створити нестійкість, якщо вони недостатньо плоскі і вони можуть розбитися, якщо дерево впаде на якомусь етапі споруди.
  • Оберніть ліхтарики навколо закінченого дерева. Перевагою такого способу є його простота, а його недолік в тому, що ліхтарики можуть спадати. Але для цього ви можете використовувати гачки, скотч, мотузки і т.д.
  • Переконайтеся, що всі лампочки ліхтариків дивляться назовні.

 8. 8

  Закінчите спорудою верхівки ялинки. Ця частина дерева повністю залежить від вашої уяви. Але якщо у вас немає ідей, ось кілька порад:
  • Помістіть одну книгу вертикально злегка прочиненими. Виберіть невелику Біблію або книгу різдвяної тематики. Можете ризикнути і поставити книгу про ризики Різдва, наприклад, збірник неприємних різдвяних історій або книгу гіршого сценарію Різдва!
  • Помістіть традиційну верхівку. Якщо у вас є зірка або ангел поставте його на верхню книжку ялинки.
  • Помістіть на верхівку вашу улюблену іграшку. Ви можете взяти улюблену іграшку вашої собаки або смішну настільну приналежність і помістити її на верхівку вашої ялинки.
  • Помістіть на верхівку солодощі. Можливо різдвяні льодяники? Або ви можете поставити на верхівку вашого дерева блюдо з печивом для Санти.

 9. 9

  Готово.

Поради

 • Додайте трохи легких різдвяних прикрас, вішаючи їх на провід ліхтариків.
 • Якщо у вас багато книг про свята, використовуйте якомога більше книг про Різдво для побудови своєї ялинки.

Попередження

 • Уникайте джерел пожежі. Не залишайте ваші ліхтарики включеними, коли ви йдете з дому або на ніч.
 • Якщо у вас є найменші побоювання про те, що ваше дерево впаде, перебудуйте його. Також важливо не підпускати дітей і домашніх тварин до нього. Для цього ви можете навіть побудувати якусь огорожу навколо ялинки, через яку діти не зможуть перелізти.

Що вам знадобиться

 • Якомога більше книг
 • Кілька наборів ялинкових ліхтариків
 • Ізолента (краще зелена або червона)