Як зробити листівку на День учителя своїми руками

Завтра День учителя і ви хочете подарувати своєму вчителеві щось важливе, щоб нагадати йому, що ви його цінуєте? Один з варіантів - це зробити домашню карту, щоб показати, як ви вдячні за ту роботу, яку ваш учитель робить для вас. Листівка - це недорогий, але продуманий подарунок, і тому вона вважається ідеальним вибором для будь-якого учня.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся у виборі оформлення. Приймаючи рішення, ви можете поділити листівки за видами, зробивши якусь особливу листівку для вашого улюбленого вчителя і прості для всіх інших, або просто зробіть всі листівки однаковими.

 2. 2

  Підготуйте матеріали. Підготуйте всі необхідні матеріали і тільки потім приступайте до справи.
 3. 3

  Почніть вирізати листівки, або, якщо у вас вже є заготовки - приступайте до наступного етапу. Ви можете проявити творчість і вирізати листівки з білого картону будь-якої форми.

 4. 4

  Напишіть привітання. Усередині кожної листівки повинен бути текст, так що виберіть свій власний дизайн шрифту і колір. Безумовно, привітання можна надрукувати, проте рукописний текст виглядає набагато краще, тому що він висловлює щирі мили і демонструє вкладену працю.

 5. 5

  Після написання тексту приступите до прикраси. Рекомендується прикрашати листівку після написання тексту, адже тоді вам не доведеться насилу втискувати слова між малюнками. 6. 6

  Після прикраси листівки дайте їй висохнути, і почекайте, поки вона не буде готова.

 7. 7

  Готово.

Поради

 • Якщо ви хочете зробити листівку крутіше, ви можете додати блискітки або намистини і пластикові квіти з 3D ефектом.
 • Якщо ви хочете проявити більше творчості, можете використовувати додаткові матеріали крім паперу, як, наприклад, тканину або картон.