Як зробити макіяж відьми

Перед тим, як нанести собі на обличчя макіяж відьми, вам належить зробити вибір - бути на святі страшної відьмою або сексуально-привабливою. Зробити макіяж досить просто: нафарбувати відповідно обличчя й очі. Але от зробити вибір не так вже й легко. Отже, який ви будете? Ну а поки ви думаєте, прочитайте наші поради.
Метод 1 з 2: Макіяж страшної відьми

 1. 1

  Приберіть волосся подалі від обличчя. Це вам знадобиться, щоб не забруднити їх фарбою. Зауважте волосся назад в хвостик, а якщо у вас коротке волосся, то зафіксуйте їх шпильками або обручем.

 2. 2

  Пофарбуйте особа зеленою фарбою. Візьміть світло-зелену фарбу для обличчя на водній основі і нанесіть її на своє обличчя великий пензлем. Наносите її тонким шаром, щоб потім можна було додати до гриму додаткові відтінки. Не турбуйтеся, якщо шар буде виглядати напівпрозорим, він буде згущуватися у міру висихання.
  • Після того, як ви нанесли фарбу, візьміть іншу кисть. Невеликими круговими рухами рівномірно розподіліть нею фарбу по обличчю, щоб не виникло ніяких складок і зморшок, які можуть з`явитися при висиханні фарби.
  • Якщо ви хотіли б додати собі фальшиві бородавки, то ви можете приклеїти їх клеєм для гриму. Ви можете зробити їх з якогось матеріалу, або взяти пару кульок з коробки з сухою шоколадної кашею для сніданків.

 3. 3

  Нанесіть фарбу на шию. Використовуйте ту ж саму велику кисть, якою ви наносили фарбу на обличчя. Зафарбуйте всю шию, місце під підборіддям, а також ті місця, які будуть виглядати з-під одягу.

 4. 4

  Нанесіть фарбу на вуха. Використовуйте ту ж велику кисть. Вам, можливо, буде лоскотно, але кріпіться. Мистецтво макіяжу вимагає жертв. Навіть якщо ваші вуха будуть закриті волоссям, вони все одно повинні бути зеленими для повної достовірності.

 5. 5

  Нанесіть фарбу на шкіру нижче лінії росту волосся. Це потрібно, щоб ваш природний тон шкіри не визирав з-під волосся. Тільки не забруднити фарбою волосся.

 6. 6

  Підмалюйте під очима зеленим кремовим олівцем-консілером. Буде чудово, якщо він буде з відтінком золота. Олівцем буде легше це зробити, ніж великий пензликом. Промокніть під очима губкою, щоб пригасити золотий блиск до металевого, блискучого тони. Потім злегка проведіть під очима сухим пензликом.

 7. 7

  Нанесіть на обличчя жовту пудру. За допомогою губки нанесіть на обличчя світло-жовту пудру. Промокніть губкою навколо очей. Потім пройдіться по обличчю пензликом для пудри, щоб пудра краще змішалася з фарбою. Ви тепер будете виглядати так, що діти, які вас побачать, що не будуть спати до наступного Хеллоуїна.
  • Нанесіть тонким пензликом додаткові жовто-зелені відтінки на обличчя, щоб додати родзинки в ваш грим.

 8. 8

  Зробіть виразні очі. Намалюйте по краях верхніх повік темно-фіолетові, майже чорні лінії. Також намалюйте лінії вздовж складок століття. Потім нанесіть на верхні повіки темно-золоті тіні, щоб виділити їх. Обведіть верхні і нижні повіки чорним лайнером. Якщо ви хочете додати остраху, то ви можете використовувати темно-червоний лайнер.

 9. 9

  Виділіть контури щік. Нанесіть на щоки фіолетові тіні, щоб вони виглядали запалими. Наносите їх там же, де ви наносили б рум`яна. Ви також можете нанести їх уздовж лінії підборіддя.

 10. 10

  Виділіть брови. Брови у відьом різко зігнуті, так що знайдіть найвищу точку вигину своїх брів і виділіть її чорним олівцем для брів. Підніміть брови трохи вгору і збільшіть їх довжину на сантиметр.

 11. 11

  Намалюйте губи. Нанесіть на губи помаду зеленого кольору, а потім обведіть їх зеленої підводкою для губ. Після цього використовуйте чорну підводку для губ. Ви можете навіть намалювати нею на губах короткі вертикальні чорні лінії, щоб губи виглядали, ніби вони покриті моторошними тріщинами.

 12. 12

  Додайте останні штрихи. Якщо на обличчі є які-небудь нерівномірно зафарбовані ділянки, то виправте їх пензликом. Після того, як макіяж для очей трохи підсохне, нанесіть знову чорну підводку для очей. Якщо ви хочете приклеїти накладні вії, то ви можете зробити це зараз, або ви можете просто нанести на вії подовжує туш. Після того, як фарба висохне, ви можете розпустити своє волосся і зайнятися підготовкою костюма відьми.

Метод 2 з 2: Макіяж сексуальної відьми

 1. 1

  Нафарбуйте обличчя. Використовуйте фарбу для особи або кольорову базу під макіяж і консилер. Наносите їх пензликом або губкою. Ви можете вибрати колір на кілька тонів світліше, ніж тон вашої шкіри, щоб створити мертвецки-блідий ефект. А якщо ви зверху ще завдасте пудру, то ваш макіяж буде триматися довше.

 2. 2

  Зробіть сексуальний макіяж очей. Для цього нанесіть на повіки мерехтливі холодні або сріблясті тіні. Потім додайте чорні тіні. Для драматизму продовжите тіні за зовнішні куточки очей і навіть закруглите їх в кінці.
  • Підведіть верхні і нижні повіки чорним олівцем для очей.  • Нанесіть або чорну подовжує туш, або просто приклейте накладні вії.

 3. 3

  Намалюйте чорні брови. Візьміть чорний олівець для брів і збільште їх товщину і вигин. Заодно подовжите їх.

 4. 4

  Зробіть так, щоб ваші щоки виглядали запалими. Для цього затемните шкіру під вилицями бронзової косметикою. Щоб додати більше ефекту, ви можете замінити бронзовий колір на зелений.

 5. 5

  Намалюйте сексуальні губи. Спочатку обрисуйте і накрасьте губи лайнером нейтрального кольору. Потім накрасьте губи червоною помадою, яка буде добре виділятися від тону вашої шкіри. Темно-червона помада буде виглядати краще світло-червоною. Щоб ваші губи виглядали ще більш привабливими, покрийте їх мерехтливим блиском.
  • Ви навіть можете обвести губи чорним олівцем для додаткового ефекту.

 6. 6

  Намалюйте родимку (якщо хочете). Візьміть чорний олівець для очей і намалюйте їм чорну родимку нижче губ, в правій або лівій частині підборіддя. Просто намалюйте крихітну точку, а потім обведіть навколо неї олівцем.


Що вам знадобиться

 • Зелена фарба для обличчя
 • Зелена або червона помада
 • Підводка для очей
 • База для макіяжу
 • Консілер
 • Велика пензлик
 • Кисть для пудри
 • Щіточка для вій
 • Губка (спонжик)
 • Тіні для повік
 • Фальшива бородавка (на ваш вибір)